unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > UEL

Closed Thread

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 29-05-2008, 17:50   #171
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9154
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
w timowych zadnych fejkow nie bylo lol w inscie mecz z res: snc gral na kompie rama, ja gralem na kompie matka, dzin gral na kompie cycora, tyle na ten temat...
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum  
Stare 29-05-2008, 18:28   #172
Pablo
GiBeL

Pablo - Awatar

Na forum od: 08-12-2005
Miejscowość: Bełchatów
Rep P0wah: 3278
Pablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizasta
Ciunn bez paniki. zadnego ataku na klan 'con' nie bylo. Presji krzykaczy nie uleglem. Zwiekszylem kare dla Rama i Cycora ze wzgledu na 'prosbe' Rama i to co Hero napisal(ze nie byl to pierwszy raz). A powodem, dla ktorego bana ma w rozgrywkach druzynowych jest maly prestiz(jak sam zauwazyles) turneiju 1v1- a jakos bol za swoje zachowanie musi odczuc.

Jeszcze w kwestii atakow na 'con'- nie byly one bezpodstawne. Pisalem przeciez, ze logi pokazywaly, ze taka sytuacja byla- Cycor gral z komputera Rama. Podejzenia na nich padaly w zwiazku ze swiezym wyplynieciem sprawy tego fejka w meczu txt-cycor. Mialem nadzieje, ze Ram albo Cycor ze swoich 'fake kont' przyznaja sie do tego sami bo... screeny pokazuja, ze Cycor gral w tych meczach w swoim skinie- co bylo przyczyna zdemaskowania go w meczu z Texetem(gdzie Ram gral pod nickiem Cycora ale ze swoim skinem). Sprawa wiec jest juz zamknieta
LP W00dnik 2014 #21 - zapisy
Cieny polej!
Stare 29-05-2008, 18:31   #173
res^kony
niuniuś

res^kony - Awatar

Na forum od: 24-09-2001
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 3084
res^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizasta
ciunn możesz mieć pretensje tylko do rama... To jego debilne zachowanie wywołało ten cały nie kończący się serial...

Do krzykaczy scenowych proszę mnie nie zaliczać. Widzę problem więc go wyciągam na wierzch. Nie podoba mi się, że fiutek, który zrobił przekręt (nawet jeżeli był on "małej szkodliwości") wygrywa rozgrywki z graczami, którzy przygotowywali się do gry i nie robili niekogo w wała. Skoro Ty tego nie widzisz tzn tylko jedno, jesteś zaślepiony, ale biorąc pod uwagę, że to Twój klan to się nie dziwię po części (chciałem uniknąć tego stwierdzenia ale sam do tego doprowadzasz).

Pablo podjął złą decyzję na lanach, bo ram z automatu powinien dostać bana za ten przekręt. Naprawia swój błąd teraz i to cieszy.

A co do ostatniego pytania. Oczywiście masz rację, że ram wygrał swoje mecze uczciwie tyle tylko, że znowu nie zauważasz, że popsuł zabawę komuś innemu. A może hasowi by nagle skoczył skill i by wszystkich pozamiatał? Co z tego, że sprawa była wewnątrz klanowa skoro dotyczyła rozgrywek w których nie tylko gracze con brali rozgrywki? Odpowiedz sobie na spokojnie na to jedno pytanie a potem się rzucaj.
Czy oby na pewno decyzja o nie zbanowaniu rama na lanach była słuszna? Można pobłażać i zgadzać się na różne rzeczy ale ludzie kuźwa nie na lanach gdzie każdy to widzi...

Co do sprawy meczów timowych to się nie odzywam, bo raz, że nie widzę problemu a dwa nie jestem przekonany czy sprawa dotyczy lanów czy może meczów online... Pablo nie do końca to sprecyzował. Jedno jest pewne CON pozamiatało na lanach i co do tego nie ma wątpliwości, a to kto grałna czyim kompie to mało ważne w sumie... Ja zagrałem na 6-8 kompach i też w sumie mogli za mnie fejkować
Stare 29-05-2008, 18:44   #174
Pajda
Moderator

Pajda - Awatar

Na forum od: 23-09-2001
Miejscowość: Sandomierz
Rep P0wah: 1768
Pajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizasta
Pomysl zakazu gry w roznych klanach w zaleznosci od trybu jest dla mnie jednym z najdurniejszych jakie moga byc. Moze odrazu w ogole zabronmy startowania w roznych trybach i grach jak to jest w takim hlc? Problem przeciez zniknie :P

Cytat:
Pablo pisze: Podgląd Wiadomości
2. Podejscie graczy do meczu- nawet 30 minutowe przerwy miedzy mapami.
Nic nowego, tak jest od lat, chcesz sobie z tym poradzic jest tylko jeden sposob. Stawiasz admina i jesli druzyna nie bedzie gotowa do meczu w wyznaczonym czasie to leci walkover. Bedzie placz, ale zobaczysz, ze po takim przypadku nagle wszyscy sie beda zbierali na czas i nie bedzie takich opoznien. Jezeli nie chcesz tego robic Twoja wola, ale wiedz, ze to jedyny sposob i nie uswiadomisz graczy by sie nie rozlazili. To dlatego na duzych miedzynarodowych turniejach czesto nie boja sie zbanowac nawet mistrza.

To wszystko sie da zorganizowac.

Mala prosba z mojej strony, zapisalem sie, zaplacilem (nawet zaduzo:P), nie wzialem udzialu, ani nawet nie sledzilem. Oczywiscie moja wina, ale sadze, ze takim jak ja bardzo by pomogla lepsza informacja. Po pierwsze strona, tak samo jak dawna strona LM, jest u mnie przesunieta o kilometr w lewo za ekran, przez co nie moge z niej normalnie korzystac. Ale pominawszy to, niektorzy maja wiele spraw jednoczesnie i nie zawsze sobie radza ze sledzeniem wszystkich, wielce pomocne wiec by bylo jakies przypominanie o meczach na maila. Nie zlicze ile razy mnie mail z informacja o meczu ochronil przed walkoverem. Z drugiej strony przyklad z ostatnich dni, mialem do rozegrania w CB polfinal turnieju Warsowa. Mecz ustawiony byl na "sroda 00:00" i jakos sobie wbilem do glowy ze chodzilo o noc ze srody na czwartek, w srode wieczorem zaczalem sie rozgrzewac, a tu nagle pisze znajomy, ktory czekal juz w finale, ze przegralem walkoverem. Dopiero po chwili zastanowienia zdalem sobie sprawe jaka pomylke popelnilem. Najlepsze jednak w tym, ze moglbym jej uniknac gdyby CB nie zaprzestalo wysylania maili z informacjami o meczach (teraz bezsensownie wysylaja PM).

Cytat:
-hero- pisze: Podgląd Wiadomości
To byl zart, Has nie mial absolutnie zadnego zalu bo i tak nie liczyl na wiele w tym turnieju, a i sam mial problemy z kompem bo nie wzial swojego, wiec w konsekwencji przyjal to z usmiechem (my rowniez bo przeciez siedzial 3 kompy w prawo od Cycora/Rama podczas tego duela).

Natomiast powiedzmy sobie jasno z gory. Te fejkowanie nie mialo na celu nic poza tym ograniem Hasa dla zartu. Cycor w swoim drugim duelu (pare walkowerow polecialo) mial grac z Texetem, no i gral 1 mape gdzie dostal chyba z 30 fragami, ale na drugiej umowil sie, ze da pograc Ramowi (zupelnie niepotrzebnie) zeby troche utrudnic mu wygranie mapy, ale mial jej nie wygrac aby nie wzbudzac podejrzen. No i tak tez sie stalo. Przegral co prawda niewiele, bo jednym fragiem ale przegral, wiec czy naprawde tym fejkowaniem komus zaszkodzil?
W tym momencie dalbym bana Cycorowi, Ramowi i takze probowal ukarac wszystkich ktorzy o tym wiedzieli i nie zareagowali. I nawet jezeli wczesniej bym podjal inna decyzje to bym ja zmienil.

Mozliwosc wczesniejszego zagrania z przeciwnikiem, z ktorym sie pozniej spotka, bez jego swiadomosci o tym, jest oszustwem mogacym dac przewage.

Realne powody nie maja znaczenia, bo pozniej wszyscy nagle maja braci, ktorzy bez wiedzy zainstalowali aimbota.
Stare 29-05-2008, 18:52   #175
Pablo
GiBeL

Pablo - Awatar

Pablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizasta
Cytat:
Pajda pisze: Podgląd Wiadomości
...wielce pomocne wiec by bylo jakies przypominanie o meczach na maila. Nie zlicze ile razy mnie mail z informacja o meczu ochronil przed walkoverem...
Ale to nie ma sensu wiekszego gdyz terminy meczy 1v1 nie byly z gory narzucone- na rozegranie tych meczy byly prawie 3 miesiace, wiec kazdy mogl sobie czas znalezc. A jesli chodzi o mecze teamowe to zainteresowanie bylo nimi baaaardzo duze- scena, mozna powiedziec, zyla tymi meczami i wszyscy obecni w tym czasie na IRCu. Tam na kanale ligowym bylo codziennie zamieszczane info co do tego jaki mecz jest danego dnia- z tym problemow nie bylo.

Cytat:
W tym momencie dalbym bana Cycorowi, Ramowi i takze probowal ukarac wszystkich ktorzy o tym wiedzieli i nie zareagowali. I nawet jezeli wczesniej bym podjal inna decyzje to bym ja zmienil.

Mozliwosc wczesniejszego zagrania z przeciwnikiem, z ktorym sie pozniej spotka, bez jego swiadomosci o tym, jest oszustwem mogacym dac przewage.
No przeciez maja bany EOT.
Cieny polej!
Stare 29-05-2008, 18:55   #176
Szatan
Porch monkey 4 life!

Szatan - Awatar

Na forum od: 02-07-2002
Miejscowość: $rand shithole, UK
Rep P0wah: 761
Szatan - masta of dizastaSzatan - masta of dizastaSzatan - masta of dizastaSzatan - masta of dizastaSzatan - masta of dizastaSzatan - masta of dizastaSzatan - masta of dizastaSzatan - masta of dizastaSzatan - masta of dizastaSzatan - masta of dizastaSzatan - masta of dizasta
Cytat:
Z drugiej strony przyklad z ostatnich dni, mialem do rozegrania w CB polfinal turnieju Warsowa. Mecz ustawiony byl na "sroda 00:00" i jakos sobie wbilem do glowy ze chodzilo o noc ze srody na czwartek, w srode wieczorem zaczalem sie rozgrzewac, a tu nagle pisze znajomy, ktory czekal juz w finale, ze przegralem walkoverem. Dopiero po chwili zastanowienia zdalem sobie sprawe jaka pomylke popelnilem. Najlepsze jednak w tym, ze moglbym jej uniknac gdyby CB nie zaprzestalo wysylania maili z informacjami o meczach (teraz bezsensownie wysylaja PM).
To sobie mozesz te powiadomienia wylaczyc
Zmienili na PM, zeby odciazyc bandwidth, z tego co pamietam, nei chce mi sie szukac :P

Cytat:

Realne powody nie maja znaczenia, bo pozniej wszyscy nagle maja braci, ktorzy bez wiedzy zainstalowali aimbota.
Nic dodac, nic ujac, tyvm.
Stare 29-05-2008, 18:57   #177
res^kony
niuniuś

res^kony - Awatar

Na forum od: 24-09-2001
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 3084
res^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizasta
Cytat:
Pablo pisze: Podgląd Wiadomości
Ale to nie ma sensu wiekszego gdyz terminy meczy 1v1 nie byly z gory narzucone- na rozegranie tych meczy byly prawie 3 miesiace, wiec kazdy mogl sobie czas znalezc. A jesli chodzi o mecze teamowe to zainteresowanie bylo nimi baaaardzo duze- scena, mozna powiedziec, zyla tymi meczami i wszyscy obecni w tym czasie na IRCu. Tam na kanale ligowym bylo codziennie zamieszczane info co do tego jaki mecz jest danego dnia- z tym problemow nie bylo.
Pajda jak zwykle marudzi nic nowego, kwestia przyzwyczajenia
Co do tej strony to dziwne, że tylko u niego ona ucieka gdzieś w kosmos, zaraz jeszcze będzie Ci wpajał, że kodowanie jest złe bo u niego zamiast polskich liter są krzaczki itp itd... temat rzeka
Stare 29-05-2008, 20:40   #178
mYst1c
<~(-.-ReSurrection-.-)~>

mYst1c - Awatar

Na forum od: 02-06-2007
Miejscowość: Grzmiąca
Rep P0wah: 792
mYst1c - masta of dizastamYst1c - masta of dizastamYst1c - masta of dizastamYst1c - masta of dizastamYst1c - masta of dizastamYst1c - masta of dizastamYst1c - masta of dizastamYst1c - masta of dizastamYst1c - masta of dizastamYst1c - masta of dizastamYst1c - masta of dizasta
ja powiem tak: japa śledzie. Robicie z tego forum taki syf ze w ogole odechciewa sie tego czytac, Dostal ram bana?- dostal , Dostal cycor bana? Dostal, nie widze tu innego tematu do sporu, za fejkowanie w byle jakim celu ,to nie jest ZART majac pod uwaga upadajaca juz scene. tego fejkowania nie mozna uznac za dobra zabawe bo trzeba byc kompletnym debilem i miec niezle zryta banie. Juz 2-go dnia przed meczem texet vs cycor szlyszalem rozmowe ram'a z cycorem , ze jeden bedzie gral tu, drugi tu, cycor bedzie siedzial na specu i tylko machal myszka, a ram za niego bedzie gral, moim zdaniem w tym momencie to zasluzenie dostali tego bana bo jak widac ich glupota nie zna granic. Pablo to ze kazdy gral na innym kompie na lanie, to nie jest podstawa zeby oskarzac kogokolwiek o fejkowanie bo po to sa lany zeby grac na kogo kompie sie chce za pozwoleniem własciciela, nie bylo uwzglednione w regulaminie ze kazdy gra na wlasnym kompie wiec ocb? sam gralem na kompie skolsa duele z lobo w ut3 pod nickiem skols bo zapomnialem zmienic, tez jestem faker?hmm... proponuje zostawic ten zalosny temat bo to do niczego nie prowadzi a jedynie pokazuje wasza brak zdecydowania w stresowych sytuacjach(powinienes pablo podtrzymac tego bana ramowi na lanach,a nie ulegac jego prosbom o pozwolenie na gre,ze to byly jaja i inny shit, bo to dobry znak nie jest) chlopaki poniesli taka czy inna kare a jak ktos sie urodzil klaunem ktorego kawalow nikt nie trawi to nie powinien sie za to brac(ram i cycor) jesli im brakuje rozrywki to niech ida pobawic sie w piaskownicy. Nie widze tu jakiej kolwiek podstawy do podejrzen con o fajekowanie w trybach druzynowych, bo chyba sam nie wierzysz w to i nie wiesz jak sie wytlumaczyc z bledu oskarzenia- no offence Pablo ale musialem to napisac bo. Jesli ma tak wygladac kolejna edycja uel, ktora bedzie oparta na uleglosci orga to, to nie ma sensu bo potem sie robi taki syf jak teraaz. Temat jest do zamkniecia, bo im dalej w las tym wiecej drzew.
@ciunn> tak ;p
@ciunn> ale to i tak nic
@ciunn> w porownaniu z tym
@ciunn> jak nevan komus tam zbindowal disconnecta pod W
@ciunn> i bylo smiechu jak sie zastanawiali co go wyje*uje
@ciunn>
@foxit> najlpeszy byl filet
@foxit> mail disconnecta po fire
@foxit> i mowi no w*pierdala mnie z servera jak wlaczam warmupa
Użytkownika mYst1c nie ma obecnie na forum  
Stare 29-05-2008, 20:52   #179
Pablo
GiBeL

Pablo - Awatar

A czy ty czytales co wyzej napisalem? Czy zaczales pisac tego posta w tym czasie co ja i dopiero teraz skonczyles? Przeciez wszystko to juz wyjasnilem.

I daruj sobie wrzuty typu 'japa śledzie' plz.

/Mysle, ze to koniec tematu na jakis czas. Sonda pokazuje o co chodzi tez. Zamykam temat. Nowy, o podobnych zalozeniach, zostanie otwarty w odpowiednim czasie.
Cieny polej!
Closed Thread

Tagi
komu/za co bana?, off-topic

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości