unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 12, średnia 3,67. Tryby Wyświetlania
Stare 10-05-2006, 16:36   #21
necro
Zarezerwowany

necro - Awatar

Na forum od: 27-09-2005
Miejscowość: Olkusz
Rep P0wah: 9805
necro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizasta
No więc tak, hip-hopu słucham już dobre pare lat, od łebka(od 2000 roku bodajże:P ), a więc polecam przede wszystkim klasyki.Molesta(w sumie nie słyszałem ich 2 albumu:/ ), ale "skandal" był jest i będzie wg mnie ich najlepszą produkcją, 3ci - mają pare fajnych tekstów("To my niechciani" czy np "Będzie dobrze dzieciak"), nieśmiertelna "Księga Tajemnicza - Prolog" k44, czy też "w 63 min...", 3ci album w ogóle mi się nie podobał.Poza tym z nowszych, to oczywiście "Zip Squad" - nie pamiętam tytułu, ale to ten na którym znajdują się takie kawałki jak "Być sobą", "Śródmieście południowe" czy też "Agresja".Poza tym pfk "kinematografia" czy też "cd kinematografii", ale jako pkhtz też dają radę, kilka kawałków bardzo mi się podobało.Ostr - tylko i wyłącznie "Tabasko" + nielegal na którym np jest kawałek "A.B.C" - pozostałe takie przeciętniaki.Potem kolejno WWO - ehh znowu nie pamiętam tytułu albumu, ale każdy skojarzy po kawałkach np "Wierzę, że", "Sen", "halabardy", "Zostaw to" - wszystkie kawałki(poza "Chcesz być taki") z tego albumu mi się podobają, ich nowy też przypadł mi do gustu, aczkolwiek nie tak jak ten 1, ale znajdzie się na płytce Sokoła kilka fajnych, Jędkera nie słuchałem całej, ale kilka pozycji tez jest warta uwagi, Hemp Gru - Klucz, oczywiście cudowny albumik)) Oprócz tego Abradaba, znany "Czerwony album", czy też teraz nowy "Emisja spalin" <-- "38 mln ziomów" miota) Czy "Rap to nie zabawa już", oczywiście Zipera - też tytułu albumu nie znam, ale to tam gdzie "Patriota", "Do roboty!" )))

Piszę z pamięci, mogłem coś pominąć :P - Płomienia 81 nie słucham, Mesa też, Pezeta pare razy, ale jakoś jego kawałki sa jak dla mnie na krótką metę, gurala też nie słucham, nie podchodzi mi jego styl, aczkolwiek bity kostka miażdżą

Reegae/Ragga - wciągnąłem się jakies 2 lata temu.

ZDECYDOWANIE polecam Dreadsquad, i Vavamuffin, chłopaki naprawdę pokazują co potrafią, ten drugi zwłaszcza, aczkolwiek Dreadsquad ma wyjątkowe bity, naprawdę bardzo mi się podobają.Sizla - ten gość jest pierdolnięty za majkiem Też mi się podoba Habakuk - gość został oskarżony o herezję przez moją babcie(po usłyszeniu "Ja i jah rozczochrany łeb, moja krew jak wino, moje ciało jest jak chleb" :P Poza tym ostatnio dorwałem kilka nowych, przesłuchuję i pewnie coś tu jeszcze naskrobie

no co do Molesty, album będzie się nazywał "Powrót" mam ich promujący kawałek o tytule "Powrót" <--- zajebisty.Miło znowu usłyszeć Wienia, Pelsona, Włodiego i Wilka razem

Hip Hop to moja pasja, dlatego UT jest na 2 miejscu (oczywiście nie licząc rodziny, życia realnego itp :P to chyba oczywiste:P)

Nie polecam Verby, Meza, 18L(ktoś coś słyszał o tych hiphopolowcach? - mam nadzieje że nie:P), Ascetów(mimo że ich 1 album mi się nawet podobał - ale strasznie się skurwili :/ )

Pozdro

/btw dla mnie Warszawska scena hh po prostu jest bez konkurencji (chodzi o "PROSTO" )) ), i na pewno pojade do Hemp Szopu kiedyś, musze poznać chłopaków - Wilku i Sokół jak dla mnie są obecnie najlepszymi polskimi raperami.Oczywiście tona zielska na droge bo daaaaaaaaleeeeeko mam do wawy :P

"Od transu...piękniejsza jest tylko cisza..."
Użytkownika necro nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 10-05-2006, 17:08   #22
pepe
pepe - Awatar

Na forum od: 20-09-2002
Miejscowość: Czeladź
Rep P0wah: 2059
pepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizasta
Tak jak napisał Nastukany z reggae mogę polecić:

- Sizzla
- Buju Banton (Magic City - zakochałem się w tej piosence)
- Capleton
oraz
- Gentleman
- Anthony B
- Peter Tosh

Coś z PL
- Konopians
- Vavamuffin
Stare 10-05-2006, 20:22   #23
thecheck
doktor dom

thecheck - Awatar

Na forum od: 01-03-2006
Miejscowość: Sosnowiec
Rep P0wah: 2146
thecheck - masta of dizastathecheck - masta of dizastathecheck - masta of dizastathecheck - masta of dizastathecheck - masta of dizastathecheck - masta of dizastathecheck - masta of dizastathecheck - masta of dizastathecheck - masta of dizastathecheck - masta of dizastathecheck - masta of dizasta
Bez cenzury, WWO, HempGru, Vavamuffin

1. Bez Cenzury - 01-Bez cenzury (3:52)
2. Bez Cenzury - 02-Osiedlowa saga (4:01)

3. Bez Cenzury - 03-Po meczacym dniu (4:14)
4. Bez Cenzury - 10 Do czego daze (3:41)
5. Bez Cenzury - 12-Wkurwienie (3:35)
6. Bez Cenzury - Cokolwiek (4:08)
7. Bez Cenzury - Do Dupy (W Refrenie: Setka) (4:00)
8. Bez Cenzury - Gdybym Mogl Cofnac Czas (W Refrenie: Setka) (3:41)
9. Bez Cenzury - Jaram sie (3:39)
10. Bez Cenzury - klasyk-promomix (2:42)
11. Bez Cenzury - Moj Styl (3:15)
12. Bez Cenzury - My Lubimy Sie Najebac (3:29)
13. Bez Cenzury - Nie Ide Sam (Feat. Pekacz) (3:37)
14. Bez Cenzury - Nie Wiem Jak To Jest (4:08)
15. Bez Cenzury - Po prostu zyj (4:02)
16. Bez Cenzury - Przesiaknieci Dzwiekiem (Feat. Foster, Mercedresu) (4:53)
17. Bez cenzury - Reprezentuje siebie ripped by sasquacz (11:00)
18. Bez Cenzury - Rusz Tylkiem (3:44)
19. Bez Cenzury - Ulica Noca (3:21)
20. BEZ CENZURY - WSPOMNIENIA (4:58)

I starsze produkcje: Paktofonika i Peja/Slums Attack.
Stare 10-05-2006, 21:45   #24
TopsyKretts
Zawsze uśmiechnięty =)

Na forum od: 07-09-2005
Miejscowość: Poland
Rep P0wah: 2222
TopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizasta
Cytat:
necro pisze:
/btw dla mnie Warszawska scena hh po prostu jest bez konkurencji (chodzi o "PROSTO" )) ), i na pewno pojade do Hemp Szopu kiedyś, musze poznać chłopaków - Wilku i Sokół jak dla mnie są obecnie najlepszymi polskimi raperami.
Popieram w pełni
Użytkownika TopsyKretts nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 10-05-2006, 21:51   #25
derk
emoka

derk - Awatar

Na forum od: 31-12-2001
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 719
derk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizasta
W Hemp Szopie spotkasz tylko Wilka lub Bilona, oraz innych zjaranych typow :P Ale wiesz, z nimi ciezko sie dogadac, chyba ze chcesz cos kupic za wiecej niz 100zl to wtedy jestes ziom elo i w ogole...
Stare 10-05-2006, 21:54   #26
destructor
naucz sie grac

destructor - Awatar

Na forum od: 22-04-2005
Miejscowość: KrK
Rep P0wah: 4924
destructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizasta
NAS rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz !!!!
Stare 10-05-2006, 22:37   #27
necro
Zarezerwowany

necro - Awatar

necro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizasta
Cytat:
derk pisze:
W Hemp Szopie spotkasz tylko Wilka lub Bilona, oraz innych zjaranych typow :P Ale wiesz, z nimi ciezko sie dogadac, chyba ze chcesz cos kupic za wiecej niz 100zl to wtedy jestes ziom elo i w ogole...
No tak...kasa kasa...ale wydaje mi się że gdybym wybierał się w 300 km podróż do sklepu, to po to by zrobić zakupy za grubo ponad 100 zł :P Mimo że HG mają mieć niedługo sklep internetowy(tak mówili w wywiadzie po koncercie - i strona jak narazie w budowie) - wole zakupy na miejscu, ze względu na klimat podróży, a potem zobaczyć nasza stolice :P (nigdy tam nie byłem :P ).Mi marzy się czarna bluza z kapturem, XXL, z przodu logo HG, natomiast na plecach, na samym dole napis PROSTO :P Nie wiem tylko czy taka bluza istnieje :P

Aha - pisząc "Wilku i Sokół" miałem na myśli ogół - wiem kto w jakim składzie jest - takie sprostowanie jakby ktoś nie zrozumiał :P

Derk - mieszkasz na Mokotowie ?:P

Stare 11-05-2006, 07:08   #28
derk
emoka

derk - Awatar

Na forum od: 31-12-2001
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 719
derk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizasta
Tak, mieszkam na mokotowie.
Stare 11-05-2006, 16:15   #29
necro
Zarezerwowany

necro - Awatar

Na Mokotowie na pewno się kiedyś pojawie :P

Polecam Maleo Reggae Rockers! Mam album,wydaje się amatorsko nagrywane, album bodajże "za-za-zu-zi" - dają radę, i kilka utworów bardzo przypadła mi do gustu (zwłaszcza utwór "jak wiatr" - do sexu bez konkurencji :P )

Stare 11-05-2006, 16:34   #30
hsd
just chillin'

hsd - Awatar

Na forum od: 02-09-2002
Miejscowość: Gostyń
Rep P0wah: 1366
hsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizasta
za zu zi [;

/z tego co napisales zrozumialem, ze to "za-za-zu-zi" to albo maleo reggae rockers, tak?

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości