unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 12, średnia 3,67. Tryby Wyświetlania
Stare 13-05-2006, 10:02   #41
necro
Zarezerwowany

necro - Awatar

Na forum od: 27-09-2005
Miejscowość: Olkusz
Rep P0wah: 9649
necro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizasta
Cytat:
lbn*w4rl0ck^ pisze:
Nie siedze w hh, ale ta muzyka w Polsce skonczyla sie na Kalibrze 44 i Paktofonice. TO był hip hop.
Hehe, hip hop żyje wciąż, i ma się dobrze
Zapomniałeś o Moleście, ZiP - i ich dzisiejszych kontynuacjach :>
Aczkolwiek fakt - ostatnio niewielu jest nowych raperów ze swoim stylem i oryginalnych.

Poza tym, hip hop to kultura nie muzyka :P Rap jest jej elementem :]

Cytat:
DevilDead pisze:
.
Nie trawie za to Peji( nie muwie o tych płytach w których rapował w Nagły Atak Spawacza) , Mezo !!!!!
Nie chce się wtrącać czy cuś, ale Peja nie rapował z NAS tylko ze Slums Attack - bodajże 3 albumy wydali.Też go nie trawie.

"Od transu...piękniejsza jest tylko cisza..."
Użytkownika necro nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 13-05-2006, 10:15   #42
crack
zen

crack - Awatar

Na forum od: 12-01-2003
Miejscowość: Sandomierz
Rep P0wah: 2957
crack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizasta
plomien to gowno >_<

z pezetem pro raperem na czele

Użytkownika crack nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 13-05-2006, 10:24   #43
BL!ZZARD
Moderator

BL!ZZARD - Awatar

Na forum od: 20-08-2003
Miejscowość: sandomierz
Rep P0wah: 27
BL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelina
Cytat:
necro pisze:
Nom ale teraz znowu coś, oglądałem z nim wywiad, coś mówił o swojej nowej produkcji.
15 maj

Cytat:
crack pisze:
plomien to gowno >_<

z pezetem pro raperem na czele
plomien owszem, ale niewiem co masz do pezeta,imo którego solówki
to jedne z lepszych płyt hiphopowych w Polsce (szczególnie druga płyta)
Stare 13-05-2006, 11:03   #44
derk
emoka

derk - Awatar

Na forum od: 31-12-2001
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 719
derk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizasta
Nie wiem co chcesz od Pezeta bo jest zajebisty, ale Onar to dla mnie juz nizsza pulka (szczegolnie Wez to poczuj, plzzzz).
Stare 13-05-2006, 11:09   #45
BL!ZZARD
Moderator

BL!ZZARD - Awatar

Na forum od: 20-08-2003
Miejscowość: sandomierz
Rep P0wah: 27
BL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelina
Cytat:
derk pisze:
Nie wiem co chcesz od Pezeta bo jest zajebisty, ale Onar to dla mnie juz nizsza pulka (szczegolnie Wez to poczuj, plzzzz).
onar zgrywa amerykańskiego rapera
Stare 13-05-2006, 11:30   #46
necro
Zarezerwowany

necro - Awatar

Na forum od: 27-09-2005
Miejscowość: Olkusz
Rep P0wah: 9649
necro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizasta
Pezet imo jest dobrym raperem.Nie słucham go bo po prostu jego styl nie leży w moim guście, ale mam do niego szacunek bo wielu promadafaka raperów nie dorasta mu do pięt.To samo tyczy się gurala - też nie słucham, ale szacunek do jego produkcji mam(czasem zdarzy mi się zapuścić jego kawałek)

Onara nie słucham, i mogę się zgodzić że zgrywa amerykańskiego rapera, podobnie jak Mezo - chodźby na rozdaniu nagród muzycznych - skóra, łańcuchy i "yoooooooooooo" i inne jego śmieszne teksty - pewnie za rok na Eurowizje pojedzie.

"Od transu...piękniejsza jest tylko cisza..."
Użytkownika necro nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 13-05-2006, 11:43   #47
KROKu
nie dotrzymasz mi

KROKu - Awatar

Na forum od: 27-11-2002
Miejscowość: woj.Lubelskie
Rep P0wah: 10740
KROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizasta
Czytam i czytam i w zadnym poscie nie widze ksywki TEDE a to dziwne bo przeciez on jest w członowce najlepszych polskich raperow. Tworzy już kupe lat mówiąc o klasykach to jego albumy były pierwszymi w Polsce. W 1994 roku powstał zespół Ein Kila Hertz w skład wchodzili Tede, DJ 600 Volt i DJ JanMario. Potem powstała Trzycha (1996) i od razu nagrali swoje pierwsze demo "WuWuA" dostępne na kasetach :>
Niedawno wrzuciłem ta płytke na ftepa i jako ze jest to nielegal to wam podam linka jakosc troche lipna no ale lepszej niema to jest zgrywane z kasety [:

http://www.megaupload.com/?d=P4NT2VGP
pw: www.elitewarez.pl

Po odejściu Ceube do zespołu dołacza Numer Raz, a zespół zmienia swoją nazwę na Warszafski Deszcz. W 1999 roku zespół wydał płytę "Nastukawszy", która przeszła do historii polskiego Hip-Hopu, jako pozycja obowiązkowa ! Kto nie zna tej płyki to musi to nadrobic bo to naprawde wstyd :P A płyta jest jak dla mnie najlepsza produkcja w polskim hip hopie.

Co dalej ? Solowa kariera Tedego która się rozwinęła w ogromnym tepie co świadczy o tym ze jest znakomitym raperem.

W 2001 w sklepach pojawił się solowy singiel Tede p.t. „Wyścig szczurów", promujący jego solowy LP „S.P.O.R.T.", który z kolei ukazał się w sklepach pod koniec maja 2001 r.

Kolejna, wydana już przez Wielkie Joł, podwójna płyta Tedego pt. „3H:HAJS HAJS HAJS” okazała się hitem 2003 roku. Album promowany był teledyskami: „Pili Gin”, „Zeszyt Rymów” oraz przebojem lata 2003 „Wielkie Joł”.

W 2004 roku Tede zaprezentował trzecią solową płytę zatytułowaną "Notes". To właśnie na tej płycie znalazł się kawałek "Jak Żyć", w którym wykorzystany został utwór Zdzisławy Sośnickiej – co spotkało się z bardzo przychylnym odbiorem ze strony wokalistki. Do współpracy przy tej produkcji "Notesu" Tede zaprosił młodych producentów wyłonionych z konkursu ogłoszonego przez Wielkie Joł. To właśnie dzięki temu konkursowi rozpoczęła się współpraca z jednym z najlepszych beatmaker'ów w naszym kraju – Mateo. Muzyka tworzona przez niego, tak wyśmienita, że Tede zaprosił go do wspólnego tworzenia czwartej solowej płyty. ( która niebawem )

Ponadto nagrania Tede’go znalazły się kilkukrotnie na międzynarodowych kompilacjach europejskiego Hip-Hopu „East Side Unia” wydawanych przez czeską wytwórnię Terrorist Records. Znacznie podniosło to wizerunek polskiego rapu w oczach naszych sąsiadów i zapewniło stałe miejsce w ich płytotekach.

Oczywiście nie można pominąć do tej pory 3 nielegali wypuszczonych przez okres nagrywania solowek. Jak nie znacie tego materiału to trzeba to szybko nadrobic Dj buhh jest sam w sobie klasa zapewne każdy kojarzy kawałek „pęknięty jez” a na Buhhu jest wiele takich rodzynów :P

Dj buhha można znalesc pod tym adresem
http://www.wielkiejol.com/strona/?page=multimedia

I zachęcam do ściągania bo warto niebawem ma się pojawic 4 buhh i na bank będzie gruby :]

Jak widac tede jest znakomitym raperem ale i tez producentem o czym świadczy jego wytwornia wielkie joł powołała ona naprawde dobrych artystow i nie tylko moim zdaniem ma najlepsza ekipe dj’ow w Polsce wiec czekam na ich produkcje

A i Tedego zna każdy nawet nie związany z hiphopem bo wydaje on same hity kto by nie znał kawałka wydanego z dj 600 v jest impreza czy tez teraz z oska bezele kochanie i grubasa nagranego z GTW :]
Użytkownika KROKu nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 13-05-2006, 12:57   #48
batman
Łódzki Klub Sportowy

batman - Awatar

Na forum od: 31-12-2003
Miejscowość: Łódź <---
Rep P0wah: 5498
batman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizasta
dla mnie tede skonczyl sie po Warszafskim Deszczu - przyznam ze plyta to polski klasyk i jedna z lepszych w ogole... Moge sie zgodzic ze jeszcze SPORT jest dobry ale reszta (nie liczac pojedynczych kawalkow) to rownia pochyla w dol.

Do tedeusza nic nie mam, rozumiem droge ktora obral, ale rap ktory teraz daje w ogole mi sie nie podoba...
Użytkownika batman nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 13-05-2006, 13:04   #49
hsd
just chillin'

hsd - Awatar

Na forum od: 02-09-2002
Miejscowość: Gostyń
Rep P0wah: 1366
hsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizasta
Cytat:
KROKu pisze:
Dreadsquad - Na Dobry Poczatek vol1
Mialbys mozliwosc zrobienia uploadu tego? Jak tak, to bylbym wdzieczny [;
Stare 13-05-2006, 14:11   #50
Cieciuch
Cieciuch - Awatar

Na forum od: 23-12-2002
Miejscowość: LaS_VeGaS...Parano:)
Rep P0wah: 1938
Cieciuch - masta of dizastaCieciuch - masta of dizastaCieciuch - masta of dizastaCieciuch - masta of dizastaCieciuch - masta of dizastaCieciuch - masta of dizastaCieciuch - masta of dizastaCieciuch - masta of dizastaCieciuch - masta of dizastaCieciuch - masta of dizastaCieciuch - masta of dizasta
Jeśli chodzi o rege to polecam Gentlemana muzyka wyjebana po prostu, maksymalny relaks. a z polskich to to co było mowione wczesniej wszystko jest dobre.

Co do HH to rzeczywiście Molesta to legenda, jeden z moich ulubionych kawalków to jest "armagedon" Oni tez chyba rozpowszechnili znane "ELO".

Z tym TEDE to ktos przesadził bo gość był dobry do czasu gdy był w 3H. Potem S P O R T tez mu wyszedł, pamietam ze jak byłem w LO to cieszył sie duża popularnoscia w warszawie, aczkolwiek mi do gustu tak bardzo nie przypadł. Jego sczyt był chyba jak rozwalił "obrońców tytułu" w walce w lokomotywie. Pojechał wtedy na wolno Eldo i całą reszte. Potem zaczął sie juz staczać i sam nie wiem co o tym sądzić, czy ma on taki specyficzny styl, czy to po prostu maksymalna komercja?

Co do Peji to tez nie bądźcie tacy surowi, jak by nie było peja to prawdziwy OLDSCHOOL, pamiętacie nagły atak spawacza?:>

a z tego co osobiście lubie to WWO poprostu miażdzy. Przez cały czas nagrywaja zajebiste kawałki. jeszcze przed nazwą WWO nagrywali zajebiście typu " Jeszcze bedzie czas", a także obecnie maja inteligentne teksty i nie nawijają ciagle o tym ze należy pier** policje, ale także ze zlodzieje telefonów to frajerzy. Naprawde wielki respekt dla nich.

Nie wiem czy wspomniał ktos o grupie "fenomen" tez dobry HH ze stolicy, chociaz swego czasu miał ostro jechane w Warszawie;p
[20:35] <^D^f1sK1Nz> jak wchodzisz na ts to lag ?
[20:35] <^D^f1sK1Nz> :E
[20:36] <^D^pepe> jak w pizde wchodze
[20:36] <^D^pepe> to laga mam
Użytkownika Cieciuch nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości