unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament

Closed Thread

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 22-05-2011, 12:16   #21
Paco
toucha y0 face

Paco - Awatar

Na forum od: 02-02-2004
Miejscowość: Gorzyce
Rep P0wah: 4052
Paco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizasta
Cytat:
Pepin pisze: Podgląd Wiadomości
Wstępnie nakurwiam salto z foxitem ! w nitro funny busie
bez nitro bo nie macie nitro kierowcy
Stare 22-05-2011, 12:58   #22
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12854
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
Cytat:
xxxfifixxx_PL pisze: Podgląd Wiadomości
Bo awangardą jest, iż jesteśmy tutaj wymienieni.
Co z tego że jesteście wymieniani, skoro nigdy się nie pojawiacie :> Nie pierdol tylko opłacaj koleżankę i bierz zaliczkę

POLECAM

Cytat:
UT4...gry w którą wciąż zagrywa się dosyć spora liczba osób (dla przykładu wczoraj graliśmy TDM 2v2).
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum  
Stare 22-05-2011, 13:25   #23
aisoZ
Na forum od: 24-06-2010
Miejscowość: rawa
Rep P0wah: 0
aisoZ - wazelinaaisoZ - wazelinaaisoZ - wazelinaaisoZ - wazelinaaisoZ - wazelinaaisoZ - wazelinaaisoZ - wazelinaaisoZ - wazelinaaisoZ - wazelina
Cytat:
Has! pisze: Podgląd Wiadomości
oczywiście może ci nawet autograf dadzą
To było takie szczere i wzruszające z Twojej strony że jak tylko dostanę ten autograf od Ciebie to w ramkę go wstawię i powieszę na ścianie
Użytkownika aisoZ nie ma obecnie na forum  
Stare 22-05-2011, 13:54   #24
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9154
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Cytat:
aisoZ pisze: Podgląd Wiadomości
To było takie szczere i wzruszające z Twojej strony że jak tylko dostanę ten autograf od Ciebie to w ramkę go wstawię i powieszę na ścianie
nie mówiłem o sobie akurat :P ale spoko
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum  
Stare 22-05-2011, 14:20   #25
Pablo
GiBeL

Pablo - Awatar

Na forum od: 08-12-2005
Miejscowość: Bełchatów
Rep P0wah: 3278
Pablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizasta
Plzzzz sceny 2k4 i UT3 sami traktujecie sie jakbyscie byli osobna gra, inna scena... to niedorzeczne jest po prostu...

Nie wiem czy widzicie ale na tym forum jedyny podzial jaki istnieje to...

Scena i Off i Administracja, ktora zwraca uwage by za bardzo sie te granice nie... zarysowywaly Bo przeciez rejestracja uzytkownikow istnieje a weryfikacja przeprowadza sie sama z czasem i jest prowadzona juz przez ogol imo :>

To, ze ten topic wisi w dziale UT jest kwestia tradycji po prostu- gdzies wisial na poczatku prawda? Gdzie mam go umiescic? W Pomocy? Na Forum Dyscyplinarnym? Tam by sumie pasowalo- Temat: Kolonia Karna xD Ale niestety jest niedostepne dla uzytkownikow niezarejstrowanych

Ja troche to rozumiem, ze trzeba do was wyjsc- w sensie do gracza...

...ale takie proby sa podejmowane przez pare osob- niestety bezowocnie... az mi sie nie chce argumentow wymieniac podawanych przez was( 'graczy' 2k4 i UT3 zarowno- uwazajacych sie za ogol, odlamy i jak wspominalem wczesniej innych. Nie, nie raz slyszalem, ze to jest zlot sceny UT99 i ze sa oni inni bo za duzo pija A dobry byl przed LANami TopsyKret czy jakos tak, ze on jedzie, jedzie! Jak sie spytalem czy wie gdzie i po co- to odpisal, ze po to zeby zgarnac nagrode glowna za 2k4 xD Ja nie wiem- moze- srlsy... ale stwierdzil, ze za pozno sie dowiedzial bo temat o Cupie 1/1 2k4 w dziale UEL zalozylem za pozno i nie wiedzial To powazna imo ulomnosc juz nie wiedziec o najstarszym w Polsce LP...

Na LP w00dnik #2 bylem chyba przypadkiem akurat tam, przez 15min- na tej sali w Wodniku i wszyscy 2k4 instalowali. To byla wiosna 2004 ? Zaraz po wyjsciu gry? Moge sie mylic ale chyba mimo nakurwiania salt od 17 roku zycia- doba pamiec mam Zaczynalem tamtej zimy, wczesna wiosna(?) w UT99 na LANie ofc(sklep Zwierzaka + Kosimazaki i Cieny). Jakies demko 2k4. Zwierzak do tej pory patrzy w dol zanim wskoczy po belta na kladke na codexie Przychodzi Krzesi i mowi im, ze jest zlot UT na Śloku ! Co?! Tu Jedziemy mowia Dowiedzieli sie, ze... hahaha i mi powiedzieli po nim, ze... kulke z prawego z czworki jak sie strzeli lewym to bedzie kombo Ja UT przeszedlem na skilled w 99 ofc ale o online i... dodgach w 2k4 sie dowiedzialem

Nie gadajcie o byciu noobem wiec- czy mozna?! Co to za pytanie? Mi sie od razu na mysl ten z KMN na mysl nasuwa i 'Lachonarium' '-Czlowieku to słowo wyszło z użycia w połowie 19 wieku razem z hyzo i muszkiet ,nigdy nie używaj tego słowa , chyba, że tylko wtedy gdy bedziesz chcial rozjechac elize orzeszkowa...'

Napisalbym cos do sceny UT3 i poczatkach UELa ale wiem, ze sporo osob ma problemy z rozumieniem tego co pisze, zwlasza gdy jest duzo

No i musze isc mililitry odmierzyc- Pora spac i...

Pora laczyc sie z Szatanem

Qwa... szkoda, ze ktos taki jak ten nasz ten nick zabral CB i brak brajtow UT99... ehhh

Ide... telepie
LP W00dnik 2014 #21 - zapisy
Cieny polej!
Stare 23-05-2011, 16:51   #26
BIOLY
i like it ! ! !

BIOLY - Awatar

Na forum od: 09-05-2002
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 3188
BIOLY - masta of dizastaBIOLY - masta of dizastaBIOLY - masta of dizastaBIOLY - masta of dizastaBIOLY - masta of dizastaBIOLY - masta of dizastaBIOLY - masta of dizastaBIOLY - masta of dizastaBIOLY - masta of dizastaBIOLY - masta of dizastaBIOLY - masta of dizasta
wlasnie tez tego nie ogarniam, czemu ludzie z 2k4 i ut3 nie podlaczaja sie do zajebiszczego LANa w Wodniku, gra grą ..., a spotkanie sie tam i przezycie tego to calkiem inna bajka ... pozytywna , im nas wiecej tym ciekawiej, to proste ... w kazdym razie polecam !! 100% lajtu i zabawy no ..., i mexyk tez jest hehe

btw.
pablo, co ty brales przed napisaniem tego posta ?

btw2. krzesi jest gejem !!!

# UT99 serwery \ czat - klik
Użytkownika BIOLY nie ma obecnie na forum  
Stare 02-06-2011, 14:32   #27
megoza
CZARNA_KOBRA

megoza - Awatar

Na forum od: 12-07-2002
Miejscowość: Proszowice
Rep P0wah: 6574
megoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizasta
O, widzę, że jakiś turniej w 1on1 Gdyby tak faktycznie było to bym się zastanowił, bo jak ostatnio byłem to mało UT było i wszyscy nakurwiali najpierw jakieś dotysroty a potem w wyścigi i kapa A tak pogejmingować w UT to już inna bajka hehe.

<+dfpsych> no przepraszam jak pan megoza gra na decku to mozna chodzic tylko kolo 100a

(22:26:18) (+res^kony) w tym wypadku bany poszly poza regulaminem
(22:26:19) (+res^kony)
(22:26:24) (@storm`gl) poza regulaminem
(22:26:26) (@storm`gl) to jestes cwelem
Użytkownika megoza nie ma obecnie na forum  
Stare 02-06-2011, 14:39   #28
texet
ZOSTALES SKASOWANY!!!!!!!

texet - Awatar

Na forum od: 13-12-2002
Miejscowość: Warszawa - Tarchomin
Rep P0wah: 9939
texet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizasta
W aota 1/1!!!!

Ej bedzie koniec swiata
czytalem na onecie
(c) Majlo

"Od dzisiaj nie jemy żadnych kanapeczek. Myjemy rączki, wpierdalamy krowy i chodzimy na siłownię"
Użytkownika texet nie ma obecnie na forum  
Stare 02-06-2011, 15:55   #29
Pablo
GiBeL

Pablo - Awatar

Na forum od: 08-12-2005
Miejscowość: Bełchatów
Rep P0wah: 3278
Pablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizasta
Możemy ewentualnie wyścigi na setkę zrobić
LP W00dnik 2014 #21 - zapisy
Cieny polej!
Stare 02-06-2011, 22:02   #30
-hero-
here i'm

-hero- - Awatar

Na forum od: 07-12-2002
Miejscowość: Lipno City
Rep P0wah: 807
-hero- - masta of dizasta-hero- - masta of dizasta-hero- - masta of dizasta-hero- - masta of dizasta-hero- - masta of dizasta-hero- - masta of dizasta-hero- - masta of dizasta-hero- - masta of dizasta-hero- - masta of dizasta-hero- - masta of dizasta-hero- - masta of dizasta
Może i bym pojechał ale jak wszyscy będą najebani w trzy dupy to nie będzie z kim grać ;]

Tagi
but kurwa but !!!, cieny polej, czlowiek któremu ufasz, jeb mu kape!!!, lany, spotkanie, texet, uwaga! nakurwiam salto! :d

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości