unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 21-12-2017, 15:04   #211
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12853
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
No kurwa elegancki setup Ja zamówiłem biurko i wjeżdza dual monitor setup niebawem

Którędy tego Sentry zamówiłeś ? Zwykły kontakt na stronie producenta ? Podaj też jakie bebechy dokładnie włożyłeś do środka, może bym wymienił mojego starego 1070 DD

Przedstawię Ci krok po kroku jak uzyskać przychód pasywny
na poziomie minimalnej krajowej inwestując w kopalnie kryptowalut na Islandii!

Cytat:
UT4...gry w którą wciąż zagrywa się dosyć spora liczba osób (dla przykładu wczoraj graliśmy TDM 2v2).
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 22-12-2017, 14:58   #212
L0B0
High Quality

L0B0 - Awatar

Na forum od: 11-09-2004
Miejscowość: Serock(39 km od Warszawy)
Rep P0wah: 4062
L0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizasta
Pięknie wszystko ogarnięte Kyo, ale w sumie podkładkę mógłbyś zmienić Ile ona ma już lat ?
(+loboo) ewentualnie format c:
(@VRED) no sproboj wlasnie
(@VRED) przywracanie systemu
(@VRED) albo aktualizacja biosa
(+`StaLLio_0n`) kup klawiature za 20zl i podepnij do laptopa
(@foxit`db) dzieki kur** specjalisci
Użytkownika L0B0 nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 22-12-2017, 16:34   #213
Kyo
- excellent -

Kyo - Awatar

Na forum od: 25-02-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 8142
Kyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizasta
Lobo za dużo Musiałbym ją wyprać i byłoby OK, ale jakoś mi się nie chce

Vred, odkupiłem indiegogo slot na [h]ardforum od jakiegoś gościa z UK Rozmyslił sie i nie zdzierał. Podobno mają ruszyć z retailem w przyszłym roku.

W środku mam:
ASRock X370 Gaming ITX/AC
Ryzen 1700 / chłodzenie Noctua NH-i9
G. Skill FlareX DDR4 3200MHz 2x8GB
EVGA GTX 1080 SC2
Corsair SF600 + customowe kable z CableMod
Samsung 960 Pro 512GB M.2
2x dysk 2.5" 2TB Seagate w RAID0 - zapomniałem modelu, ale wyciągnięte z Seagate Backup Plus Slim na USB, bo w tym wariancie były 30-40zł tańsze od sztuki niż ten sam dysk sprzedawany 'goły'

A, no i biurko z IKEA, które ma taki fajny bajer że wyposażone jest w korbkę którą można je sobie obniżyć lub podwyższyć włącznie do wysokości umożliwiającej pracę na stojąco
(19:39:10) (@lobo0o) ale co robil w twoim domu szczur ?
(19:39:17) (@hqhero) no lazi sobie

Duzo osob odwrocilo sie odemnie, podejrzewam, ze z twojego powodu i twojego klanu - koledzy liza wam dupe bo wygrywacie, a za zloty medal najwidoczniej moga wejsc tak gleboko, ze magik jest im obojetny.
Jestem najwidoczniej jedyna osoba, ktora wam sie postawila, dlatego nastawiliscie wszystkich przeciwko mnie, przykre ale prawdziwe
(c) magik
Użytkownika Kyo nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 22-12-2017, 17:41   #214
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6808
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
nagrody sa jakieś za najładniejsze biurko ? bo może bym sobie szczelił po latach.
Jakby co ruszyło w temacie piszcie na priva, gdyż inwestuję i reflektuję :]
Stare 22-12-2017, 18:23   #215
Kyo
- excellent -

Kyo - Awatar

Na forum od: 25-02-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 8142
Kyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizasta
Termi nagrodą jest uścisk dłoni Prezesa Forum
(19:39:10) (@lobo0o) ale co robil w twoim domu szczur ?
(19:39:17) (@hqhero) no lazi sobie

Duzo osob odwrocilo sie odemnie, podejrzewam, ze z twojego powodu i twojego klanu - koledzy liza wam dupe bo wygrywacie, a za zloty medal najwidoczniej moga wejsc tak gleboko, ze magik jest im obojetny.
Jestem najwidoczniej jedyna osoba, ktora wam sie postawila, dlatego nastawiliscie wszystkich przeciwko mnie, przykre ale prawdziwe
(c) magik
Użytkownika Kyo nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 22-12-2017, 18:46   #216
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6808
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
Nie licz Kjo, Prezes nie kupuje w Ikei :]
Stare 24-12-2017, 14:52   #217
PrezeS
öpö

PrezeS - Awatar

Na forum od: 27-10-2003
Miejscowość: Białystok
Rep P0wah: 1496
PrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizasta
Witam, jestem i ściskam Panu serdecznie dłoń oraz wręczam ten oto dyplom z wyróżnieniem i ogłaszam Pana graczem miesiąca. Wesołych Świąt
S.T.A.R.S Members - ALPHA Team - Albert Wesker, Barry Burton, Chris Redfield, Jill Valentine, Joseph Frost, Brad Vickers - BRAVO Team - Enrico Marini, Richard Aiken, Rebecca Chambers, Forest Speyer, Kenneth J.Sullivan, Edward Dewey
Użytkownika PrezeS nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości