unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 08-08-2017, 23:13   #161
Xirios
Moderator

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12254
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Od kiedy to lubisz chłopców? ;]

Ten mianownik w liczbie mnogiej.
Stare 09-08-2017, 21:59   #162
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12691
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
Nie wiem, z tego co czytam, to Ty masz dziwne zboczenia, wytłumacz może uda się jakoś pomóc

Cytat:
Xirios pisze: Podgląd Wiadomości
Albo dziewczyny chcą dodawać. Dlatego gram na męskich nickach.
Może zamiast uciekać od bolca, powinnaś jakiegoś przyjąć ?

Cytat:
...gry w którą wciąż zagrywa się dosyć spora liczba osób (dla przykładu wczoraj graliśmy TDM 2v2).
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 09-08-2017, 23:56   #163
ram^
Moderator

ram^ - Awatar

Na forum od: 20-04-2005
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 5517
ram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizasta
Xirios i Vred- idzcie na jakas czaterie albo mIRC'a, ew wyjasnijcie niesnaski na serwerze i bedzie po sprawie, wracajac do meritum

https://clips.twitch.tv/SparklingMoi...rpillarMingLee

da rade obejsc jakos ten bug? bez fixa ciezko o platere teedemiarza ;]

aa i zgodzicie sie z tym ze najlepsi dostaja w plecy? stare porzekadlo z kafejki, wiecznie zywe jak patrze
[15:51] oLEq: ja od dentysty wrocilem
[15:51] oLEq: kurwa jak mnie naperdala wszytsko
[15:51] oLEq: jeszcze tak mnie nacpal tabletkami ze myslalem ze niedojade do domu taka mam banie
[15:56] texet: doktor pablo
[15:56] texet: ???
[15:56] texet: svenio też tak mial
Użytkownika ram^ nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 10-08-2017, 09:20   #164
Xirios
Moderator

Xirios - Awatar

Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Beta.
Już były filmy w temacie z tym bugiem.

Cytat:
vred pisze: Podgląd Wiadomości
Nie wiem, z tego co czytam, to Ty masz dziwne zboczenia, wytłumacz może uda się jakoś pomóc

Cytat:
Może zamiast uciekać od bolca, powinnaś jakiegoś przyjąć ?
Sorry, nie pracuję w warsztacie samochodowym.
Nie wiem w ogóle skąd te teorie spiskowe z tymi bolcami na forum się wzięły. Nauczcie się odróżniać trolla od pisania na serio.
Stare 11-08-2017, 18:10   #165
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6680
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
https://www.youtube.com/watch?v=DtWkUWpJK00

przyjemny fragmówik
Stare 11-08-2017, 18:44   #166
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12691
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
Poza muzyka, ogólnymi efektami i fragami z FFA to całkiem spoko fragmówie

Cytat:
Xirios pisze: Podgląd Wiadomości
Nauczcie się odróżniać trolla od pisania na serio.

Cytat:
...gry w którą wciąż zagrywa się dosyć spora liczba osób (dla przykładu wczoraj graliśmy TDM 2v2).
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 11-08-2017, 22:28   #167
Xirios
Moderator

Xirios - Awatar

Stare 11-08-2017, 23:05   #168
Krzycho
grm`

Krzycho - Awatar

Na forum od: 05-12-2005
Miejscowość: Katowice
Rep P0wah: 336
Krzycho - masta of dizastaKrzycho - masta of dizastaKrzycho - masta of dizastaKrzycho - masta of dizastaKrzycho - masta of dizastaKrzycho - masta of dizastaKrzycho - masta of dizastaKrzycho - masta of dizastaKrzycho - masta of dizastaKrzycho - masta of dizastaKrzycho - masta of dizasta
WITAM wszystkich , w końcu udało sie złożyć kompa na miare mozliwosci ktore pozwolają mi zagrac w takie gry jak UT4 , overwatch czy wlasnie QUAKE CHAMPIONS , póki co odpaliłem UT4 i bardzo sie zawiodlem zero dynamiki wszytko jakies dziwne nie dopracowane to nie to co UT 99 ... ( w UT 99 GRALEM JAKies 10 lat intensywnie ) ale do czego zmierzam , wiadome ze taka gra i scena jak UT 99 nie wroci ale moze cos podobnego gdzie jest jakas rywalizacja klany LIGA MISIA ITP jakies propozycje ? oglądałem tego QUAKE CHAMPIONS i naprawde robi wrażenie troszke przypomina UT 99 jest ta dynamika itp ...poza dwiema podstawowymi rzeczami komba i dodga jakies propozycje sugestie ? czy moze te UT 4 WKONCU ODPALI
Pozdrawiam Graczy [heaven]Krzychu ;D

POWINIENEM WYGRAĆ !!
Użytkownika Krzycho nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-08-2017, 08:20   #169
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6680
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
coś w tym jest, ze ten klejk bardziej przypomina ut1 niz w przypadku ut4 (tempo gry) - tez takie uczucie mi towarzyszylo choc i tak juz mi sie w to grac nie chce, bo to i tak lata swietlne do utka1 : ] ostatnio to nawet unreala 1 sobie wlaczylem .. nie ma sobie rownych, dokladnosc lat 90ych : >
Stare 12-08-2017, 18:11   #170
Xirios
Moderator

Xirios - Awatar

Parę moich fragów typu spam. Pozbierane też te z tematu. Na początku partnerzy, wiec zaczyna się od 50 sekundy, kto nie lubi intra.
https://www.youtube.com/watch?v=8FjygTD7Hu0

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości