unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > UEL

Closed Thread

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 18-05-2008, 21:13   #41
Szatan
Porch monkey 4 life!

Szatan - Awatar

Na forum od: 02-07-2002
Miejscowość: $rand shithole, UK
Rep P0wah: 761
Szatan - masta of dizastaSzatan - masta of dizastaSzatan - masta of dizastaSzatan - masta of dizastaSzatan - masta of dizastaSzatan - masta of dizastaSzatan - masta of dizastaSzatan - masta of dizastaSzatan - masta of dizastaSzatan - masta of dizastaSzatan - masta of dizasta
Z publikami jest zawsze ta sama spiewka, ale widze niektorzy do dzisiaj jeszcze wnioskow nie wyciagneli...

Zapomnijcie o publikach. Serv pod lige, wali mnie czy to UT czy UT3, tak dlugo jak bedzie porzadnie skonfigurowany xD
Stare 18-05-2008, 21:15   #42
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9154
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
imo nie ma takiej potrzeby na lanach mozna zrobic jeden dzien jeden tryb i problemu nie ma np taki lobo u nas nie pogra sobie ctf nw, latwo komus tak pisac jezeli nie jest w takiej sytuacji -.-
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum  
Stare 18-05-2008, 21:31   #43
res^kony
niuniuś

res^kony - Awatar

Na forum od: 24-09-2001
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 3084
res^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizasta
chyba Cię mózg szczypie - ja już miałem dosyć po 3 meczach (jak graliśmy maraton 4 mecze pod rząd) a Ty mi piszesz, że miałbym tak codziennie?
Po drugie to jest po 10 meczów dziennie - jak Ty to sobie wyobrażasz?

A co do lobo, nie pogra u was CTFa to pogra go gdzie indziej i tyle w temacie... A jak chce za wszelką cenę grać u was to niech stworzy team do CTFa - przecież jest jeszcze czas na to. W czym problem?

Problem dwu-klanowości na tym forum ma swoje wspaniałe archiwum, potrzeba było bardzo długiego czasu, żeby ludzie w końcu zrozumieli, że to jest bardzo duży problem i to nie tylko ze strony organizacji... Zlikwidować taką możliwość i po sprawie.
Stare 19-05-2008, 01:04   #44
\/\/i+eI<
I`m Witek - [Sith]Witek..

\/\/i+eI< - Awatar

Na forum od: 14-03-2002
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 710
\/\/i+eI< - masta of dizasta\/\/i+eI< - masta of dizasta\/\/i+eI< - masta of dizasta\/\/i+eI< - masta of dizasta\/\/i+eI< - masta of dizasta\/\/i+eI< - masta of dizasta\/\/i+eI< - masta of dizasta\/\/i+eI< - masta of dizasta\/\/i+eI< - masta of dizasta\/\/i+eI< - masta of dizasta\/\/i+eI< - masta of dizasta
Pomimo, że skorzystaliśmy z pomocy Svena na LAN-ach, jestem za graniem w tylko jednym klanie, bez bramek transferowych w trakcie trwania edycji.. To, że ktoś jest w klanie TDM, a chce grać CTF jest problemem właśnie dlatego, że kiedyś przymknięto oko na grę w wielu klanach. Gdyby nie to, może więcej klanów grałoby po kilka trybów. Ma to też inne plusy - ludzie w klanie będą bardziej współpracować i działać na rzecz klanu., bo będą z nim bardziej związani. Do tej pory zdarzały się takie postawy "nie, to sobie idę... do tych drugich..." Teraz myślę, że takie decyzje będą bardziej odpowiedzialne i trwałe.
Stare 19-05-2008, 10:28   #45
L0B0
High Quality

L0B0 - Awatar

Na forum od: 11-09-2004
Miejscowość: Serock(39 km od Warszawy)
Rep P0wah: 4062
L0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizasta
Tylko ze nie zwrociliscie uwagi na jeden bardzo powazny problem.Jezeli rzeczywiscie wejdzie w zycie ustawa o jednoklanowosci, automatycznie powstanie problem ilosc ludzi do gry.Mam nadzieje, ze nie musze jakis skomplikowanych wyjasnien rzucac, bo to jest prosta pilka - wszystko jasne.W takim wypadku CTF nw, lezy i kwiczy, chyba ze chcecie grac 4 klanami w lidze?
(+loboo) ewentualnie format c:
(@VRED) no sproboj wlasnie
(@VRED) przywracanie systemu
(@VRED) albo aktualizacja biosa
(+`StaLLio_0n`) kup klawiature za 20zl i podepnij do laptopa
(@foxit`db) dzieki kur** specjalisci
Użytkownika L0B0 nie ma obecnie na forum  
Stare 19-05-2008, 10:37   #46
cirek
KIEROWNIK

cirek - Awatar

Na forum od: 25-11-2002
Miejscowość: Radom
Rep P0wah: 547
cirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizasta
Cytat:
L0B0 pisze: Podgląd Wiadomości
W takim wypadku CTF nw, lezy i kwiczy, chyba ze chcecie grac 4 klanami w lidze?
po 1. w ctf nw od dawna w Polsce gra tylko 4 klany, reszta to statyści, ale szacun dla nich, że próbują
po 2. klany tdm-insta mogłyby a wręcz powinny brać przykład z tych próbujących swoich sił. Jeśli potrafią grać tdm to czemu nie spróbować się w ctf'ie?
Stare 19-05-2008, 11:40   #47
Failed
Mojom pasjom jest TIBIA

Failed - Awatar

Na forum od: 20-05-2003
Miejscowość: Tibijskie Miasto Na Koncu Swiata
Rep P0wah: 1623
Failed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizasta
Noi tu pies pogrzebany.Bo jesli nie bedzie dwuklanowosci to ctf bedzie opieral sie na 3 klanach.sVs chociaz bylo wiecznie 4 , bylo dobrym przeciwnikiem.Moga sie chlopaki jeszcze zlaczyc z con niby , ale wiadome.. sentyment do nazwy etc.. .

/Wiciu a z tymi bramkami nie przesadzaj juz tak.Bramki byly i beda.
Szukasz pasywnego dochodu? Chcesz zainwestowac zarobione pieniadze? Słyszałes o zarabianiu w internecie? Chcesz zacząć zarabiać? Napisz priv wyjaśnie - TheAdsTeam - to stosunkowo nowy projekt rev sharowy. Prawdziwi ludzie, prawdziwe reklamy, prawdziwe zarobki.
Użytkownika Failed nie ma obecnie na forum  
Stare 19-05-2008, 12:01   #48
best|m`
Zawsze Wierni

best|m` - Awatar

Na forum od: 20-08-2002
Miejscowość: Katowice
Rep P0wah: 1395
best|m` - masta of dizastabest|m` - masta of dizastabest|m` - masta of dizastabest|m` - masta of dizastabest|m` - masta of dizastabest|m` - masta of dizastabest|m` - masta of dizastabest|m` - masta of dizastabest|m` - masta of dizastabest|m` - masta of dizastabest|m` - masta of dizasta
Ja osobiscie moge pisac Pablo na http://www.progames.pl/ o UEL, lecz tez musicie wykazac sie, zeby bylo o czym pisac :P
Użytkownika best|m` nie ma obecnie na forum  
Stare 19-05-2008, 13:13   #49
Piter
luck>skill

Piter - Awatar

Na forum od: 02-08-2001
Miejscowość: Chorzów
Rep P0wah: 666
Piter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizasta
Ja naprawdę nie wiem, po co dyskusja o wieloklanowości, skoro problemu nie ma. Z tego co wiem, w UEL można grać w wielu klanach i nic się na razie w tym temacie nie zmieniło.

Problem z osobami grającymi w różnych klanach jest tylko i wyłącznie natury organizacyjnej. Jak pokazuje przykład lanów, da się to ogarnąć - kwestia jest tylko ustawienia odpowiednio meczy/trybów w danym dniu.
Podejście typu - jak się czegoś nie chce robić lub nie ma się pomysłu jak to zrobić, to zabronić - wyjątkowo mnie mierzi.
Stare 19-05-2008, 14:05   #50
luki
~Convicts~

luki - Awatar

Na forum od: 07-05-2007
Miejscowość: Zduńska Wola
Rep P0wah: 68
luki - masta of dizastaluki - masta of dizastaluki - masta of dizastaluki - masta of dizastaluki - masta of dizastaluki - masta of dizastaluki - masta of dizastaluki - masta of dizastaluki - masta of dizastaluki - masta of dizastaluki - masta of dizasta
Cytat:
danel pisze: Podgląd Wiadomości
publika inste zrobcie tak jak kiedys HQ bylo
pomyslimy nad tym
Użytkownika luki nie ma obecnie na forum  
Closed Thread

Tagi
komu/za co bana?, off-topic

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości