unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 22, średnia 4,14. Tryby Wyświetlania
Stare 04-01-2004, 17:38   #1
Lionheart
Moherator

Lionheart - Awatar

Na forum od: 24-09-2002
Miejscowość: Sosnowiec
Rep P0wah: 2473
Lionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizasta
Kino, filmy, trajlery czyli co warto obejrzeć

Zgodnie z wskazówką jok3ra (zamierzoną lub nie ) zakładam ten temat. Piszmy tu ogólnie o filmach. Jaki ktoś widział trajler który go z butów wysadził, recenzja filmu który wchodzi na ekrany lub właśnie wszedł itp.
Co do trajlerów to rządzi Troja i Last Samuraj
Wracając do rozmowy z innego tematu to film SWAT widziałem jakiś czas temu. Jest dobry ale nic ponad to. Całkowicie przewidywalny od pierwszych minut, wiadomo kto będzie złym, kto dobrym i czy się spotkaja i gdzie oraz w jakiej sytuacji. Nie zmienia to faktu, że film miło się ogląda. Pomysł był niezły bo wiekszość ludków jest "zainteresowana" SWATem i ich działaniami

Thx jok3r słonko :*
Lecz teraz siedzą, piją i palą, nie pomne tego, że się nawalą
Ze śpiewem do domu wrócą, pewnie się z chłopem swoim pokłócą
Fikną na łóżko, pewnie w ubraniu, mamrocząc jeszcze: Ty zimny draniu!
by me
Użytkownika Lionheart nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 04-01-2004, 18:36   #2
Azrael
Azrael - Awatar

Na forum od: 31-12-2001
Miejscowość: Paris
Rep P0wah: 5678
Azrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizasta
podrzucam pomysl, aby z filmami zrobic cos takiego jak mortar i sequel zrobili z serverami:
Zrobc liste, co nowego ktos wrzuci to dopisywac a posty kasowac:

Podzielic liste na 2 czesci : warte obejrzenia i zapowiedzi.

ewentualnie pomysl moze nie byc najlepszy z tego wzgledu ze kazdy moze polecac co innego, dlatego takie usuwanie wypowiedzi moze zapobiegnac klotniom i niepotrzebnym ostrzezeniom/banom.
Stare 04-01-2004, 18:47   #3
j0k3r
rA

j0k3r - Awatar

Na forum od: 28-06-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 1194
j0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizasta
Jako ze Az wpadl na swietny pomysl, Lion zalozyl temat a topikow nt. Filmow jest multum wedle zyczenia stworzylem liste, prosze dodawajcie swoje propozycje w postach, post powinien zawierac Film, ktory juz widzieliscie i polecacie go innym, badz trailer filmu/film ktory uwazacie jest wart obejzenia i jeszcze ukazal nie sie na ekranach kin - krotko, zwiezle i na temat - spam bedzie surowo karany . (dodam jeszcze, ze posty beda kasowane jak tylko skopiuje ich tresc - oczywiscie nie do konca regularnie, bo ilez mozna siedziec na forum )

Filmy warte obejrzenia:

- "Trylogia Tolkiena" (Druzyna Pierscienia, Dwie wieze, Powrot Krola)
- "Trylogia Matrix" (The Matrix, Matrix Reloaded, Matrix Revolutions)
- "Tolkien's extended" (wersje rezyserskie Tolkiena, bardzo polecam - 2x wiecej scen nie ukazanych w kinach)
- "SWAT"
- "Szeregowie Ryan" (kto oglodal to wiem jaki jest filmik )Gł.Rola: Tom Hanks Film wyprudukowany w 1998 . Film cos pieknego bardzo warty obejrzenia.
- "The Recruit" (fajny filmik) Gł.Rola: Al Pacino & Colin Farrel (ten co grał we SWACIE.Film wyprodukowany w 2002 , znam jeszcze jeden fajny film ale pewnie wszyscy juz go oglodali takie sobie :Phoone Booth.
- "Azyl (Panc Room)" Gł. Rola:Jodie Foster. Film wyprodukowany w 2002.
- "A Man Apart" Gł. Rola: Vin Diesel ( chyba aktora wszyscy znaja )Wyprodukowany w 2003.Film z zycia wziety Polecam.
- "Gladiator" Gł.Rola Russell Crowe.Wyprodukowany w 2000.Jeden z moich najleszych filmow pewnie duzo ludzi go widzialo ale i tak wstawiam go tu . Maximusie ....
- "Tears Of The Sun" Gł.Rola Bruce Willis & Monica Belluci.Wyprodukowany w 2003.Kto lubi Marines z Brucem Willisem w akcji to polecam
- "Forest Gump" Gł. Rola: Tom Hanks. Wyprodukowany bodajze w 1996 tak mi sie zdaje .No to to chyba wszyscy oglodali bez komentarzy...
- "Ronin" Gł Rola. Robert De Niro & Jean Reno-->> ( znany najbardziej jako Leon Leona chyba kazdy oglodal...) Wyprodukowany w 1998.Ostatnio lecial w telewizji ale jak ktos nieoglodal musi zobaczec kazdy mowi ze to super film .
- "Cast Away" Gł.Rola Tom Hanks. Wyprodukowany w 2000. ostatnio lecial w telewizji ale jak ktos nieoglodal to niech oglodnie fajny pokojny film
- "Green Mile" Gł. Rola Tom Hanks. Wyprodukowany w 2000. Powiem wam szczerze ze na tym filmie plakalem
- "Enemy At The Gates" Gł.Rola Jude Law .Wyprodukowany w 2000 .Film bardzo dobry.
- "Road To Perdition" Gł.Rola Tom Hanks. Wyprodukowany chyba w 2002. Film o mafii i tych innych sprawach.. nawet niezly.
- "Waterworld" Gł.Rola Kevin Costner. Wyprodukowany w 1995.Film przedstawia wizję Ziemi po rostopieniu się lodowych czap na biegunach. Bardzo Dobry Film.
- "Men Of Honor" Gł.Rola Robert De Niro. Wyprodukowany w 2001.super super film szukam go bo chcialbym obejrzec go jeszcze raz ale niemoge go znalezc.
- "Obcy - ósmy pasazer Nostromo" Gł.Rola Sigourney Weaver .Wyprodukowany w 1979.Arcydzielo ! ! ! Jeden z najdoskonalejszych horrorów.reszta czesci jest do dupy no jeszcze 2 tez jest super , 3 juz zeszła na psy... - "Armageddon"Gł.Rola Bruce Willis & Ben Affeck .Wyprodukowany w 998. Fajny film warty oglodniecia .
- "Shrek 2" - W drugiej części rodzice Fiony zapraszają ją wraz z nowym małżonkiem (czyli Shrekiem) na ucztę z okazji ich zaślubin. Jednak biedni rodzice jeszcze nie wiedzą, że oboje państwo młodzi są ogrami...
- "UnderWorld" - niedawno dorwalem DVDripa (sciagalem juz kilka razy od wakazji, ale zawsze SVCD albo kinowki wiec od razu wywalalem bez ogladania ) i polecam kazdemu tez rabaninka ale od zawsze mnie ciagnelo do tematu wampirow
- "We Were Soldiers" (Byliśmy Żołnierzami). W rolach głównych zobaczymy m.in Mel'a Gibson'a. Film przedstawia jeden z epizodów wojny wietnamskiej. Moim zdaniem jeden z najlepszych wojennych filmów. Polecam.
- "Braveheart" Odtwórcą roli tytułowego Braveheart'a jak i samym reżyserem filmu jest Mel Gibson. Film opowiada o losach Szkocji, nad którą władzę przejmują Anglicy. Ten film to jeden z najlepszych filmów jakie kiedy kolwiek obejrzałem. Koło tego filmu nie można przejść obojętnie. Go trzeba obejrzeć!!!

Trailery: (www z trailerkami http://www.apple.com/trailers)

- "Last Samurai" (with Tom Cruise)
- "Troy (Troja)" - with Brad Pitt, Eric Bana, Orlando Bloom, Sean Bean, Peter O'Toole,
- "AvP" (Obcy kontra Predator) - with Obcy i Predator
- "Ocean's Twelve" - with znowu Brad Pitt i Sklonowany Dżordż oraz Julia Roberts, kto widział Ocean's Eleven ten wie o co chodzi
- "Punisher" - Thomas Jane i John Travolta, chociaż bez Dolpha Lundgrena to już chyba nie będzie to
- "Resident Evil": Apocalypse - with Milla Jovovich
- "Garfield" - with himself to może być funny
- "Gothika" - with Halle Berry (piękności Ty moje ), Robert Downey Jr., Penélope Cruz (oż jak ona mi się nie podoba z tym przebrzydłym nochalem )
- "Hellboy" - (Yeeeeeah!!!) with Ron Perlman, (najbardziej chyba kojarzony z Alien: Resurrection gdzie grał Johnera)
- "Cabin Fever" - grupa nastolatkow wyjezdza na kilkudniowy wypad do domku w lesie i... sie zaczyna
- "Wrong Turn" - krwisty horrorek (choc przyznam, ze w Kill Bill krwi byloo wiele wiecej ), ot w sam raz zeby obejrzec pozna noca (ja ogladalem ok 4 nad ranem)

Ostatnio edytowany przez Lionheart; 17-04-2007 o 00:32
Użytkownika j0k3r nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-01-2004, 17:50   #4
hamer
hamer - Awatar

Na forum od: 17-11-2002
Miejscowość: Szczecinek
Rep P0wah: 46
hamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;p
j0k3r, ale w tym problem, ze zakladajac topic stupidos chodzilo mi o stupidos, a nie tutaj bede wybieral stupidos z posrod syfiastych lordsow i jakis tam obyczajowych dramatow. Przecie sie roznia te 2 topici. Nie prosilem o wazny dla stupidos, wiec go mozesz odblokowac joki :] Moze komus z archiwum cos sie sypnie
Stare 05-01-2004, 17:57   #5
Azrael
Azrael - Awatar

Na forum od: 31-12-2001
Miejscowość: Paris
Rep P0wah: 5678
Azrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizasta
eee "cabin fever" to nie trailer tylko film do polecenia, juz wyszedl dawno lub jakis czas temu :P
Stare 05-01-2004, 19:30   #6
Lionheart
Moherator

Lionheart - Awatar

Lionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizasta
jok3r łajdaku nie pakuj wszystkiego do jednego wo.rA bo się ludziom nie będzie chciało czytać. To raz a dwa to w ten sposób usuwasz opinie innych. A opinie mogą być różne a nie sądzę, żebyś każdą dopisywał. Są gusta i guściki i wypadałoby poznać ze dwie strony barykady.
by me
Stare 05-01-2004, 19:50   #7
j0k3r
rA

j0k3r - Awatar

Na forum od: 28-06-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 1194
j0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizasta
...no ok, w takim razie zostawie te co sa, a wy sie wypowiadajcie - najwyzej bede dodawal co nowsze propozycje. Ja sie tylko podporzadkowuje wam, chcieliscie taki topic, to jest Chcecie go zmodyfikowac - nie ma sprawy, piszcie opinie
Stare 05-01-2004, 20:17   #8
Majin.uQuad
off

Majin.uQuad - Awatar

Na forum od: 18-04-2003
Miejscowość: Final Fantasy
Rep P0wah: 1291
Majin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizasta
Hm film(y) który ja polecam to:
Raport mniejszości - nie wiem z którego roku, do dwóch lat w tył. Tom Cruise w roli głównej, trzech jasnowidzów dzięki którym wyeliminowano przestępczość bodaj w USA (dokładnie nie pamiętam). Szłem do kina na ten film zupełnie nie wiedząć co to - myślałem jakiś badziew bedzie. Po wyjściu miałem ochote go obdarować mianem filmu roku (!)... tak mi ise podobał. Bardzo dobra nieprzewidywalna fabuła.

"Między niebem a piekłem". Leciał hm... wczoraj. :P Widziałem po raz drugi i oglądałem z czystą przyjemnoscią. Doskonała gra Robina Williamsa (jak zawsze) i równierz fabuła niczego sobie. Troche taki psychologiczny. Na pewno wart zobaczenia!
pozdrawiam
Stare 05-01-2004, 20:47   #9
Lionheart
Moherator

Lionheart - Awatar

Hmmm...bez urazy all friend's, mam pewną propozycję. Może skupmy się na filmach które wyszły nie dawno, wychodzą na dniach, wkrótce wyjdą, lub wyjdą w dalszej przyszłości. Moim zdaniem troszkę się rozdrobniliśmy na starsze filmy i po chwili zastanowienia przychodzi refleksja, że skoro ktoś jakiegoś filmu, dajmy na to z 95 roku nie widział lub co gorsza o nim nic nie słyszał to raczej film (lub może jego tematyka, odtwórcy, reżyser) go nie interesował. Dobre filmy wcześniej czy później przynoszą jakiś oddźwięk wśród zwolenników jak i przeciwników. Więc jeśli ktoś nie słyszał to albo gapa albo go to nie interesi. Nawijajmy o filmach nowych o których część nie zdążyła usłyszeć lub nic nie wyszperała a wacha się obejrzeć lub o wyobrażeniach i oczekiwaniach jakie mamy wzgledem "nówek" które mają wyjść. Niestety jak na razie nie licząc Last Samuraja w zasadzie nic się chyba nie szykuje większego (ale może jakiś niskobudżetowy rodzyn wyskoczy ), Troja zdaje się dopiero w maju jeśli chodzi o NaszLanda i w zasadzie dopiero na ten okres szykuje się mały wysyp.

Ps. W ramach zachowania spokoju tematu apeluję o rozwagę w opisywaniu filmów. Szkoda by było, żeby każdy obejrzany film czy to na Polsacie czy TVN był tu opisywany
by me
Stare 05-01-2004, 22:42   #10
Nerwus
Mirco Cro-Cop !!!

Nerwus - Awatar

Na forum od: 07-01-2002
Miejscowość: Sandomierz
Rep P0wah: 17
Nerwus - nijaki taki
Chcialem na wstepnie zaznaczyc ze jestem bardzo zdenerwowany , dlaczego ?
Zrobilem dluga liste filmow ktore chcialem polecic , skomentowalem kazdy z nich , a tu qr*a zwiecha
Ale poniewaz ze zawsze koncze to co zaczalem to wypisze te ktore zapamietalem , tylko juz bez uzasadnien.
Rose Red
The Ring
Darkness
Darkness Falls
Queen Of The Damned
Blow
Kolekcjoner Kości
Milczenie Owiec
Przyneta
Gorączka
Pasja - jeszcze nie ogladalem , ale postaram sie jak najszybciej
Jay & Silent Bob
Dogma

Lista byla by dluzsza ...
Polecam tez wiekszosc z juz wymienionych filmow

/edit : niewie moze ktos gdzie moge odszukac film "Honey"(czyt. sciagnac) ? - z gory thx

edit//Ekhem...dostałem kilka wiadomości od userów, że Twój avatar niesie "brutalny przekaz". Słuchając zatem ludu (z nicków nie wymienię) proszę o zmianę avatara. [Lion]

Ostatnio edytowany przez Lionheart; 19-01-2005 o 15:37
Użytkownika Nerwus nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Tagi
filmy, kino, ogladam, ogladamy

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości