unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 2, średnia 5,00. Tryby Wyświetlania
Stare 04-04-2015, 18:53   #281
danel
I PAN KAMIL

danel - Awatar

Na forum od: 10-12-2005
Miejscowość: chorzele
Rep P0wah: 8176
danel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizasta
Kilka pytań leci w Twoją stronę.. proszę o szczerą
1. Długo pisałaś takie coś?
2. Wzorowałaś się na jakimś pisząc tą książkę?
3. Ile już takich książek sprzedałaś?
4. Jaki zysk na czysto masz z jednej książki?
5. Pepin też jest poetą .. bierzecie te same narkotyki?
Stare 04-04-2015, 20:53   #282
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12255
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
1. Ile godzin nie powiem, bo czasem pisałam kilka stron dziennie, czasem jedno zdanie dziennie. Raz pisałam każdego dnia, raz z przerwą trzech tygodni. Od chwili rozpoczęcia pisania do zdobienia dokumentu PDF, licząc oczywiście wielokrotne czytanie i poprawki, minęły może z 3 lata.
2. Jest tu minimalny wpływ gier z serii Unreal. Np. rasa Kiritian trochę nawiązuje do Necrisów z UT3, a Forkis (jeden z bohaterów) - do Loque z UT3. Pomysł na jedno z miejsc akcji wziął się od mapy "Ancient SS" z UT1.
3. E-booków 27 od początku marca. Książek papierowych z 24 otrzymanych w czwartek sprzedałam/mam do sprzedania po świętach (poczta nie działa)/ mam zaklepanych 17. Bez żadnej reklamy - kto sobie znajdzie e-booka w sieci, może sobie nabyć.
4. Zależy od formy sprzedaży. E-booka jak proponuję komuś "na czysto", to biorę 100%. Poprzez np. Wydaje.pl mam tylko 60% zysku (40% bierze pośrednik). Nie próbowałam nawet dogadywać się z wydawnictwami, bo tam wszystko by narzucili pod siebie i jeszcze zarabiałabym 10-15% od sprzedanego egzemplarza. Uważam więc, że największy zysk ma się wydając jako self-publish, bez żadnych ograniczeń, prosząc o pomoc przy tekście osoby, jakie się chce. Za egzemplarz książki papierowej zyskuję 7,50 zł (300 zł/24 (16+8 bonusowych)=12,50). Tyle że wydanie załatwiłam w firmie, w której kiedyś pracowałam, więc miałam łatwiej. Te książki papierowe nie były planowane, tak dodatkowo wyszły, dlatego jest ich mało.
5. Nie. On woli marihuanę, bo pisze krótkie teksty i poezję, której nie rozumiem. Ja heroinę, bo wolę ostrą jazdę na setki stron.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-04-2015, 02:41   #283
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12729
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
Szkoda że taka cena wysoka, no ale tak to jest w czasie premiery...HYPEHYPE

Jak się wyprzeda każdy egzemplarz to polecam wykorzystać swoją renomę i pojść w stronę "ostrej jazdy".

Skill jest niepodważalny więc jak sporo pociągniesz to i kaska niezła przy okazji wpadnie, no i nie oszukujmy się - NIKT ZDROWY JUZ NIE CZYTA KSIĄŻEK więc jak nakręcisz wideło to się dopiero biznes rozkręci na dobre.

Przedstawię Ci krok po kroku jak udało mi się uzyskać przychód pasywny
na poziomie minimalnej krajowej inwestując w kopalnie kryptowalut na Islandii!

Cytat:
...gry w którą wciąż zagrywa się dosyć spora liczba osób (dla przykładu wczoraj graliśmy TDM 2v2).
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-04-2015, 09:57   #284
Maksym
El Camperado

Maksym - Awatar

Na forum od: 06-01-2003
Miejscowość: Miasteczko Koniec Pieśni, miejsce gdzie kończą bieg wszystkie pociągi
Rep P0wah: 5130
Maksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizasta
Cytat:
vred pisze: Podgląd Wiadomości
NIKT ZDROWY JUZ NIE CZYTA KSIĄŻEK
Nie wiedziałem że czytanie książek to choroba.
Użytkownika Maksym nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-04-2015, 10:32   #285
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6685
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
Czytając książkę nie ma możliwości udowadniać światu że jest się Pro, mimo że w rzeczywistości nie jest się nim :]
Stare 05-04-2015, 12:38   #286
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12255
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Cytat:
vred pisze: Podgląd Wiadomości
NIKT ZDROWY JUZ NIE CZYTA KSIĄŻEK więc jak nakręcisz wideło to się dopiero biznes rozkręci na dobre.
Czytają, imo teraz więcej niż kiedyś (oczywiście piszę to na podstawie obserwacji). W pociągach, autobusach, tramwajach, parkach można spotkać sporo ludzi z książkami/czytnikami e-booków. Chyba na każdym forum są tematy o książkach i wiele jest tam odpowiedzi. Nie wiem skąd się wzięło przekonanie, że Polacy nie czytają. To samo na świecie. Zobacz w ilu egzemplarzach rozeszły się "Zmierzchy", "HP" czy "50 twarzy Greya".

A żeby zarabiać na wideło jak Wardega, Barbara czy Serafin trzeba się wybić. Byle Kowalskiego, co streamuje, nikt nie ogląda, a takich osób są miliony. Chyba że zrobisz z siebie przypadkiem prawdziwą gwiazdę https://www.youtube.com/watch?v=MP2nR9tj03s

Co do tekstów, traktuje to jako hobby na uboczu, nie jak biznes. Jednorazowe wypady raz na jakiś czas. Dochód powinien być z normalnej pracy, a na tego typu rzeczy można sobie pozwalać dodatkowo, bo w Polsce się z pisania nie wyżyje. Może coś by wyszło, gdyby napisało się grafomańską chałturę i wysłało do USA, bo nierzadko takie książki trafiają tam na listę bestsellerów.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-04-2015, 14:28   #287
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6685
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
co do Ameryki to dokładnie tak jest. Oni są bogaci (ale to też nie przez to do końca) i wymyślają sobie rozrywki .. a nóż zapłacę za coś co ktoś ocenił jako bardzo dobre i się utarło że jest bardzo dobre ... tyle im wystarczy żeby wydali pieniądze .. to na prawdę bardzo dziwny naród ... czyli to co w Europie nikt za tyle nie kupi, to w USA pod wpływem jakiś nawet niewielkich przesłanek potrafią jak ślepi brać. Zawsze będę uważał, że w USA ludzie są na prawdę dziwni - prawdopodobnie przez to że są samotnikami i nie dyskutują o wielu rzeczach z innymi. Jeżeli ktoś potrafi sprzedać coś za 100$, co w sumie przy odrobinie wysiłku możnaby za 300$, to znaczy że Amerykanie są w sumie sterowani .. są tam jakieś takie zasady i jakaś taka głupota, której w Europie w zasadzie nie uświadczy : ]
Stare 11-04-2015, 16:04   #288
batman
Łódzki Klub Sportowy

batman - Awatar

Na forum od: 31-12-2003
Miejscowość: Łódź <---
Rep P0wah: 5497
batman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizasta
termi ftw
Użytkownika batman nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-04-2015, 14:04   #289
Azrael
Azrael - Awatar

Na forum od: 31-12-2001
Miejscowość: Paris
Rep P0wah: 5677
Azrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizasta
w przeciagu 4 lat moja bibliotecka zgromadzila juz prawie 200 ksiazek .... niemal wszystkie przeczytane. Cest jest po ang, czesc po niem, nawet ostatnio kupilem kilka po fr .... szkoda ze niestety duzo kasy na to trzeba przeznaczyc, ale warto.
Stare 14-04-2015, 17:54   #290
danel
I PAN KAMIL

danel - Awatar

Na forum od: 10-12-2005
Miejscowość: chorzele
Rep P0wah: 8176
danel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizasta
ale no to trzeba tez rozumiec a nie czytac zeby czytac takze nie liczy sie

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości