unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Pomoc

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 17-08-2003, 17:06   #1
BigSpider
BigSpider - Awatar

Na forum od: 01-03-2002
Miejscowość: Lipno
Rep P0wah: 30
BigSpider - wazelinaBigSpider - wazelinaBigSpider - wazelinaBigSpider - wazelinaBigSpider - wazelinaBigSpider - wazelinaBigSpider - wazelinaBigSpider - wazelinaBigSpider - wazelinaBigSpider - wazelina
Nowy sprzet = nowe kłopoty

Witam wszystkich !

Mam kolejny problem wiec postanowilem zwrocic sie do Was z prosba o pomoc.
Otoz ostatnio czesc swoich wakacji spedzilem w Poznaniu, gdzie to kupilem sobie nowa klawiature, cyfrowke Canon A70 oraz USB Card Reader do karty pamieci Compact Flash. I tutaj kiedy wracam zaczynaja sie moje 2 problemy.

Problem nr 1 - klawiatura

Klawiatura ktora kupilem jest produktem firmy Tracer (specjalnie wybralem gorsza firme zeby mi starczylo na aparat i akcesoria do niego, gdyby ne to wzial bym klawe logitecha za 210 zł), dokladnie jest to model Maybach (cala czarna, mnustwo skrotow itp). Kosztowala mnie 89 zł. Gdy ja podlaczylem i zainstalowalem sterowniki wszystko by bylo pieknie, gdyby nie to, ze moje UT chodzi o kilkadziesiac klatek wolniej (moze to byc przyczyna sterow od klawy albo oprogramowania i sterownikow od aparatu i jego akcesoriow). Robilem Reinstal sterownikow od grafy oraz UT ale nic nie pomoglo. Poza tym w tej klawiaturze jest cos co mnie strasznie denerwuje. Otoz Enter orasz lewy SHift, ktory sluzy mi jako pierwszy strzal w strzelankach (miedzy innymi w UT) troche ciezko chodzi i trudno oraz dlugo sie go wciska - nie wiem mzoe jak pozuwywam tej klawiatury to pozniej bedzie ok, ale na razie bardzo mi to przeszkadza nie tylko w pisaniu ale takze w graniu. I teraz pytanie do Was - co jest z tymi klawiszami? jak temu moge zaradzic? nie wiecie moze przypadkiem dlaczego moje UT nagle traci az tyle klatek (jeszcze nie robilem reinstal windowsa, bo we wtorek wyjezdzam i nie amm czasu sie teraz z tym paprac) ? Ogolnie gdyby ne to to musze powiedziec ze klawiaturka nawet niezla.

Problem nr 2 - klawiatura cd.

Jest jeszcze jeden problem - gdy gram w UTka to niektore klawisze traca swoje dawne wlasciwosci. Na przyklad wciskam F6 i zamiast pingu wyskakuje mi Team Say, wciskam F3 i UT mi sie przelacza do mniejszego okna ! Wciskam F4 i dziala mi bind "negative", ktory nie byl bindowany pod tym klawiszem, tylko zupelnie innym !!

Bardzo Was prosze o pomoc w mojej sprawie. Za kazda nawet najmniejsza rade z gory bardzo mocno dziekuje ! pozdrawiam

PS. Jest podejzenie, ze zwalnianiae UTka moze byc spowodowane zainstalowaniem sterownikow od USB Card Reader lub oprogramowania od aparatu cyfrowego.
Użytkownika BigSpider nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 17-08-2003, 19:21   #2
v3rdun!
freestyle...

v3rdun! - Awatar

Na forum od: 09-08-2003
Miejscowość: Sandomierz
Rep P0wah: 21
v3rdun! - coś tu śmierdziv3rdun! - coś tu śmierdziv3rdun! - coś tu śmierdziv3rdun! - coś tu śmierdziv3rdun! - coś tu śmierdziv3rdun! - coś tu śmierdzi
moim zdaniem albo przestawil ci sie user albo klawa jest zle ustawiona
powinno byc polski (standardowy)
albo zle strowniki
tyle co mi wpadlo na mysl

-3241759

"Miejsce Polska , System Samowolka , Cel To Forsa,
W Tym Tkwi Sekret , Biore Co Los Da , Życie Made In Polska" (c) OSTR
Użytkownika v3rdun! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 17-08-2003, 21:44   #3
Sequel
Lusers -> /dev/null

Sequel - Awatar

Na forum od: 01-08-2002
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 23
Sequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdzi
co do spadku ilosci FPS, sugerowalbym odinstalowanie sterownika do kalwiatury, co powinno usunac takze problem nr 2 [podmiane klawiszy]
jezeli to nic nie da, sproboj usunac sterowniki od czytnika kart;

swoja droga, mi po powrocie z wyjazdu przestala dzialac nagrywarka, a komputer stal przez 2 tyg nie dotykany :-/

"Proszę, musicie mi pozwolić się zalogować! Tylko odrobinka poczty! Nie będę grał w Sapera! Obiecuję! Czy nie macie listości?!? Nikt mnie nie pytał, gdzie chcę dziś iść !!!"

- Wiesz czym się się różni taka myszka (A4Tech za 15 zl) od mojej ? (IE 3.0) ?!?
- Podświetla się na czerwowo ?
Użytkownika Sequel nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 17-08-2003, 23:44   #4
kostuch
rakieta

kostuch - Awatar

Na forum od: 19-10-2002
Miejscowość: Gostyń
Rep P0wah: 1255
kostuch - masta of dizastakostuch - masta of dizastakostuch - masta of dizastakostuch - masta of dizastakostuch - masta of dizastakostuch - masta of dizastakostuch - masta of dizastakostuch - masta of dizastakostuch - masta of dizastakostuch - masta of dizastakostuch - masta of dizasta
Wedlug mnie powinienes wogle odinstalowac stery od klawiatury chyba ze zalezy ci na tych dodatkowych klawiszach , posiadam tez cos podobnego i wcale tego nie uzywam co do 2 problemu to w mojej klawie jest jeden przycisk ktory wylancza przyciski multimedialne i przywraca podstawowe zadania ktore ma wykonywac np. f6 czy f4 powinno pomoc :>

lubię literaturę, czytać książki lubię
często się uczę nawet wtedy gdy nie muszę
dobrze dobieram słowa bo to jest moją pasją
a odejdę spokojnie, kiedy swiatła miasta zgasną...
Użytkownika kostuch nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-08-2003, 05:02   #5
Pajda
Moderator

Pajda - Awatar

Na forum od: 23-09-2001
Miejscowość: Sandomierz
Rep P0wah: 1768
Pajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizasta
Czasami nie wiem gdzie Ci na posty odpowiadac Spider - na b3d czy tu :P
Stare 18-08-2003, 08:16   #6
BigSpider
BigSpider - Awatar

Na forum od: 01-03-2002
Miejscowość: Lipno
Rep P0wah: 30
BigSpider - wazelinaBigSpider - wazelinaBigSpider - wazelinaBigSpider - wazelinaBigSpider - wazelinaBigSpider - wazelinaBigSpider - wazelinaBigSpider - wazelinaBigSpider - wazelinaBigSpider - wazelina
Cytat:
Wysłane przez: kostuch
Wedlug mnie powinienes wogle odinstalowac stery od klawiatury chyba ze zalezy ci na tych dodatkowych klawiszach , posiadam tez cos podobnego i wcale tego nie uzywam co do 2 problemu to w mojej klawie jest jeden przycisk ktory wylancza przyciski multimedialne i przywraca podstawowe zadania ktore ma wykonywac np. f6 czy f4 powinno pomoc :>
Ano jest taki wczoraj go zauwazylem nazywa sie Office LOck

Pajda odpowiadaj gdzie chcesz mnie to jest obojetne a zakladam topici na forum i na benchu dlatego, ze zalezy mi na jak najszybszym rozwiazaniu moich problemow, a co 100 glow to nie 50
BTW. dzieki za odpowiedz na bench
Użytkownika BigSpider nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości