unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Pomoc

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 29-09-2003, 19:27   #1
Dyziex
high quality

Dyziex - Awatar

Na forum od: 14-04-2003
Miejscowość: Sanok
Rep P0wah: 54
Dyziex - masta of dizastaDyziex - masta of dizastaDyziex - masta of dizastaDyziex - masta of dizastaDyziex - masta of dizastaDyziex - masta of dizastaDyziex - masta of dizastaDyziex - masta of dizastaDyziex - masta of dizastaDyziex - masta of dizastaDyziex - masta of dizasta
Szukam programu do statsow

Chodzi mi o programik na wzór chatloga ale w prostszej formie żeby nietrzeba było uploadować gdzieś tam plików tak jak ma to miejsce w chatlogu. Chciałbym żeby po meczu TDM robił podsumowanie fragi, śmierci. Widziałem że nawet Irc reporter takie podsumowania robi. Dziękuję z góry za pomoc.
Użytkownika Dyziex nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-10-2003, 19:49   #2
cichy
cichy - Awatar

Na forum od: 05-07-2003
Miejscowość: Czeladz
Rep P0wah: 247
cichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizasta
Osobiście widzialem taki bajer ktory pojawia sie po zakonczeniu meczu w "konsoli" na jednym (lub kilku) zagranicznych servach, wiec jak najbardziej rowniez dolaczam sie do prosby. Szczegolnie zdatne na duelka aby podsumowac belta, armor etc :P.

Ale sadze ze taki programik musi byc wmontowany na server, aby dzialal, a nie koniecznie na swojej maszynie - obym sie mylil .
pzzzdrrrrrrrr

//mam 1 demko z TDMa klanu eXtreme i maja cos wlasnie na ten styl . WYMIATA
Użytkownika cichy nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-10-2003, 20:39   #3
Sequel
Lusers -> /dev/null

Sequel - Awatar

Na forum od: 02-08-2002
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 23
Sequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdzi
Cytat:
Wysłane przez: cl1ntz
//mam 1 demko z TDMa klanu eXtreme i maja cos wlasnie na ten styl . WYMIATA
wiec napisz do Nich maila z pytainem co to za program i ewentualnie gdzie mozna go zdobyc

"Proszę, musicie mi pozwolić się zalogować! Tylko odrobinka poczty! Nie będę grał w Sapera! Obiecuję! Czy nie macie listości?!? Nikt mnie nie pytał, gdzie chcę dziś iść !!!"

- Wiesz czym się się różni taka myszka (A4Tech za 15 zl) od mojej ? (IE 3.0) ?!?
- Podświetla się na czerwowo ?
Użytkownika Sequel nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-10-2003, 20:47   #4
cordis
moderator

cordis - Awatar

Na forum od: 12-04-2002
Miejscowość: Zabrze
Rep P0wah: 5188
cordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizasta
http://lm.unreal.pl/forum/viewtopic.php?t=365

ale nie wiem czy o to ci chodzi
Stare 01-10-2003, 21:18   #5
Dyziex
high quality

Dyziex - Awatar

Na forum od: 14-04-2003
Miejscowość: Sanok
Rep P0wah: 54
Dyziex - masta of dizastaDyziex - masta of dizastaDyziex - masta of dizastaDyziex - masta of dizastaDyziex - masta of dizastaDyziex - masta of dizastaDyziex - masta of dizastaDyziex - masta of dizastaDyziex - masta of dizastaDyziex - masta of dizastaDyziex - masta of dizasta
o to chodzi ale zdaje się że to musi być zainstalowane na serku. A ja bym chciał coś takiego żeby to niebyło uzależnione od serwera. Przykładowo gram na coolnet i chcę po meczu wiedzieć ile razy zginąłem.
Użytkownika Dyziex nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-10-2003, 21:36   #6
hsd
just chillin'

hsd - Awatar

Na forum od: 02-09-2002
Miejscowość: Gostyń
Rep P0wah: 1366
hsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizasta
Nie sadze, zebys mogl to wlaczyc gdy nie jest zainstalowane na serwerze. To tak samo jak gra swoimi skinami, ktorych nie ma na serku.

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości