unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 17-05-2016, 14:54   #21
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7216
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
Dokładnie tak. Kupiłem pudło, bo lubię mieć regał zajebany grami

W środku 1 dvd, którego nawet nie wyjmowałem, bo zapowiadali, że na płytce będzie tylko instalator Steama. Wklepanie klucza na Steamie, komp zostawiony na noc (55 GB ) i od rana grane

Z jednej strony trochę smuteczek, bo lubię mieć wypchane pudła z pierdołami, a dziś to rzadkość. Z drugiej strony, jeśli dobrze pamiętam, to Wolfenstein New Order miał chyba 4 czy 5 płyt dvd, których i tak nawet z pudełka nie wyjąłem, tylko od razu Steam

Tak to już jest, choć nadal nie jestem gotowy mentalnie na akcje w stylu dodatku do Pillars of Eternity. Kupiłem White March Part I & II w pudle, a w środku nie dość, że nie ma płyty, to dali tylko kartonik wielkości wizytówki z kluczem

Sam DOOM jest bardzo spoko, tylko wreszcie trzeba ruszyć dupę po nową grafę.
GTX 760 wyciska z siebie łzy na low/medium, z dropami do 30 fps
Stare 17-05-2016, 16:16   #22
Wojskowy
Marszałek Polski

Wojskowy - Awatar

Na forum od: 24-05-2006
Miejscowość: Kraków
Rep P0wah: 2957
Wojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizasta
Cytat:
Charon pisze: Podgląd Wiadomości
komp zostawiony na noc (55 GB ) i od rana grane
Zatem mamy jeszcze w Polsce archaiczną przepustowość łącza jak widzę
Użytkownika Wojskowy nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 17-05-2016, 16:26   #23
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
Cytat:
Wojskowy pisze: Podgląd Wiadomości
Zatem mamy jeszcze w Polsce archaiczną przepustowość łącza jak widzę
No niestety przy neo80 (u mnie w praktyce max 30 :P) takie ilości ssania lepiej zostawić na noc, jeśli chce się korzystać z netu w dzień :P
Stare 17-05-2016, 17:23   #24
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12363
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Cytat:
vred pisze: Podgląd Wiadomości
W pudełku dostaniesz jakąś tam płytkę (pewnie z intstalatorem steam) oraz klucz który wklepujesz w steama i zaczyna pobierać gre...
Czyli płacę 160 zł za pudełko i już więcej nic.
Pytam, bo po raz pierwszy widzę coś takiego. Zawsze albo kupowałam 100% gry w pudełku i ją miałam (pełna instalacja z DVD), albo kupowałam 100% gry przez steama (pełna instalacja z tego, co ściągnęłam z sieci). Tyle że dużo nie gram, może w 4 tytuły rocznie, i może teraz się tak już robi z wszystkim.

Cytat:

Sam DOOM jest bardzo spoko, tylko wreszcie trzeba ruszyć dupę po nową grafę.
GTX 760 wyciska z siebie łzy na low/medium, z dropami do 30 fps
Ja się zastanawiam, czy nie poczekać ze zmianą do premiery GTX 1080.

Cytat:
No niestety przy neo80 (u mnie w praktyce max 30 :P) takie ilości ssania lepiej zostawić na noc, jeśli chce się korzystać z netu w dzień :P
Mnie wychodzi 250.31 minut ściągania.

Ostatnio edytowany przez Xirios; 17-05-2016 o 17:39
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 17-05-2016, 22:33   #25
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Cytat:
Xirios pisze: Podgląd Wiadomości
Ja się zastanawiam, czy nie poczekać ze zmianą do premiery GTX 1080.
Tak też zamierzam. Czekam aż pojawią się modele niereferencyjne od EVGA lub Inno3D, wówczas też ceny 980 Ti trochę spadną i wtedy podejmę decyzję. Na 1080 Ti trochę nie chce mi się czekać
Stare 13-06-2016, 13:34   #26
Mroziu 666
kisama

Mroziu 666 - Awatar

Na forum od: 14-07-2004
Miejscowość: Jakiś serwer
Rep P0wah: 1478
Mroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizasta
Do pobrania jest demko na stemie jak ktoś się nie zdecydował kupić lub sprawdzić jak gra chodzi na waszych piecykach
Stare 09-08-2016, 14:22   #27
Mroziu 666
kisama

Mroziu 666 - Awatar

Na forum od: 14-07-2004
Miejscowość: Jakiś serwer
Rep P0wah: 1478
Mroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizasta
Czy ktoś tutaj bawi się w SnapMap?
Stare 16-08-2016, 19:55   #28
ratyjko
Na forum od: 16-08-2016
Miejscowość: Dom
Rep P0wah: 0
ratyjko - cham i świniaratyjko - cham i świniaratyjko - cham i świniaratyjko - cham i świniaratyjko - cham i świniaratyjko - cham i świniaratyjko - cham i świniaratyjko - cham i świniaratyjko - cham i świniaratyjko - cham i świniaratyjko - cham i świnia
Odpaliłem demko na PS4 ale raczej nie zachwyca. Tyle czasu nad tym pracowali, a pod względem fabularnym średnio.
Stare 24-08-2016, 10:01   #29
ReznoR
#PCMasterRace #VulkanAPI

ReznoR - Awatar

Na forum od: 08-06-2014
Miejscowość: #PCMasterRace
Rep P0wah: 0
ReznoR - masta of dizastaReznoR - masta of dizastaReznoR - masta of dizastaReznoR - masta of dizastaReznoR - masta of dizastaReznoR - masta of dizastaReznoR - masta of dizastaReznoR - masta of dizastaReznoR - masta of dizastaReznoR - masta of dizastaReznoR - masta of dizasta
Ograłem demko na OpenGL i Vulkanie, na wszystkich aż 3 (?!) dostępnych slotach save (w pełnej też tak jest?) i wszystkich poziomach trudności. Ultra-Violence to najwyższy poziom na którym w miare dobrze się gra, Nightmare to już nie dla mnie.
Grafika na tym pierwszym poziomie w demie jest momentami świetna, momentami średnia, a momentami widać low-resy sprzed więcej niż 10 lat (koleś który projektował i drugi który zatwierdził model amunicji do shotguna chyba powinien zostać zdegradowany... cytując znajomą która pierwszy raz to zobaczyła "co to k@#$a jest za kloc??").
Kumpel który ograł pełną wersję, twierdzi, że w dalszych poziomach jest już lepiej pod tym względem.
Dźwięk jest kiepski. Muzyka jest tragiczna. Za bardzo przebasowiony, słabe pozycjonowanie, dźwięki broni nie robią wrażenia, muzyka, czy raczej buczenie i brzękanie, chyba tylko dla fanów subwooferów w samochodach i kanału "bass-boosted" na youtube, w dodatku okropny przester. Na dłuższą metę strasznie wnerwia. Fajne są odgłosy potworów i tylko niektóre gitarowe wstawki.
Gra ma problem z input lagiem myszy (taki problem w fps-ie...) i ograniczenie fps do 200. Ale plus taki, że działa naprawdę szybko. Na GTX 970 FPS praktycznie nigdy nie spada poniżej 100.
Spodobało mi się wbudowane narzędzie do monitorowania użycia CPU/GPU.
Filmików początkowych nie można pominąć (pewnie są jakieś manualne hacki na to).
Fabuła? Jaka fabuła? To nie jest gra fabularna, to nie jest RPG, to nie Half-Life czy Wiedźmin. To zwykła strzelanka/rozwałka na odstresowanie. Rozgrywka przypomina mi Serious Sama 3, tyle, że w zamkniętych pomieszczeniach, i bez punktów, ale z ulepszaniem broni i zdolności. No i w SS3 była przynajmniej fajna muza, a modele broni i amunicji do dzisiaj robią wrażenie.
Przyznam, że mimo wszystkich tych wad i narzekania, to przypadła mi do gustu na tyle, że pewnie bym przeszedł do końca, ale napewno nie za taką cenę.
Mam wrażenie, że to będzie kolejna gra w stylu "przejdź raz i zapomnij". Więc czekam na promocje i wpisuję tą grę na listę "do sprawdzenia...kiedyś"
■ Lepszej jakości dźwięk w Windows (mini poradnik)
Użytkownika ReznoR nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 24-08-2016, 15:44   #30
ldm69sOulz
la dance macabre

ldm69sOulz - Awatar

Na forum od: 24-02-2003
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 1909
ldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizasta
tylko multiplayer !!!!

( sOuL` ) `StaLLio_0n`
(sOuL` ) dota?
(sOuL` ) na bn?
( sOuL` ) :>
(`StaLLio_0n` ) ne
(sOuL` ) to wiesz co?
(`StaLLio_0n` ) tak
(`StaLLio_0n` ) wiem
(`StaLLio_0n` ) mam sie pierdolic

#ut.ldm #ut4.pl @ irc.globalgamers.net
Użytkownika ldm69sOulz nie ma obecnie na forum   Odpowiedz