unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 3

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 4, średnia 5,00. Tryby Wyświetlania
Stare 01-08-2011, 20:51   #211
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9154
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
to ut3 da się ustawić na 16bitów ?
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-08-2011, 13:50   #212
M4xieS
Na forum od: 01-08-2011
Miejscowość: Zabrze
Rep P0wah: 0
M4xieS - nijaki taki
Ehm

Niestety, to nie było z mej winy, gdyż "samo się zrobiło".
Użytkownika M4xieS nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 09-09-2012, 17:00   #213
KrIsToF
KrIsToF - Awatar

Na forum od: 05-02-2003
Miejscowość: Katowice
Rep P0wah: 125
KrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizasta
[QUOTE
C\Mój komp\Dysk C\Documents and Settings\Mój\Moje dokumenty\My Game\UT3\UT Game\Config\UTWeapon.ini

I tam powinienem zastąpić wpis :

[UTGame.UTWeap_SniperRifle]
Priority=4.1
TargetFrictionOffset=(Z=40.0f)
bTargetFrictionEnabled=TRUE
bTargetAdhesionEnabled=TRUE
ZoomedTurnSpeedScalePct=0.45f
TargetFrictionMultiplierRange=(X=0.1f,Y=0.2f)
QUOTE]
Witam, czy ten wpis w utweapon działa z nowym pathem 2.1. Bo coś nie pokazuje te kształty np na kropkę a te kolory to pokazuje.Mam na myśli bez utcompa.

Ostatnio edytowany przez KrIsToF; 09-09-2012 o 17:01 Powód: korekta
Użytkownika KrIsToF nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 09-09-2012, 18:14   #214
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Cytat:
KrIsToF pisze: Podgląd Wiadomości
C\Mój komp\Dysk C\Documents and Settings\Mój\Moje dokumenty\My Game\UT3\UT Game\Config\UTWeapon.ini

I tam powinienem zastąpić wpis :

[UTGame.UTWeap_SniperRifle]
Priority=4.1
TargetFrictionOffset=(Z=40.0f)
bTargetFrictionEnabled=TRUE
bTargetAdhesionEnabled=TRUE
ZoomedTurnSpeedScalePct=0.45f
TargetFrictionMultiplierRange=(X=0.1f,Y=0.2f)
QUOTE]
Witam, czy ten wpis w utweapon działa z nowym pathem 2.1. Bo coś nie pokazuje te kształty np na kropkę a te kolory to pokazuje.Mam na myśli bez utcompa.
pierwszy raz widzę taki wpis, ale ten pierwszy co się tutaj pojawił, to zawsze mi działał na wszystkich wersjach.
Stare 10-09-2012, 07:16   #215
KrIsToF
KrIsToF - Awatar

KrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizastaKrIsToF - masta of dizasta
Cytat:
Has! pisze: Podgląd Wiadomości
pierwszy raz widzę taki wpis, ale ten pierwszy co się tutaj pojawił, to zawsze mi działał na wszystkich wersjach.
Ja to wkleiłem z wcześniejszego posta i zrobiłem na próbę w utweapon. Bo moje nie działają i chciałem sprawdzić czy coś źle wpisałem. Ale mnie zależało ze kształt crossa z linguna chcę przenieść na inne bronie. Nie wiem który wpis.
Stare 10-09-2012, 15:38   #216
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Cytat:
KrIsToF pisze: Podgląd Wiadomości
Ja to wkleiłem z wcześniejszego posta i zrobiłem na próbę w utweapon. Bo moje nie działają i chciałem sprawdzić czy coś źle wpisałem. Ale mnie zależało ze kształt crossa z linguna chcę przenieść na inne bronie. Nie wiem który wpis.
a ustawiłeś proste(simple) celowniki w grze ?
Stare 11-09-2012, 07:06   #217
KrIsToF
KrIsToF - Awatar

Cytat:
Has! pisze: Podgląd Wiadomości
a ustawiłeś proste(simple) celowniki w grze ?
No ok jeśli to przestawię na prosty to w utweapon cross z spawary na inne bronie to przejdzie? w tej chwili piszę w pracy ale jak to wieczorem to sprawdzę.Byłbym uprzejmy od was o wklejenie pierwotnego ustawienia w utweapon crossa z spawary. Bo mam tam straszny bajzel

Ostatnio edytowany przez KrIsToF; 11-09-2012 o 07:09 Powód: dopiska
Stare 17-01-2013, 10:48   #218
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12418
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Ma ktoś działającego binda na "belt taken"?

Mój w Input.ini nie działa. Mam tak:

[Engine.PlayerInput]
Bindings=(Name="Insert" | teamsay === Belt Taken ===")

[UTGame.UTPlayerInput]
Bindings=(Name="Insert" | teamsay === Belt Taken ===",Control=False,Shift=False,Alt=False)

Ale po wejściu do gry bind mi nie działa, a druga linijka za każdym razem znika. W 2011 miałam tego binda pod Insert i działał.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 17-01-2013, 14:08   #219
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Cytat:
Xirios pisze: Podgląd Wiadomości
Ma ktoś działającego binda na "belt taken"?

Mój w Input.ini nie działa. Mam tak:

[Engine.PlayerInput]
Bindings=(Name="Insert" | teamsay === Belt Taken ===")

[UTGame.UTPlayerInput]
Bindings=(Name="Insert" | teamsay === Belt Taken ===",Control=False,Shift=False,Alt=False)

Ale po wejściu do gry bind mi nie działa, a druga linijka za każdym razem znika. W 2011 miałam tego binda pod Insert i działał.
o faktycznie były jakieś jaja z bindami w ut3. sprawdź czy nie jest ten klawisz używany gdzie indziej. najlepiej odbinduj go najpierw w grze dla pewności.
Stare 17-01-2013, 23:27   #220
mrozon
mrozon - Awatar

Na forum od: 18-08-2010
Miejscowość: RP
Rep P0wah: 325
mrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizasta
To jak już jesteśmy przy prośbach i pomocy - to bardzo bym prosił o pomoc w zmianie koloru przeciwników nietypowy bo na jasno-szary.
Użytkownika mrozon nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości