unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 19-01-2018, 19:05   #1501
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12853
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
WOŚP to piramida finansowa także nic nie ma z nimi pewnego, prawdopodobnie zostałaś oszukana

Przedstawię Ci krok po kroku jak uzyskać przychód pasywny
na poziomie minimalnej krajowej inwestując w kopalnie kryptowalut na Islandii!

Cytat:
UT4...gry w którą wciąż zagrywa się dosyć spora liczba osób (dla przykładu wczoraj graliśmy TDM 2v2).
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 25-01-2018, 15:25   #1502
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12363
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Dobra, 2 dni temu jednak przyszedł link, że aukcja zakończona i ktoś wygrał licytację Przyszło na maila:

" Poinformujemy Cię e-mailem, kiedy Kupujący wybierze sposób zapłaty i wysyłki. Dane pojawią się jednocześnie na karcie płatności w Opcjach w zakładce Oferty: Sprzedane.
aukcje.wosp.org.pl czeka na wpłatę od kupującego. Po jej zaksięgowaniu otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem. Status wpłaty możesz także sprawdzić w zakładce Moje Allegro > Moja sprzedaż > PayU: Lista wpłat od kupujących. Po otrzymaniu potwierdzenia przekazania wpłaty na konto Organizacji Pożytku Publicznego, możesz wysłać przedmiot do zwycięzcy."

Do tej pory nic nie ma. Jak to jest z tą licytacją, ktoś może sobie wygrać aukcję a potem olać i nic nie kupić (w tym przypadku nie wpłaci na WOŚP a mnie na wysyłkę przedmiotu)? Bo zawsze jak sprzedaję na allegro jako "kup teraz" to w 10 minut mam wybraną formę zapłaty i wpłacone pieniądze.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 25-01-2018, 16:01   #1503
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
No niestety ale dałaś sie zrobić w balona, tak to jest jak działasz dla WOŚP, jak masz tak wielkie serce żeby pomagać to po prostu kup bezdomnemu piwo czy tam kawałek bułki, bez pośredników masz pewność że pomoc została dostarczona, bez prowizji.

Cytat:
UT4...gry w którą wciąż zagrywa się dosyć spora liczba osób (dla przykładu wczoraj graliśmy TDM 2v2).
Stare 25-01-2018, 16:54   #1504
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Balon by był, jakby była jakaś strata, ale jest 0 zł Na styczeń mam zresztą pakiet na wystawianie towarów bez prowizji (zresztą na WOŚP chyba i tak nie jest pobierana). Tylko "cholera, no i co teraz?" jest irytujące.

A wracając do licytacji ogólnie to standard, że ludzie "kupują", a potem nic się nie dzieje (ani kontaktu, ani wpłaconych pieniędzy - towar też niewysłany, żeby nie było)? Jak wspomniałam, pierwszy raz cokolwiek licytuję na allegro.
Stare 25-01-2018, 18:41   #1505
Kyo
- excellent -

Kyo - Awatar

Na forum od: 25-02-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 8142
Kyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizasta
Tak, stało się to standardem od kiedy sprzedający nie może wystawić negatywnej opinii kupującemu. Gość może Cię olać ciepłym moczem i nic mu się nie stanie, a allegro co najwyżej napisze jak bardzo jest im przykro
(19:39:10) (@lobo0o) ale co robil w twoim domu szczur ?
(19:39:17) (@hqhero) no lazi sobie

Duzo osob odwrocilo sie odemnie, podejrzewam, ze z twojego powodu i twojego klanu - koledzy liza wam dupe bo wygrywacie, a za zloty medal najwidoczniej moga wejsc tak gleboko, ze magik jest im obojetny.
Jestem najwidoczniej jedyna osoba, ktora wam sie postawila, dlatego nastawiliscie wszystkich przeciwko mnie, przykre ale prawdziwe
(c) magik
Użytkownika Kyo nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 26-01-2018, 01:45   #1506
netspeed
CHLEWMISTRZ

netspeed - Awatar

Na forum od: 12-06-2006
Miejscowość: pumpenszlupfen
Rep P0wah: 4738
netspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizasta
Nie wiem jak jest teraz, ale dawniej za akcje typu ,, kupiłem i nie zapłaciłem " dostawało się warna na wniosek sprzedającego.

Jak by nie paczeć to sprzedający płaci prowizje za sprzedany na all.... towar - a przecież sprzedany nie jest.

Po kilku takich akcjach sie wylatało z all......

nie wiem jak to się-ma do aukcji wośp, pewnie podobnie
Stare 26-01-2018, 07:40   #1507
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Nie mam prowizji za tę aukcję. Albo jej nie ma, albo to dalej pakiet "wystawiaj wszystko za darmo w styczniu".
Stare 27-01-2018, 12:56   #1508
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Kupujący jednak wpłacił wczoraj wieczorem. Tyle że cała kasa (za przedmiot + wysyłkę) poszła na WOŚP, a za wysyłkę (waga paczki 2,5 kg) powinno dojść do mnie. Wysłałam pytanie do Allegro, o co chodzi, ale nie wiem czy w weekendy odpowiadają. Chyba jednak pozostanę na puszkach pod Biedronką
Stare Dzisiaj, 12:11   #1509
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

UWAGA ! PROMOCJE !

https://www.olx.pl/oferta/razer-deat...9-IDrWV0H.html

https://www.olx.pl/oferta/podkladka-...9-IDsgiSB.html

https://www.olx.pl/oferta/cooler-mas...9-IDopBIU.html

https://www.olx.pl/oferta/power-line...9-IDsfaQ7.html

Cytat:
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości