unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 22, średnia 4,14. Tryby Wyświetlania
Stare 13-12-2012, 18:46   #6651
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12363
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
W alienach jest taki zbiór głupot, że aż głowa boli, niemniej ludzie będą bronić te filmy, bo mają do nich sentyment - widzieli je zwykle jako dzieci, a dzieci zachwycają się prawie wszystkim.

Rezydenty natomiast poza jedynką są słabe, także film animowany. Retrybucja była jeszcze w miarę ciekawa i fanie wyszło z muzyką dubstep.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 13-12-2012, 18:59   #6652
Vito
ZASPAMOWANY !!!!

Vito - Awatar

Na forum od: 01-01-2006
Miejscowość: Tychy
Rep P0wah: 5843
Vito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizasta
Cytat:
Xirios pisze: Podgląd Wiadomości
W alienach jest taki zbiór głupot, że aż głowa boli,
ke? (pińć)
Stare 13-12-2012, 19:12   #6653
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Na przykład dotykasz nieznane, wielkie jaja i przyglądasz się z bliska, z ciekawością, jak jedno zaczyna się otwierać. Albo gołymi rękoma przeszukujesz półki w poszukiwaniu twarzołapa, który pali kwasem, tudzież grzebiesz w nim bez zabezpieczenia ciała. Nie wspominając o tym, że na samotnym statku w kosmosie nie ma ustalonych łańcucha dowodzenia i dyscypliny, że każdy robi co chce. A kot biega gdzie chce i może wejść na przykład do skrzynki z kablami z maszynowni.
Stare 13-12-2012, 19:37   #6654
GL_Paranoid
pojebany maniak

GL_Paranoid - Awatar

Na forum od: 13-09-2001
Miejscowość: Kielce/Szczecin
Rep P0wah: 2908
GL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizasta
Ja obcego zobaczylem jak mialem 20kilka lat po raz pierwszy na monitorze 15 cali i czuc bylo napiecie i klimat Na prometeuszu 3d zadnych emocji nie bylo ani w kinie ani pozniej a wtedy kazda nielogicznosc rzuca sie w oczy znacznie bardziej Ten film jest slaby na niemal kazdej plaszczyznie (poza fassbenderem i samym poczatkiem z pieknymi plenerami) a scenariusz napisano na kolanie Ale wiadomo - mogl sie podobac kwestia gustu nawet jesli ja uwazam to za objaw filmowego analfabetyzmu Zostawcie lepiej tego gniota i zapodajcie cos ciekawego do obejrzenia na swieta (byle nie kevina :b)

gg-803286
Użytkownika GL_Paranoid nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 13-12-2012, 19:52   #6655
Vito
ZASPAMOWANY !!!!

Vito - Awatar

Na forum od: 01-01-2006
Miejscowość: Tychy
Rep P0wah: 5843
Vito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizasta
Cytat:
Xirios pisze: Podgląd Wiadomości
Na przykład dotykasz nieznane, wielkie jaja i przyglądasz się z bliska, z ciekawością, jak jedno zaczyna się otwierać. Albo gołymi rękoma przeszukujesz półki w poszukiwaniu twarzołapa, który pali kwasem, tudzież grzebiesz w nim bez zabezpieczenia ciała. Nie wspominając o tym, że na samotnym statku w kosmosie nie ma ustalonych łańcucha dowodzenia i dyscypliny, że każdy robi co chce. A kot biega gdzie chce i może wejść na przykład do skrzynki z kablami z maszynowni.
aha, spoko
w Prometeuszu murzyn bzyka panią kapitan na skinienie to nie jest stek bzdur hahahaha
Stare 13-12-2012, 20:01   #6656
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Ja osobiście nie znam filmu sf bez żadnych błędów, są one nawet w klasykach. Dlatego obok science mamy ten przedrostek fiction, by podczas oglądania za wiele nie główkować i zdać się na technologię przyszłości (reżyser nie ma w końcu obowiązku tłumaczyć nam co jak działa, jedynie może to wytłumaczyć), którą możemy interpretować sobie po swojemu.

Kronika opętania
Dla mnie słabizna, sztamp i nuda. Dotrwałam do połowy. Jako horror 2/10. Jako komedia 6/10 (w sumie nie powinnam oceniać, bo nie widziałam całości).
Stare 13-12-2012, 23:23   #6657
rnlp
Analuj :)

rnlp - Awatar

Na forum od: 25-09-2005
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 7698
rnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizasta
http://www.sadistic.pl/policja-drogowka-vt159682,15.htm

ciekawie się zapowiada
Stare 14-12-2012, 13:31   #6658
batman
Łódzki Klub Sportowy

batman - Awatar

Na forum od: 31-12-2003
Miejscowość: Łódź <---
Rep P0wah: 5498
batman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizasta
obejrzalem wlasnie pol 'Looper'a' i dostalem tel, ze musze smignac do wawki :/

Nie lubie przerywac ogladania. Dokoncze jak wroce ze stolycy, napisze jak dokoncze ;p
Użytkownika batman nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-12-2012, 13:39   #6659
Paco
toucha y0 face

Paco - Awatar

Na forum od: 02-02-2004
Miejscowość: Gorzyce
Rep P0wah: 4051
Paco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizasta
jakis czas temu ogladalem: http://www.youtube.com/watch?v=jpOrx5az7Fg
mi sie podobal i ze swojej strony polecam
tak jak uzytkownik loQ! oceniam film wysoko, 8/10
Stare 14-12-2012, 15:04   #6660
loQ!
ZLAGOWANY !!!

loQ! - Awatar

Na forum od: 21-05-2005
Miejscowość: Krosno
Rep P0wah: 13117
loQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizasta
looper - CO ZA JEBANY MINDFUCK ! pierwsze skojarzenie to incepcja + repoman, film z pewnoscia do "latwych" nie nalezy - bez kitu, jak ktos ogladnie badz juz ogladal to prosze o w miare logiczne wytlumaczenie tego filmu, bo wg mnie ten film jest bardzo nielogiczny ale nie jest zly, jesli mialbym go ocenic to takie mocne 6 czy tez nawet 7/10

Cytat:
batman pisze: Podgląd Wiadomości
obejrzalem wlasnie pol 'Looper'a' i dostalem tel, ze musze smignac do wawki :/
Nie lubie przerywac ogladania. Dokoncze jak wroce ze stolycy, napisze jak dokoncze ;p
hah, stary ja to na Twoim miejscu zaczalbym od nowa ogladac, no ale jak ogarniesz od polowy to respekt sam mysle zeby jeszcze raz sobie wlaczyc dla lepszego zrozumienia

spoilers and mindfuck

nie ja to pisalem, ale mam takie same przemyslenia

Czy Cid=Joe? Od razu po seansie bardzo mnie to nurtowało. Z jednej strony, byłoby to bardzo, bardzo nielogiczne. Jak Joe i Cid mogliby się znajdować razem w jednym czasie, skoro młody Joe nigdy w czasie nie podróżował. Wtedy, w końcowej scenie, mielibyśmy trzech Joe'ów jednocześnie. Z drugiej jednak strony:
a.)Wizja Joe'a. Skąd ją miał? Musiał coś takiego pamiętać. Jedna z alternatywnych rzeczywistości, o których wspominał starszy Joe przy kawie.
b.)Pociąg. Kiedy Joe i Cid chowają się w tej dziurze z ziemi. Joe opowiada swoją historię. Opowiada o matce, która zginęła na jego oczach i o tym, że z pociągu zabrali go źli ludzie i się nim zaopiekowali. Dokładnie to samo dzieje się w Wizji Joe'a. Tak jakby przypominał sobie swoją historię. Ale jego rolę gra wtedy Cid.
c.)Odgarnianie włosów. Joe swojej dziewczynie prostytutce opowiada, że nie pamięta swojej mamy, ale pamięta sposób w jaki odgarniała ona włosy z jego twarzy. W ostatniej scenie jest zbliżenie, jak Sara odgarnia włosy z twarzy Joe'a.

robtex

stand combo rulzz !!
Użytkownika loQ! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Tagi
filmy, kino, ogladam, ogladamy

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości