unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 22, średnia 4,14. Tryby Wyświetlania
Stare 04-02-2004, 18:37   #31
Cooler
may the force be with you

Cooler - Awatar

Na forum od: 22-01-2004
Miejscowość: Sokołów Podlaski
Rep P0wah: 18
Cooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonę
Cytat:
Wysłane przez: Lionheart25

Właściwie to zastanawiam się właśnie czy nie pójść na ten film. Jak możesz to walnij coś więcej o tym filmie. Nie przynudza aby? Jak dla mnie to mozesz mi tu cały film streścić, mnie to nie przeszkadza Ale weź pod uwage innych i skrobnij takie ogólne info, klimat, muza, efekty, fabuła, gra aktorska i takie tam. Dzięki
Oglądałem ostatnio Kinomaniaka, w którym film obył się z krytyką za względu, na zmarnowanie fabuły. Mówiono, że to typowy amerykański film, zrobiony only dla kasy. Coś w tym napewno jest nie mniej jednak o obsade, klimat i muzykę nie masz co się martwić bo są na wysokim poziomie, z fabułą jest nieco gorzej, ale moim zdaniem powinieneś iść do kina. Podam Ci linki do ogólnego opisu i zwiastunu. Pozdro
Użytkownika Cooler nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 04-02-2004, 18:44   #32
Hammurabi
Połączy się ?

Hammurabi - Awatar

Na forum od: 01-12-2003
Miejscowość: Chrzanów
Rep P0wah: 15
Hammurabi - nijaki taki
"Ostatni samuraj" nie jest filmem do konca bardzo dobrym. Scena napadu wojownikow ninja na wioske Katsumoto, czy bitwy samurajow z nowoczesna armia zrealizowane sa w sposob perfekcyjny. Na pochwaly zasluguja takze autorzy zdjec i scenografii, ktorzy wykonali na planie kawal dobrej roboty.
Film broni sie takze od strony aktorskiej.Toma Cruise'a może nie powala na kolana, ale stoi na wysokim poziomie. Dużo lepiej wypadli odtworcy rol drugoplanowych Ken Watanabe jako Katsumoto i Tomothy Spall w roli Simona Grahama. film oceniam na 8+\10.

PS. Czemu ciagle mam 88 wiadomosci ? niedodaja sie. ciagle mam 88 i ciagle . co to ma byc ?

To ma być forum a nie licznik postów. Nie interesować się zbędnymi liczbami a patrzyć na sens i tresć wypowiedzi. :-)[Lion]

Ostatnio edytowany przez Lionheart; 04-02-2004 o 20:07
Użytkownika Hammurabi nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 04-02-2004, 19:20   #33
Oddball
follow

Oddball - Awatar

Na forum od: 18-04-2003
Miejscowość: Londyn/Kraków
Rep P0wah: 19
Oddball - zdrowy psychicznieOddball - zdrowy psychicznieOddball - zdrowy psychicznieOddball - zdrowy psychicznieOddball - zdrowy psychicznie
co do brata niedzwiedzia to zdecydowanie odradzam, od czasow shreka wszystkie filmy leca na tym camym klimacie textow z podworka, udajacych luzackie. gdzie sie podziaLY BAJKI O TAKIEJ KLASIE JAK KROL LEW??
nowy harry chyba bedzie troche mroczniejszy, poniewaz rezyserowal go gosc ktory lubi takie klimaty...
co do newsow to sie nie przejmuj, wszyscy tak maja, jakby mi dobrze naliczalo to mialbym co najmniej 300 postow
pozdro
Użytkownika Oddball nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-02-2004, 23:40   #34
Hammurabi
Połączy się ?

Hammurabi - Awatar

Hammurabi - nijaki taki
Ostatnio oglądałem dwa filmy ,odrazu mówie że są pierwszożędne.

Radio

(USA, 2004)
Dramat
czas 109 min

&

Gothika

(USA, 2003)
Horror/Thriller
Stare 16-02-2004, 16:52   #35
Oddball
follow

Oddball - Awatar

Oddball - zdrowy psychicznieOddball - zdrowy psychicznieOddball - zdrowy psychicznieOddball - zdrowy psychicznieOddball - zdrowy psychicznie
gothika jest dobra?? bo w "filmie" ja zjechali i dlatego sie nie wybieram...
Stare 16-02-2004, 18:55   #36
Lionheart
Moherator

Lionheart - Awatar

Na forum od: 24-09-2002
Miejscowość: Sosnowiec
Rep P0wah: 2473
Lionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizasta
Ooo, Gothica jest spox, oglądałem w zeszłą środę Polecam. Jak dla mnie ciekawa fabuła, zagmatwane rozwiązanie (ekhem, ekhem chwilowo), no i Halle Berry . To ostatnie wystarczy ale serio to dobry film godny uwagi, nie żeby od razu do kina lecieć ( w sensie w domku na kompie polecam ale do kina jak kto lubi bo nie mam tam scen bitewnych, batalistycznych, Matrixa i włochato stopych Hobbitów ) ale obejrzeć warto.
Lecz teraz siedzą, piją i palą, nie pomne tego, że się nawalą
Ze śpiewem do domu wrócą, pewnie się z chłopem swoim pokłócą
Fikną na łóżko, pewnie w ubraniu, mamrocząc jeszcze: Ty zimny draniu!
by me
Użytkownika Lionheart nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 16-02-2004, 19:18   #37
Oddball
follow

Oddball - Awatar

Cytat:
, no i Halle Berry
nmo ja tam wole angeline jolie wiec wiesz...
Cytat:
i włochato stopych Hobbitów )
nooo, one sa takie sexy....
Stare 16-02-2004, 20:10   #38
Hammurabi
Połączy się ?

Hammurabi - Awatar

Hammurabi - nijaki taki
Cytat:
w sensie w domku na kompie polecam ale do kina jak kto lubi bo nie mam tam scen bitewnych, batalistycznych, Matrixa i włochato stopych Hobbitów ) ale obejrzeć warto.
no ja powiem ci szczerze że wole sam oglądać w domu takie filmy i jeszcze w nocy żebym sie bał . a w kinie to nie ma az takiego klimatu. w domu se siedzidsz ciepło i nikt ci nieszelszczy popcornem albo nie gada.(a na tym filmie jak wyskoczył ten duch , to rombłem nogą o kompa i mi sie zacioł ze strachu )
Stare 16-02-2004, 21:02   #39
es-Apone
es-Apone - Awatar

Na forum od: 07-02-2004
Miejscowość: Warszawa Bielany
Rep P0wah: 0
es-Apone - zdrowy psychiczniees-Apone - zdrowy psychiczniees-Apone - zdrowy psychiczniees-Apone - zdrowy psychiczniees-Apone - zdrowy psychicznie
Pewnie juz wszyscy widzieli trejler zblizajacego sie wielkiego hitu jakim jest AvP(Aliens vs Predator).Dla spoznionych podaje linka:P http://www.avp-movie.com/
To jest jedyny film na który czekam i sie doczekać nie moge:P
pozdro
Stare 16-02-2004, 21:25   #40
Lionheart
Moherator

Lionheart - Awatar

Na forum od: 24-09-2002
Miejscowość: Sosnowiec
Rep P0wah: 2473
Lionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: es-Apone
Pewnie juz wszyscy widzieli trejler zblizajacego sie wielkiego hitu jakim jest AvP(Aliens vs Predator).Dla spoznionych podaje linka:P http://www.avp-movie.com/
To jest jedyny film na który czekam i sie doczekać nie moge:P
pozdro
No też czekam ale ryzyko, że ten film zwalą jest duże i to mnie męczy. Mam nadzieję, że zrobią ostry film a nie jakąś kiszkę robioną dla kasy i na siłę.
Oddball; Nie pogniewałbm się jakby obie wjechały mi na chatę, hehehe.
Hammurabi;Ty świntuchu nie obchodzi nas co robisz sam w nocy przed kompem gdy takie ładne panienki biegają po ekranie ani tymbardziej co tam rąbiesz i co Ci się zacina just joke man.
A tak na serio to nie nawidzę jak w kinie przyjdzie jakiś flejtuch, żre ten syfiaty popcorn, mlaszcze, szeleści, klika na komórasie, gada z kolesiem. Normalnie w pałę takiego od razu, komórę pod buta i sru z kina z nim.
Lecz teraz siedzą, piją i palą, nie pomne tego, że się nawalą
Ze śpiewem do domu wrócą, pewnie się z chłopem swoim pokłócą
Fikną na łóżko, pewnie w ubraniu, mamrocząc jeszcze: Ty zimny draniu!
by me
Użytkownika Lionheart nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Tagi
filmy, kino, ogladam, ogladamy

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości