unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 12, średnia 3,67. Tryby Wyświetlania
Stare 09-05-2006, 20:36   #11
Pi3Gi
wujek chujek

Pi3Gi - Awatar

Na forum od: 22-10-2005
Miejscowość: Zagórz/Sanok
Rep P0wah: 216
Pi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizasta
Cytat:
batman pisze:
Jak Ostrego nie lubie z prywatnych powodow(sasiad).
o lol jak chciałbym miec takiego sasiada
Stare 09-05-2006, 20:47   #12
pepe
pepe - Awatar

Na forum od: 20-09-2002
Miejscowość: Czeladź
Rep P0wah: 2059
pepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizasta
Cytat:
addi pisze:
Reggae polecam KonopianS www.konopians.pl narazie sa 2 mp3 ale za niedlugo ich 1 cd sa z mojego miasta ;p
a nie bo 4 sa

1.L.A (quantalaya)
2.27 Miles
3.Słoneczko
4.JJ dread

Imo tutaj musi się wypowiedzieć DaDar!!!;]
Stare 09-05-2006, 21:18   #13
derk
emoka

derk - Awatar

Na forum od: 31-12-2001
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 719
derk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizasta
Cytat:
Dave pisze:
EDIT:
Wie ktoś może coś o jakiś ciekawie zapowiadajacych sie produkcjach ? Najbardziej interesują mnie rytmy z Prosto.
W krotce ma wyjsc nowy album Molesty i o tym sie trombi od dawna, wiec dziwne ze nie wiesz. A zrodlo z pierwszej reki od Wilka. W ogole sie zastanawiam jak oni pisza teksty, co nie wejde do hemp shopu po wlepy to wilku jest zbakany i jedzie ostro zielskiem, a jak dzownisz telefonem to Ci idiota beka w sluchawke :X A z tego co sie da sluchac z polskiego hh to jest jeszcze Juras & Wigor a w szczegolnosci piosenka "Po Za Konkurencja". Mess i Pezet tez nie sa zli, nie mowiac o Don Goralesko. W ogole to http://warezik.net :]
Stare 09-05-2006, 21:35   #14
hsd
just chillin'

hsd - Awatar

Na forum od: 02-09-2002
Miejscowość: Gostyń
Rep P0wah: 1366
hsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizasta
Nie wyskakujcie z tekstami w stylu projekta, bo gowno sie z tego zrobi i znowu bedzie pierdolenie przez kilka stron o tym co jest lepsze.
Stare 09-05-2006, 21:55   #15
KROKu
nie dotrzymasz mi

KROKu - Awatar

Na forum od: 27-11-2002
Miejscowość: woj.Lubelskie
Rep P0wah: 10864
KROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizasta
Cytat:
zOkO pisze:
hmm ja polecam z regae Natural Dread Killaz bo maja ciekawe teksty oczwiscie jeszcze Vavamuffin te dwa zespoly 1 klasa pzdr
Jak Ci się podobaja takie polskie produkcje to sprawdź sobie:

Bass Medium Trinity - Mowisz i Masz

Płyta "Mówisz i Masz" zawiera 13 utworów śpiewanych do oryginalnych jamajskich
podkładów tzw. version w trzech językach: polskim, angielskim i francuskim.
Zainteresuje zarówno miłośników reggae, jak i dancehallu. Przeważa tu ten drugi
gatunek , a płyta aż kipi od najgorętszych jamajskich dhl’owych
riddimów(m.in.:Clappas, 20 cent, Kokane,Bad company).
Śpiewa tam MARIKA można było ja usłyszeć w projekcie 12 ławek.
Płytka bardzo pozytywna wiec polecam

Warto tez zapoznac się z materiałem Dreadsquad
Do tej pory nagrali trzy mixtejpy,

Dreadsquad - Na Dobry Poczatek vol1
Dreadsquad - Raggamafia Mixtape vol2
Dreadsquad - wy-SOCA temperatura mixtape soca vol3

1 i 2 jak dla mnie wypas 3 mniej mi sie podoba ale tez warto miec :P
Ostatnio wydali tez płytke, gościnie (Banda Tre, Pablopavo, Ras Luta, Reggaenerator, TEDE, Numer Raz, Sidney Polak, NDK, Fu).
- Dreadsquad - Dread Za Dreadem

Co jeszcze warto sprawdzić hm? na pewno indios bravos z Gutkiem na czele oraz Banacha chociaż ta nowa płyta mi nie przypadła do gustu :]
Użytkownika KROKu nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 09-05-2006, 22:59   #16
Foxtrott
TW pimp

Foxtrott - Awatar

Na forum od: 10-09-2005
Miejscowość: Darłowo/Koszalin
Rep P0wah: 68
Foxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizasta
Ja hip-hopu juz od 3-4 lat nie slucham, jedynie to co mi kumple puszcza, bo sie tym kiedys niemal fanatycznie interesowalem. Ale moge spokojnie stawierdzic, ze podziemie jest znacznie ciekawsze( wg mnie lepsze) od rapu komercyjnego na przyklad Dżimson ze Słupska, z jakiejs tam ekipy nawija przyzwoicie i bity robi mu webber i jakis tam jeszce od elda.Jeszcze fajna ekipa Konkretny Element(?)- tez pare dobrych numerkow mieli A jezeli chodzi o raperow grajacych juz od dawna, to jedynie Łona z Wiele C.T. o ile ta ekipa jeszcze istnieje, a jezeli nie istnieje to polecam wam ich album "Owoce miasta"- Humor i dobry rap w jednym, dla mnie bomba. Jednak od jakiegos czasu wole cos bardziej melodyjnego niz powtazajace sie w kolko loopy, staly rytm i tempo z twego co pamietam nieco ponad 100 bpm.
Stare 10-05-2006, 08:53   #17
batman
Łódzki Klub Sportowy

batman - Awatar

Na forum od: 31-12-2003
Miejscowość: Łódź <---
Rep P0wah: 5498
batman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizasta
Cytat:
Pi3Gi pisze:
o lol jak chciałbym miec takiego sasiada

w sumie bardziej kolega z osiedla niz sasiad i uwierz mi ze nie ma sie czym chwalic...

Cytat:
derk pisze:
Mess i Pezet tez nie sa zli
wg mnie to najscislejsza polska czolowka, choc Mes nie ma juz takiego pierdolniecia jak gdy nagrywal winyle 'Junoumi' i czuje niedosyt po jego nowych plytach... A Pezet tym co robi dla mnie jest nr. 1 w Polsce, dobra zwrota u Pelsona na plycie, dobra zwrota wszedzie gdzie nagrywa. Mozecie sie nie zgadzac ale technicznie nie ma lepszych raperow w Polsce.
Użytkownika batman nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 10-05-2006, 09:05   #18
crack
zen

crack - Awatar

Na forum od: 12-01-2003
Miejscowość: Sandomierz
Rep P0wah: 2957
crack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizasta
ostr 7 >_< fajne bity ; )

a tak pozatym jest fajny nielegal - reposta - <- sprawdz to !

..." baw się, smiej sie ciesz sie zyciem"...

a tak pozatym , project jezeli uwazasz ze ostr 7 to chujnia, to posluchaj pare razy intro

"dla niektorych ten rap bedzie za trudny w formie, czy nie chce wam sie myslec, czy latwiej wam zapomnieć " ; )

Użytkownika crack nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 10-05-2006, 14:09   #19
Projectt
Gan[g]sters

Projectt - Awatar

Na forum od: 24-12-2003
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 1123
Projectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizasta
To twoje zdanie, ja tego napewno nie będę słuchał po kilka razy. Raz wystarczyło i podziękowałem ....

''Wstań i walcz, to Twoje życie, Twój największy skarb'' (c) Marek Piotrkowski
Użytkownika Projectt nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 10-05-2006, 15:52   #20
TopsyKretts
Zawsze uśmiechnięty =)

Na forum od: 07-09-2005
Miejscowość: Poland
Rep P0wah: 2222
TopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizasta
Cytat:
derk pisze:
W krotce ma wyjsc nowy album Molesty i o tym sie trombi od dawna, wiec dziwne ze nie wiesz.
Dobrze że powiedziałes, już wszystko wyniuchałem, tak więc czekam z niecierpliwościa do jesieni

Od wyjscia Sensei wogóle, rapem sie nie interesowałem, w hooj nauki (egzam) i ogólnie jakos tak czasu nie miałem.
Użytkownika TopsyKretts nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości