unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 4

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 22-05-2016, 14:15   #61
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12418
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
W takim razie po co piszesz do mnie w sprawie grania w UT? Publikuję, bo nie było żadnego zakazu czy prośby, że mam tego nie robić.
http://i.imgur.com/8XfZmS0.jpg
http://i.imgur.com/LRYaFVR.jpg

Jestem przyjazna i potwierdzam zaproszenia do znajomych od każdego, chyba że pisałby jakiś bot reklamowy.

Ciekawe rzeczy tu się, widzę, dzieją. Na to subforum nie zaglądam, bo nie jestem w temacie UT4. Tak z ciekawości zajrzałam wczoraj, by zobaczyć 2v2 Krecika. A tu spodziewałam się po prostu umawiania ludzi na granie.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 22-05-2016, 14:33   #62
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7400
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
Spoko Xirios, taki widocznie człowiek. Z jakiegoś powodu nie widzi problemu w obrażaniu wszystkich dookoła, a potem ma do wszystkich pretensje.
Ja też w tym przypadku już nie widzę problemu - przez najbliższe 6 miesięcy

A temat faktycznie do tego pierwotnie służył, ale nie miałem gdzie przenieść trzody, jaka miała miejsce w kilku innych tematach, i ostatecznie wszystko przeniosłem tutaj. Kabaret już jednak zamknięty, więc myślę, że temat może ponownie służyć swojemu pierwotnemu przeznaczeniu
Stare 25-05-2016, 09:59   #63
TopsyKretts
Zawsze uśmiechnięty =)

Na forum od: 07-09-2005
Miejscowość: Poland
Rep P0wah: 2222
TopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizasta
Ludzie, odpalał ktoś to UT4 na jakimś APU AMD ?? Można ztweakować giere do dobrej płynności na słabszych GPU???
Użytkownika TopsyKretts nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 25-05-2016, 10:39   #64
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12854
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
Hahah no pojdzie spokojnie 30fps tylko wcelowany w podloge bedziesz musial chodzic zeby nie przycinalo

Cytat:
UT4...gra w którą wciąż zagrywa się dosyć spora liczba osób (dla przykładu wczoraj graliśmy TDM 2v2).
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 25-05-2016, 14:00   #65
TopsyKretts
Zawsze uśmiechnięty =)

TopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizasta
to takie wymagajace to ? na filmikach jak ut3 wyglada
Stare 25-05-2016, 16:47   #66
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
Tak :P

gtx960 minimum i i5tka jakas solidna. Kupuj sprzęta, świetnie się gra

Cytat:
UT4...gra w którą wciąż zagrywa się dosyć spora liczba osób (dla przykładu wczoraj graliśmy TDM 2v2).
Stare 25-05-2016, 17:13   #67
Kyo
- excellent -

Kyo - Awatar

Na forum od: 25-02-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 8142
Kyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizasta
To OW nie zabił jeszcze UT4?
(19:39:10) (@lobo0o) ale co robil w twoim domu szczur ?
(19:39:17) (@hqhero) no lazi sobie

Duzo osob odwrocilo sie odemnie, podejrzewam, ze z twojego powodu i twojego klanu - koledzy liza wam dupe bo wygrywacie, a za zloty medal najwidoczniej moga wejsc tak gleboko, ze magik jest im obojetny.
Jestem najwidoczniej jedyna osoba, ktora wam sie postawila, dlatego nastawiliscie wszystkich przeciwko mnie, przykre ale prawdziwe
(c) magik
Użytkownika Kyo nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 25-05-2016, 17:20   #68
mrozon
mrozon - Awatar

Na forum od: 18-08-2010
Miejscowość: RP
Rep P0wah: 324
mrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizasta
Cytat:
TopsyKretts pisze: Podgląd Wiadomości
to takie wymagajace to ? na filmikach jak ut3 wyglada
Ja mam obecnie i5 4460 grafę Sapphire R9 380 4GB i 8 GB Ram i jak wybiorę graficzne ustawienia domyślne to ustawia wszystko na high przy rozdzielce full HD. Ustawiłem z ciekawości wszystko na Epic i też się grało chyba że pojawiło się więcej niż dwóch przeciwników wtedy gra lekko zwalniała. Ale te wszystkie efekty pomimo że się pięknie prezentują to rozpraszają.
Użytkownika mrozon nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 25-05-2016, 17:57   #69
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Cytat:
Kyo pisze: Podgląd Wiadomości
To OW nie zabił jeszcze UT4?
Ej, nie podpowiadaj ! Niech spróbuje utka... D

Cytat:

Ostatnio edytowany przez vred; 25-05-2016 o 18:14
Stare 27-05-2016, 09:39   #70
TopsyKretts
Zawsze uśmiechnięty =)

Dajcie spokoj z tym smiesznym OW :P .
Prawdziwy męszczyzna ma pałe 40cm i gra w UT albo Quake'a ..... hihi
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości