unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 5, średnia 5,00. Tryby Wyświetlania
Stare 01-04-2007, 10:25   #41
consequenc[e]
best|e-38

consequenc[e] - Awatar

Na forum od: 15-04-2005
Miejscowość: Wawa & Konstancin
Rep P0wah: 1492
consequenc[e] - masta of dizastaconsequenc[e] - masta of dizastaconsequenc[e] - masta of dizastaconsequenc[e] - masta of dizastaconsequenc[e] - masta of dizastaconsequenc[e] - masta of dizastaconsequenc[e] - masta of dizastaconsequenc[e] - masta of dizastaconsequenc[e] - masta of dizastaconsequenc[e] - masta of dizastaconsequenc[e] - masta of dizasta
Tak nawiązując do wyposażenia - o że auta często mają mało gadżetów - Polska. Tylko u nas są aż TAKIE golasy. Wiadomo - cena musi być niższa no i to kosztem wyposażenia. Taka Corsa (B, ładnych parę lat już ma) gość miał do sprzedania z Niemiec - w wyposażeniu m.in. 4-poduszki... U nas jak dawali silnik to była radość.
Stare 01-04-2007, 11:07   #42
][^j4$[]|\|
.:Armia z piekla RODem:.

][^j4$[]|\| - Awatar

Na forum od: 03-06-2004
Miejscowość: Gliwice
Rep P0wah: 1513
][^j4$[]|\| - masta of dizasta][^j4$[]|\| - masta of dizasta][^j4$[]|\| - masta of dizasta][^j4$[]|\| - masta of dizasta][^j4$[]|\| - masta of dizasta][^j4$[]|\| - masta of dizasta][^j4$[]|\| - masta of dizasta][^j4$[]|\| - masta of dizasta][^j4$[]|\| - masta of dizasta][^j4$[]|\| - masta of dizasta][^j4$[]|\| - masta of dizasta
ja mam corse B rok 96/97 : 2 poduszki, alarm, centralny, szyberdach, fotele w 3 płaszczyznach ustawiane (nie pamiętam żeby z tego rocznika jakies krajowe miały)... no ale w 2000 przyjechała z rzeszy.
co do wyposarzenia pl samochodów to coraz większa konkurencja zmusza sprzedawców na obniżanie cen aut, również tych z lepszymi gadżetami. promocje, obniżki, etc. koło mnie jest salon Renaulta i co przechodze obok to mają na szybach okien wypisane nowe promocje. to przychodzi tak szybko jak nowe afery w państwie. teraz żeby przeżyć w tym biznesie trzeba być konkurencyjnym bo bankructwo wisi w powietrzu.

gg ~3845608~
Ci od insty wszyscy cziterami i tyle. Przecież nie da się ukryć, że granie szokiem, którym nie da się komba robić jest podejrzane. Myślicie, że jak sobie zmienicie kolor promienia na pomarańczowy to nikt was nie wykryje z tym czitem ? Pobanować wszystkich. (c) vred
Użytkownika ][^j4$[]|\| nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-04-2007, 12:44   #43
Lionheart
Moherator

Lionheart - Awatar

Na forum od: 24-09-2002
Miejscowość: Sosnowiec
Rep P0wah: 2473
Lionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizasta
Cytat:
][^j4$[]|\| pisze:
to jeszcze tylko zmieniarki cd brakuje i nawigacji satelitarnej :]
Tak na marginesie, nie jeżdżę takim dźwigiem Może szkoda w sumie Ale nawigacja również jest. Najwięcej bajerów jest w nowoczesnych ciągnikach siodłowych :] Nawigacje, kamery, klimy, na poduchach, tempomaty, ekspress do kawy (kumpel w zeszłym tygodniu zdawał C+E i ekspresik na wyposażeniu ) i co tylko sobie wymarzysz

A tymczasem miałem dziś misję życia, by zdobyć na giełdzie w Gliwicach wentylator do chłodnicy dla mojej Polówki :] Taki szit a prawie nie do zdobycia :/
Lecz teraz siedzą, piją i palą, nie pomne tego, że się nawalą
Ze śpiewem do domu wrócą, pewnie się z chłopem swoim pokłócą
Fikną na łóżko, pewnie w ubraniu, mamrocząc jeszcze: Ty zimny draniu!
by me
Użytkownika Lionheart nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-04-2007, 13:10   #44
batman
Łódzki Klub Sportowy

batman - Awatar

Na forum od: 31-12-2003
Miejscowość: Łódź <---
Rep P0wah: 5497
batman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizasta
a mi osobiscie przebardzo odpowiada to wnetrze: http://www.seriouswheels.com/2006/20...-1600x1200.htm

Zajebiste spasowanie skory, drewna i aluminium. I niech mi nikt nie mowi, ze drewno do auta nie pasuja bo tu jednoznacznie widac ze jednak jest ok : P

Ach te kozackie, kwadratowe zegary i klameczki ^^

No i ogolnie polecam stronke www.seriouswheels.com bo duzo aut mozna znalezc, no ale watpie zebyscie jej nie znali.
Użytkownika batman nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-04-2007, 13:48   #45
][^j4$[]|\|
.:Armia z piekla RODem:.

][^j4$[]|\| - Awatar

Na forum od: 03-06-2004
Miejscowość: Gliwice
Rep P0wah: 1513
][^j4$[]|\| - masta of dizasta][^j4$[]|\| - masta of dizasta][^j4$[]|\| - masta of dizasta][^j4$[]|\| - masta of dizasta][^j4$[]|\| - masta of dizasta][^j4$[]|\| - masta of dizasta][^j4$[]|\| - masta of dizasta][^j4$[]|\| - masta of dizasta][^j4$[]|\| - masta of dizasta][^j4$[]|\| - masta of dizasta][^j4$[]|\| - masta of dizasta
piękny lincol. jakby tam kibel zrobili i jakiś piecyk do gotowania to nie wychodze aż do końca życia

gg ~3845608~
Ci od insty wszyscy cziterami i tyle. Przecież nie da się ukryć, że granie szokiem, którym nie da się komba robić jest podejrzane. Myślicie, że jak sobie zmienicie kolor promienia na pomarańczowy to nikt was nie wykryje z tym czitem ? Pobanować wszystkich. (c) vred
Użytkownika ][^j4$[]|\| nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-04-2007, 00:13   #46
-nooth-
Na forum od: 23-04-2003
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 1016
-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta
Cytat:
TT|Abadon pisze:
[H]onda i żadne inne auto!;]

// http://www.youtube.com/watch?v=4sM633W17Hs
seria to to nie jest, już po odcięciu na poziomie 9000-9100 widać to, porządnie zdłubany egzemplarz.

jeżdzę Astra GSI 16v wrzucę fotki jak będę miał czas.
Stare 02-04-2007, 00:26   #47
-=cycor=-
To beware of [KDK]Trivet

-=cycor=- - Awatar

Na forum od: 30-08-2002
Miejscowość: proszowice
Rep P0wah: 1716
-=cycor=- - masta of dizasta-=cycor=- - masta of dizasta-=cycor=- - masta of dizasta-=cycor=- - masta of dizasta-=cycor=- - masta of dizasta-=cycor=- - masta of dizasta-=cycor=- - masta of dizasta-=cycor=- - masta of dizasta-=cycor=- - masta of dizasta-=cycor=- - masta of dizasta-=cycor=- - masta of dizasta
tak czy siak robi wrazenie, jaki jest silnik w tym aucie co jest pokazane w linku, 200 paki prawie ze moment lapie ;-)

ja mam takie cos
http://www.youtube.com/watch?v=z_3tLRjKSW4

tylko u mnie jest na zegarach do 260km/h reszta identyczna. A jechac na autosrade testowac to troche za drogo by wyszlo + to ze trza jakies lepsiejsze opony miec bo kto wie co w tym diable drzemie xD
Cuz the eyes of a ranger are upon you,
Any wrong you do he's gonna see,
When youre in Texas look behind you,
Cuz that's where the rangers are gonna be
Użytkownika -=cycor=- nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-04-2007, 00:28   #48
-nooth-
Na forum od: 23-04-2003
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 1016
-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta-nooth- - masta of dizasta
B16A2 w serii ma 160 KM. Ale nie jeździ tak jak ten na filmiku.
Stare 02-04-2007, 09:35   #49
YooDash
Moderator

YooDash - Awatar

Na forum od: 30-10-2002
Miejscowość: Krakow
Rep P0wah: 1740
YooDash - masta of dizastaYooDash - masta of dizastaYooDash - masta of dizastaYooDash - masta of dizastaYooDash - masta of dizastaYooDash - masta of dizastaYooDash - masta of dizastaYooDash - masta of dizastaYooDash - masta of dizastaYooDash - masta of dizastaYooDash - masta of dizasta
Cytat:
-=cycor=- pisze:
tak czy siak robi wrazenie, jaki jest silnik w tym aucie co jest pokazane w linku, 200 paki prawie ze moment lapie ;-)

ja mam takie cos
http://www.youtube.com/watch?v=z_3tLRjKSW4

tylko u mnie jest na zegarach do 260km/h reszta identyczna. A jechac na autosrade testowac to troche za drogo by wyszlo + to ze trza jakies lepsiejsze opony miec bo kto wie co w tym diable drzemie xD
Moglem nakrecic u siebie ile idzie taka III moze mi najwyzej paliwo podawac jak zwolnie II do 200
P.S Przeciez III 16 ma licznik z tego co sie nie myle 260 i 8tys obrotomierz:>

Cytat:
-nooth- pisze:
seria to to nie jest, już po odcięciu na poziomie 9000-9100 widać to, porządnie zdłubany egzemplarz.

jeżdzę Astra GSI 16v wrzucę fotki jak będę miał czas.
Przedewszystkim gosc ma bardzo krotka skrzynie czyli nie jest nastawiony na predkosc Tylko przyspieszenie a II no japonczyki maja to do siebie ze pieknie sie kreca na obrotach

#ut.hq gg:4727075 email: yoodash@unreal.pl
Użytkownika YooDash nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-04-2007, 09:56   #50
-kosik-
[es]kosik*eu

-kosik- - Awatar

Na forum od: 12-05-2002
Miejscowość: Czeladź
Rep P0wah: 1690
-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta
a ja tam jeżdze Fiatem Uno 1.0 Fire '99 ;-) Właśnie ide zmieniac opony na letnie, auto mam od nowosci i musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolony z niego, nie-awaryjne , nigdy nie staneło na zadnej trasie, czesci tanie w porownaniu do innych marek. Moze nie ta moc (50km) ale daje rade ;-)
Użytkownika -kosik- nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości