unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Series

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 27-09-2010, 17:09   #51
destructor
naucz sie grac

destructor - Awatar

Na forum od: 22-04-2005
Miejscowość: KrK
Rep P0wah: 4924
destructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizasta
Cytat:
Malinos0 pisze: Podgląd Wiadomości
Fajne. Jeśli chodzi o taki gameplay przechodzenia unreala to na moim kanale też robię gameplaye z tej gry. link: http://www.youtube.com/user/Malinos0?feature=mhum
"witam w kolejnym odcinku zagrajmy w unril"

to mi wystarczylo - dziekuje
Stare 27-09-2010, 17:22   #52
rnlp
Analuj :)

rnlp - Awatar

Na forum od: 25-09-2005
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 7698
rnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizasta
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDD
Stare 27-09-2010, 17:25   #53
Malinos0
Na forum od: 27-09-2010
Miejscowość: Łomża
Rep P0wah: 0
Malinos0 - masta of dizastaMalinos0 - masta of dizastaMalinos0 - masta of dizastaMalinos0 - masta of dizastaMalinos0 - masta of dizastaMalinos0 - masta of dizastaMalinos0 - masta of dizastaMalinos0 - masta of dizastaMalinos0 - masta of dizastaMalinos0 - masta of dizastaMalinos0 - masta of dizasta
Wiem iż moja wymowa jest nie zaspecjalna Ale robie to po to iż denerwowało mnie iż na youtube sami amerykanie robią lets-playe do unreal.
Użytkownika Malinos0 nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 27-09-2010, 19:04   #54
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7400
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
Za samo to, że Ci się w ogóle chce, masz dużego plusa. Obejrzeć sobie "anrila" w 720p na YT - heh, fajna sprawa
Nagrywaj dalej. Lepiej zrobić coś niedoskonałego, niż nie zrobić tego wcale

A jak już przy wymowie jesteśmy, to przynajmniej wiesz co możesz poprawić już w następnym odcinku
Stare 27-09-2010, 19:30   #55
destructor
naucz sie grac

destructor - Awatar

Na forum od: 22-04-2005
Miejscowość: KrK
Rep P0wah: 4924
destructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizasta
Cytat:
Charon pisze: Podgląd Wiadomości
Za samo to, że Ci się w ogóle chce, masz dużego plusa. Obejrzeć sobie "anrila" w 720p na YT - heh, fajna sprawa
Nagrywaj dalej. Lepiej zrobić coś niedoskonałego, niż nie zrobić tego wcale

A jak już przy wymowie jesteśmy, to przynajmniej wiesz co możesz poprawić już w następnym odcinku
co racja to racja, jak ma czas i mu sie chce to niech nagrywa, ale jak to uslyszalem to padlem na glebe, jeszcze ten jego glos, poprostu zryty beret na maksa :P
Stare 28-09-2010, 07:41   #56
Malinos0
Malinos0 - masta of dizastaMalinos0 - masta of dizastaMalinos0 - masta of dizastaMalinos0 - masta of dizastaMalinos0 - masta of dizastaMalinos0 - masta of dizastaMalinos0 - masta of dizastaMalinos0 - masta of dizastaMalinos0 - masta of dizastaMalinos0 - masta of dizastaMalinos0 - masta of dizasta
No zawsze mam takiego głosa (tylko przy nagrywaniu) I mam pytanie jeśli chodzi o wymowę to popracowałem. Ile jeszcze zostało poziomów do przejścia gry?
Stare 28-09-2010, 09:18   #57
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12418
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Jesteś mniej więcej w połowie, a nawet niżej.

Btw. Nie znałam tego sekretu pod wodą
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 28-09-2010, 10:39   #58
Malinos0
A to spoko teraz będą 2 poziomy jeden chyba we wnętrzu jakiejś świątyni a drugi na powierzchni potem będzie mój znienawidzony poziom czyli wejście do jakiegoś statku z tego co pamiętam.
Stare 28-09-2010, 16:01   #59
Dozey
Guest

Cytat:
Malinos0 pisze: Podgląd Wiadomości
A to spoko teraz będą 2 poziomy jeden chyba we wnętrzu jakiejś świątyni a drugi na powierzchni potem będzie mój znienawidzony poziom czyli wejście do jakiegoś statku z tego co pamiętam.
ISV-KRAN
  Odpowiedz
Stare 28-09-2010, 20:05   #60
Dozey
Guest

SOrry ze nie mogę edit posta:

Odwiedź The Sunspire szczegółowo po KRAN'ie
  Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat: