unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 22, średnia 4,14. Tryby Wyświetlania
Stare 20-09-2017, 11:34   #7141
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12363
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Kolejny Tomb Raider.
https://www.youtube.com/watch?v=8ndhidEmUbI
https://www.youtube.com/watch?v=oWXq7mKcx5s
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-09-2017, 12:23   #7142
Maksym
El Camperado

Maksym - Awatar

Na forum od: 06-01-2003
Miejscowość: Miasteczko Koniec Pieśni, miejsce gdzie kończą bieg wszystkie pociągi
Rep P0wah: 5131
Maksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizasta
Ja pier... tylko nie Vikander znowu, jak ją widze mam odruch wymiotny. Bo aktorka z niej żadna a wszedzie jej pelno. Drewniana w swym aktorstwie, z twarzą bez wyrazu, lansowana na siłe miernota bez charakteru.
Użytkownika Maksym nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-09-2017, 18:33   #7143
avik
>>> xD <<<

avik - Awatar

Na forum od: 04-01-2002
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 5689
avik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizasta
ta aktorka jest bez mimiki, jej gra jest bez emocji. ona dobrze pasowala do ex machiny, ale do tomb raidera ani troche, poza kolorem wlosow....

...nie ma lipy.
Użytkownika avik nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-09-2017, 22:20   #7144
Kyo
- excellent -

Kyo - Awatar

Na forum od: 25-02-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 8141
Kyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizasta
Mimika jak mimika, ale miseczka za mała jak na Larę
(19:39:10) (@lobo0o) ale co robil w twoim domu szczur ?
(19:39:17) (@hqhero) no lazi sobie

Duzo osob odwrocilo sie odemnie, podejrzewam, ze z twojego powodu i twojego klanu - koledzy liza wam dupe bo wygrywacie, a za zloty medal najwidoczniej moga wejsc tak gleboko, ze magik jest im obojetny.
Jestem najwidoczniej jedyna osoba, ktora wam sie postawila, dlatego nastawiliscie wszystkich przeciwko mnie, przykre ale prawdziwe
(c) magik
Użytkownika Kyo nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 23-09-2017, 00:05   #7145
megoza
CZARNA_KOBRA

megoza - Awatar

Na forum od: 12-07-2002
Miejscowość: Proszowice
Rep P0wah: 6573
megoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizasta
To chyba nie grałeś w ostatnie dwie części Bo ewidentnie odeszli od kształtów z poprzedniej serii stawiając bardziej na realizm.

Z resztą w pierwotnej serii to cyce rosły z odsłony na odsłony same

A film może być ciekawy, szczególnie jeśli uda im się odpowiednio wyważyć proporcje pomiędzy akcją a fabułą. Bo z tym od zawsze był problem z filmowymi Tomb Raiderami (gdzie gra miała bardzo dużo fabuły i kombinowania, a stosunkowo mało akcji - film odwrotnie). Ostatnie dwa TRy były już bardziej akcyjne, więc może będą w stanie je w miarę fajnie odtworzyć.

<+dfpsych> no przepraszam jak pan megoza gra na decku to mozna chodzic tylko kolo 100a

(22:26:18) (+res^kony) w tym wypadku bany poszly poza regulaminem
(22:26:19) (+res^kony)
(22:26:24) (@storm`gl) poza regulaminem
(22:26:26) (@storm`gl) to jestes cwelem
Użytkownika megoza nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-12-2017, 01:17   #7146
batman
Łódzki Klub Sportowy

batman - Awatar

Na forum od: 31-12-2003
Miejscowość: Łódź <---
Rep P0wah: 5498
batman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizasta
Wróciłem dziś do kraju na Święta i obejrzałem na tvn7 SyarTreka z 2013 roku. Supermisiepodobal, polecam. Mike zaskoczenie, nawet lalusiowatosc głównego bohatera przestała mi z czasem przeszkadzać. Dobra robota.
Użytkownika batman nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-12-2017, 11:55   #7147
Wojskowy
Marszałek Polski

Wojskowy - Awatar

Na forum od: 24-05-2006
Miejscowość: Kraków
Rep P0wah: 2957
Wojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizasta
Jeśli ktoś lubi filmy z tytułu: chory, pokręcony, porąbany i straszny, polecam Lekarstwo na życie

Dla tych zaś co wolą obejrzeć sobie coś poważnego, polecam dokument
Zero Days o najbardziej szkodliwym wirusie komputerowym jakim był
Stuxnet.
Użytkownika Wojskowy nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 27-12-2017, 12:27   #7148
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Gwiezdne wojny E8

Bez spoilerów.
Podoba mi się o wiele bardziej niż E7, bo po prostu więcej się tu dzieje (pierwsza połowa nudna, ale w drugiej machina się rozkręca). Jest też parę scen, które potrafią zaskoczyć. Z jednej strony to dobrze, choć z drugiej męczące, bo myśli się, że już koniec filmu, a to przedłuża się o 15 minut, to znów o kolejne kilkanaście. Ogólnie nawalili trochę za bardzo. Jest też dużo humoru przy zerowym z E7 (pamiętam tylko scenę z kciukiem u BB8). Aha i nie wybucha w końcu żadna Gwiazda Śmierci Fajne dali zwierzaki, szczególnie lodowe lisy. Z minusów są często tragiczne dialogi, jak z kreskówki dla pięciolatków. Także skopana postać Kylo - z dzieciucha zrobili rozpłakanego niemowlaka. Powinien tu wydorośleć, a jest jeszcze gorzej niż w E7. Nie chcą się z nim bawić w piaskownicy, to w złości wykopuje z niej wszystkim zabawki. Z kolei najfajniejszymi postaciami są tu Poe (lider, pewny siebie, ma głowę na karku, dowcipniś) oraz Rose (słodka, wesoła, niby niewinna, ale też potrafi przywalić pod każdym względem).

Spoilery.
Scena z Rey i lustrami nie wiadomo po co została zrobiona, bo nic nie wnosi do filmu. Postać Snoke'a jest jeszcze bardziej bezsensowna niż Jar Jara. Ten drugi przynajmniej miał wpływ na fabułę wielokrotnie, a Snoke pojawił się nie wiadomo po co w 7 i 8 części.

Wyczuwało się, jakby akcja rozgrywała się w 3 budynkach i na 10 korytarzach, nie ma poczucia, że wokół istnieje olbrzymie uniwersum.

Wciąż nie wiadomo, czemu w ogóle imperium jest złe. Bo że jest złe wynika tylko z dialogów rebeliantów.

Wątek pochodzenia Rey mi się podobał. Że jest nikim i jej rodzice to jacyś bezdomni jest oryginalny. Że to córka Luke'a byłoby zbyt prosto i przewidywalnie.

Bardzo zawiodła mnie postać Kylo. Jest jeszcze większym dzieciuchem niż poprzednio. Skrytykowali mu maskę, to jak przedszkolak strzelił focha i ją zniszczył. W ogóle kto by chciał słuchać imperatora, który w złości się wydziera, wywala na ziemię podkomendnych czy wali w ściany. Nie wiadomo w ogóle czego on chce. Ciemna strona be, to trzeba zabić Snoke'a, jasna strona be, to trzeba zabić Rey.

Scena z latającą w próżni Leią jest komiczna, ale logiczna. To samo tworzenie sobowtóra przez Luke'a. Oboje byli w końcu potężni w mocy.

Nagromadziła się duża ilość głupot. Co chwilę myślało się WTF. Pod tym względem film jest najgorszy z wszystkich GW. Oto kilka:
- Chinka z bombowca leżąca sobie na platformie w próżni, gdzie wokół spadały bomby ściągane w kosmosie siłą grawitacji w dół.
- Kopanie nogą w ważący tysiące ton bombowiec, by zwalić aktywator z jednego pokładu na drugi.
- Kilka bombek uderza w właz i bum! Wybucha kilkukilometrowy szturmowiec imperium.
- Statki demobile w ostatniej scenie przez 10 minut pokonują odległość 200 metrów.
- Leia wyciągana z próżni na statek jest tak samo, jakby była na planecie z atmosferą.
- Imperium widzi małe kapsuły ewakuacyjne tysiące kilometrów dalej, ale nie potrafi wykryć statku pilotowanego przez Rey kilometr obok.
- 3 godziny szkolenia Rey, a ta podnosi ciężary jak Yoda.
- Scena z Yodą też nie wiadomo po co. Chyba jako easter egg. I czemu sam Yoda a już nie Qui Gon? W E3 jest powiedziane, że on też uzyskał jakby nieśmiertelność eteryczną.
- Luke jest uparty i nie chce pomagać. Nagle pojawia się R2D2, pokazuje hologram z Leią z E4 i myślenie Luke'a przekręca się o 180 stopni. Bo po prostu tak.
- Postać Luke'a kiepsko sfinalizowana. Pokazuje, jak wielka mocą dysponuje, a potem nagle "umiera".
- Moc była najpierw siłą wewnętrzną, potem pierwotniakami we krwi, a teraz zmieniła się w równowagę wszechświata. Niech w końcu się zdecydują.
- Gubię się już z tymi romansami. Najpierw Rey i Finn, potem Finn i Rose, Rey i Kylo (wygląda na to, że nie są spokrewnieni), a na koniec jakby Rey i Poe.
Stare 27-12-2017, 18:22   #7149
necro
Zarezerwowany

necro - Awatar

Na forum od: 27-09-2005
Miejscowość: Olkusz
Rep P0wah: 9649
necro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizasta
Ja z seansu SW E8 wyszedłem trochę zażenowany. Z jednej strony prosta historyjka umieszczona w świecie GW - czyli to co lubimy w GW - a z drugiej napisane postacie, decyzje i postępowanie logiczne pozostawiają wiele do życzenia ;D

Film oglądałem 1,5 tyg temu więc wszystkiego już nie pamiętam xD

*SPOJLER ALERT*

Zauważyliście że dowódcami tych "dobrych" są tylko kobiety? Najlepszy mechanik=kobieta a do tego chinka ;D A Poe jest niesłuchającym rozkazów nieprzewidywalnym wariatem. Naraził całą ekspedycję, nie posłuchał rozkazu dowódcy tylko kazał lecieć dalej (swoją drogą ciekawe czemu te bombowce leciały dalej? Rozkaz Komandora ważniejszy od Przywódcy? - przecież rozkaz był nadany wszędzie, o ile dobrze pamiętam), został zdegradowany. Luke też jakiś taki "mizerny" - upadły Jedi, mający halucynacje odludek. Jedyny "zdrowo" myślący facet to Finn, "nawrócony", mający wyrzuty sumienia i kochający życie, były szturmowiec. Była jeszcze jedna cecha która wyróżniała go spośród innych bohaterów, ale kurde no nie mogę se przypomnieć już jaka. Przypomne se pewnie jak obejrzę ten film jeszcze raz

Takie tam moje spostrzeżenia

Sceny u Snoke'a to po prostu facepalm to potęgi n-tej Pamiętam jak wyszła E7, to ktoś tutaj na forum napisał opinię o Kylo Ren'ie, że jak pojawił się pierwszy raz w filmie, to po tej scenie pomyślał "no kurwa niezły kozak" - który potem okazuje się frajerem i pizdą. Mam dokładnie to samo tutaj ze Snok'iem. Niby kozak a dał się tak wychujać - no sory, ale ja nie kupuję tego, że Kylo był "sprytny" albo "jego moc była wielka" ;D

Dobra była taktyka Impe...tzn Nowego Porządku, jak atakowali Ruch Oporu na tej białej planecie, która zmieniała się w czerwoną. Jak podleciała Rey w Falconie, to Kylo w swoim geniuszu taktycznym kazał ją gonić, a wszystkie statki (które o ile dobrze pamiętam umożliwiały obronę tego ich działa) poleciały za nią zostawiając wszystkich bezbronnie na ziemi. Ok.

Pocałunek na tle rozpadającego się "jedynego" wyjścia, które musiało być za wszelką cenę chronione aby obronić resztki Ruchu Oporu, to mój faworyt A moim zdaniem cytat "Wygramy wojnę broniąc tych których kochamy, a nie zabijając tych których nienawidzimy" - raczej nie przejdzie do listy najlepszych tekstów w historii kinematografii - a mam wrażenie że taki był zamiar twórców ;D

No nic, bohaterowie znajdują inną drogę wyjścia i historia idzie dalej ;D Rey powoli zmienia się w Super Sajana i nie zdziwi mnie jak w E9 ujrzymy walkę niczym z DB, Kylo vs Rey w przestrzeni kosmicznej (a wiemy że moc to umożliwia - patrz latająca Leia superwoman), z tym że tu będą używać "mocy" a nie "energii" Zamiast Kamehamy będzie MI-DIII-CHLOORR-IIAAAAAAAAAN!

Wiem że to bajka i w starych GW też były błędy logiczne, ale no kurwa - bez przesady Niech to się trzyma kupy.

Ja osobiście wolę takie "oklepane" historie, jaka była np. w Avatarze, ale rewelacyjnie zrealizowana, czy też w Avengersach, gdzie twórcy celowo śmieją się z pewnych "komiksowych" rzeczy w swoich filmach i nie udają że tworzą poważną, epicką historię, niż sztucznie poprowadzona, gdzie decyzje bohaterów nie mają żadnego podłoża logicznego.

Z filmu wręcz wylewa się pośpiech, chęć pokazania jak najwięcej rzeczy w jak najkrótszym czasie, chaos kompletny. Nawet muzyka jest do bani. W prequelach chociaż dodali kilka fajnych ścieżek dźwiękowych które dość dobrze wkomponowywały się w klimat starej trylogii, a tutaj - nic nie zapamiętałem. Jedyne momenty gdzie grała dobra muzyka to wtedy, jak grali klasyki.

No nic, "Wojny Klonów" zyskały u mnie mocnego konkurenta w klasyfikacji najgorszy epizod GW ;p

Ja bym dał max 4/10 - z czego 2 tylko za to, że to GW.

*/SPOJLER ALERT*

"Od transu...piękniejsza jest tylko cisza..."

Ostatnio edytowany przez necro; 27-12-2017 o 18:49
Użytkownika necro nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 27-12-2017, 20:15   #7150
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Cytat:
necro pisze: Podgląd Wiadomości

Film oglądałem 1,5 tyg temu więc wszystkiego już nie pamiętam xD
Poszłam specjalnie na tani wtorek wczoraj, bo film miał dużo negatywnych opinii. Jednak był po prostu w porządku. Ale ludzi było w tym kinie na 2 dzień świąt (Helios). Czekałam 1h w kolejce na bilety i na szczęście nie cofnęli rezerwacji przez internet, bo minął czas odbioru.
Odpowiedz

Tagi
filmy, kino, ogladam, ogladamy

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości