unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 22, średnia 4,14. Tryby Wyświetlania
Stare 03-01-2016, 17:31   #7051
Maksym
El Camperado

Maksym - Awatar

Na forum od: 06-01-2003
Miejscowość: Miasteczko Koniec Pieśni, miejsce gdzie kończą bieg wszystkie pociągi
Rep P0wah: 5131
Maksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizasta
UWAGA ta wypowiedz zawiera istotny SPOJLER GWIEZDNYCH WOJEN

Mnie najbardziej zawiódł ten sith. Totalne wypaczenie całego kanonu. Po pierwsze, to żenujące były te jego napady wsciekłości gdzie rąbał mieczem gdzie popadnie gdy podwładny go zawiódł, ale nie daj Boże go nie uszkodził. Tandetna disneyowska poprawność. W trakcie pojedynku z laską on mówi o mocy, a ona: "Moc?" Po czym, jakby samo słowo "moc" starczyło za 10lat treningu, skill jej tak podskoczyl ze wygrala pojedynek, lol. A może on jest po prostu taki cienki, jedno z dwojga, w obu przypadkach mało przekonujące. A z kolei po pierwszej scenie jak zatrzymał blasterowego bolta w polu stazy pomyslalem sobie, no niezly madafaka. Z drugiej strony nie wyczuwa obecnosci wlasnego ojca 10m od siebie. Totalna niekonsekwencja. No i na ch.. byla mu ta maska jak mial buzke nieuszkodzoną i nie wymagal podtrzymywania funkcji zyciowych. Conajwyzej w nastepnej czesci moze byc potrzebna zeby schowac te skosna szrame przez ryj od light sabera. No i oczywiscie disneyowska fizjonomia bozyszcza nastolatek z kapeli grajacej ciut ciezszego rocka (ciut ciezszego, zeby podkreslic ze to bohater negatywny). I to ma byc nastepca Vadera. Kto czytal np. taką trylogię Bane'a to chyba nie ma watpliwosci ze najcienszy z akolitow z akademii na Korribanie by go wdeptal w ziemie.
Użytkownika Maksym nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 04-01-2016, 13:18   #7052
Wojskowy
Marszałek Polski

Wojskowy - Awatar

Na forum od: 24-05-2006
Miejscowość: Kraków
Rep P0wah: 2957
Wojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizasta
Cytat:
Maksym pisze: Podgląd Wiadomości

Mnie najbardziej zawiódł ten sith. (...)
Miałem nie iść i dobrze, że nie poszedłem . 20 zł zaoszczędzone na 3 filmy hd z osiedlowej wypożyczalni.

A ja polecam tym co nie oglądali trzy bardzo refleksyjne filmy po których jest nadal myślenica i gąszcz zadawanych pytań.

Pierwsze miejsce: Ex Machine. Po tym filmie nie mogłem wysiedzieć w domu. Musiałem gdzieś się przejść bo miałem tak porytą banie arsenałem pytań.
Niektórzy mi mówią, że tak nie mieli. Prawdopodobnie nie oglądali uważnie albo są na tyle głupi i temat ich nie dotyka że nie jest to zwyczajnie dla nich.

Drugie miejsce: To nie jest kraj dla starych ludzi. Zastanawiałem się dopiero wtedy gdy seans skończył się. Prawdopodobnie gdyby zakończenie było jak to zawsze bywa gdzie ginie ten zły a przeżywa ten dobry, pewnie nie ruszył bym w ogóle szarymi komórkami. Takto scenarzysta Coen zrobił niespodziankę.

Trzecie miejsce: Ktoś całkiem obcy. Sam koniec i puenta daje dużo do myślenia. Zmusza nawet do szukania morału w rzeczywistości jaka nas otacza.

Produkjce trudne, wymagają wnikliwego obejrzenia, dużo dialogów i wątków przepełnionych filozofią poruszananych teamtów.
Użytkownika Wojskowy nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 04-01-2016, 19:00   #7053
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12363
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
SW7 nie jest zły, ale mógł być lepszy. Przede wszystkim powinni napisać na nowo scenariusz, a nie kopiować całe zwroty akcji ze starej trylogii.

Jeśli chodzi o "Gwiezdne wojny", to przypomniałam sobie starą trylogię, by porównać ją z 7. częścią. I niszczy ona najnowszy film pod każdym względem: fabuły, innowacyjności (chociaż teraz trudno jest zrobić film, którego już gdzieś się nie widziało), scenariusza, klimatu, humoru, gry aktorskiej. Te filmy wcale się nie zestarzały, jak wiele osób twierdzi. Jedynie niektórzy gumowi kosmici wydają się komiczni, bo pasują do programów z kukiełkami, nawet na czasy, gdy do robienia filmów nie używano komputerów. Od najlepszego do najsłabszego filmu będzie u mnie:

4,5,6,1,3,7,2

Spoiler

Na Kylo Renie też się zawiodłam. Wyszedł Anakin 2.0, tyle że bardziej infantylny (liczyłam na postać w stylu Darth Maula), podczas gdy szturmowcy znów nie trafiają w cel (a nie, trafili grupkę stojących jeńców 3 metry dalej). Nie wiem, jak ktoś taki po raz kolejny podbił galaktykę.

No i brakuje mojej ulubionej postaci, Jar Jara https://www.youtube.com/watch?v=VOf3hhsjtOg
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 04-01-2016, 19:27   #7054
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6685
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
hahah, teraz można zarobić na byle gównie :]

w sensie, że jak usłyszałem że GW ma najlepsze otwarcie, wyprzedzając niejakiego Jurassic World, to mało nie uciąłem sobie palca jak kroiłem bułke ; ]

przecież Jurassic World to tak gówniany film, że nie wiem czy 20 lat temu gdyby puszczali go zaraz po Jurassic Park, czy by nie przepadł. Nie rozumiem kto chodzi na coś tak wtórnego i liniowego .. no ale magia kina 3B cuda czyni :]
Stare 04-01-2016, 22:18   #7055
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12363
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Reklama zrobiła swoje. Chyba o żadnych filmach nie jest tak głośno przed premierą, jak o SW. Były one dosłownie wszędzie. Nawet w hipermarketach obok stoisk świątecznych wystawiali stoiska z gadżetami z filmu.

A 4 część miała być najgorszą klapą w historii kina i nikt nie chciał wziąć się za tę produkcję.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 06-01-2016, 02:05   #7056
IDontKnow
omar

Na forum od: 09-04-2004
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7810
IDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizasta
Cytat:
Piekne dzieki za ten napis, taką czcionką

film 5/10

"fizjonomia bozyszcza nastolatek..." (c) Maksym - 10/10

Technicznie ok - widzę, że jakaś moda na przyciemnione filmy, nie przeszkadza mi + efekty specjalne na tego typu film nie sprawiają, że chce się rzygać od ich ilości.

SPOJLER GWIEZDNYCH WOJEN

Fabuły w zasadzie brak + #2 gwiazda śmierci i #2 nowa nadzieja
Wnerwili mnie brakiem motywu "force is strong in my family" który był w trailerze (liczyłem na niego na sam koniec kiedy się pojawił Luke).
Zwalili gorzej niż Bóg żółwia motyw z Hanem Solo, a mogli z tego zrobić niezłą akcję. Przecież to był motyw w stylu "jak kupisz mi spodnie to zrobie ci loda" żadnej gry wstępnej. Od razu było widać co się stanie. #2Powrót Jedi jeżeli chodzi o scenografie i historie akcji Han Solo + Kylo Ren
Co do pizdeczki ciemnej strony mocy.... no przegięli równo. Na co im aktor, który nie potrafi grać i jeszcze ma tak niepasujący ryj do czarnego charakteru ? Mogli już zostawić tą maskę.. Rozumiem, że nie ukończył szkolenia, ale te napady wściekłości (jak już Maksym zauważył), rażący wręcz brak różnic w operowaniu mieczem przez noobka i sitha i ta gęba bez maski to przegięcie za grube... Przecież on wyglądał, jak by właśnie pierwszy raz zamoczył i się zasapał....

B-B8 moim zdaniem bardzo udany.

Mudżina to nawet nie komentuje...

Zero kurwa fabuły... I nie, pierdole, nie idę więcej na 3D nawet do IMAXa bo mnie do tej pory głowa boli. Nic się w 3D od czasu avatara nie zmieniło

Użytkownika IDontKnow nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 06-01-2016, 02:09   #7057
IDontKnow
omar

IDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizasta
Jezu..... Star Wars 8 reżyseruje Rian Johnson.....
Stare 06-01-2016, 02:44   #7058
Kyo
- excellent -

Kyo - Awatar

Na forum od: 25-02-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 8141
Kyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizasta
Nie ogarniam po chuj każdą część ma kręcić ktoś inny... Chyba tylko dlatego, żeby jak najszybciej te filmy wypompować i sprzedać Disnej.
(19:39:10) (@lobo0o) ale co robil w twoim domu szczur ?
(19:39:17) (@hqhero) no lazi sobie

Duzo osob odwrocilo sie odemnie, podejrzewam, ze z twojego powodu i twojego klanu - koledzy liza wam dupe bo wygrywacie, a za zloty medal najwidoczniej moga wejsc tak gleboko, ze magik jest im obojetny.
Jestem najwidoczniej jedyna osoba, ktora wam sie postawila, dlatego nastawiliscie wszystkich przeciwko mnie, przykre ale prawdziwe
(c) magik
Użytkownika Kyo nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 06-01-2016, 13:39   #7059
Maksym
El Camperado

Maksym - Awatar

Na forum od: 06-01-2003
Miejscowość: Miasteczko Koniec Pieśni, miejsce gdzie kończą bieg wszystkie pociągi
Rep P0wah: 5131
Maksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizasta
Cytat:
IDontKnow pisze: Podgląd Wiadomości
Technicznie ok - widzę, że jakaś moda na przyciemnione filmy, nie przeszkadza mi + efekty specjalne na tego typu film nie sprawiają, że chce się rzygać od ich ilości.
To jest wina kina. 3D wymaga podwójnej dawki swiatła zeby obraz mial prawidlowa jasnosc dlatego z tego co wiem puszcza się to z 2 projektorów jednoczesnie (jeden obraz składowy 3D na jednym, drugi na drugim). Mozna puscic oba z jednego projektora ale wtedy wlasnie jest za ciemno. Bylem na 3D i tez bylo za ciemno i dla mnie ogladanie bylo przez to meczące, jedynie przy bardzo jasnych scenach nie musiałem wytężać wzroku. Prawdopodobnie wina sali, film juz jest troche na ekranach i przeniesli seanse do slabszej sali z jednym projektorem. Żądanie pełnej oplaty za 3D w takim przypadku to zwykłe naciąganie ludzi.

/"Przecież on wyglądał, jak by właśnie pierwszy raz zamoczył i się zasapał...." hahahaha

Ostatnio edytowany przez Maksym; 06-01-2016 o 13:56
Użytkownika Maksym nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 06-01-2016, 15:24   #7060
IDontKnow
omar

Cytat:
To jest wina kina.
Wątpię - IMAX.

Byłem na 2D Interstellar 3 razy w kinie - w zwykłym Cinema, w Multi zwykłym (odradzam Atmos) i w IMAX , 2D Spectre Cinema, 3D Marsjanin - Multikino sala Extreme z systemem Atmos i wszędzie widzę właśnie ten podobny trend zdjęć. Nie przeszkadza mi to jednak, bo jest to po mojemu
Odpowiedz

Tagi
filmy, kino, ogladam, ogladamy

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości