unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Pomoc

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 06-10-2005, 18:20   #1
IDontKnow
omar

Na forum od: 09-04-2004
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7811
IDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizasta
Jaka myszka + podkładka.

Chce sobie kupić myszkę i podkładkę.

Z myszek to zastanawiam się nad:

MX 510,
MX 518,
Razer Diamondback Plasma

Z podkładek:

Steelpad S&S
Icemat 2nd Edition

Co radzicie ? Mam dosyc sporą dłoń i nie wiem jak będzie Razer leżał ( niby jest mały ), ale ciągnie mnie jego w miare prosty kształt. Mam USB 1.1 i nie mam możliwości miec 2.0 ( znaczy mam, ale nie bede miał ). Gdzies tam czytałem że niby Razer minimalnie potrzebuje 1.1 ( wiec by pasowało ). Może ktoś ma informacje czy te nowe bajery Razera i Logitecha o rozdzielczości 2000 dpi potrzebują USB 2.0 czy wystarczy 1.1 ?

Podkładki - niby S&S się wytrze ale IceMat jest "głośny".

Poprostu nie wiem co wybrać zeby było jak najlepiej, jednym słowem :

HELP

www.abcgracza.pl
Użytkownika IDontKnow nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 06-10-2005, 18:56   #2
Nagan
:)

Na forum od: 08-07-2004
Miejscowość: Sosnowiec
Rep P0wah: 116
Nagan - masta of dizastaNagan - masta of dizastaNagan - masta of dizastaNagan - masta of dizastaNagan - masta of dizastaNagan - masta of dizastaNagan - masta of dizastaNagan - masta of dizastaNagan - masta of dizastaNagan - masta of dizastaNagan - masta of dizasta
ja mam razera i jestem zadowolony najlepiej poszukaj jakiegos zestawu to ci to taniej wyjdzie
edit : tez mam spora dłoń
Stare 06-10-2005, 19:01   #3
IDontKnow
omar

Na forum od: 09-04-2004
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7811
IDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizasta
a jaką masz podkładkę ?
Użytkownika IDontKnow nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 06-10-2005, 19:34   #4
fuX
dar0/MrEgMan

fuX - Awatar

Na forum od: 02-11-2004
Miejscowość: Za szafOO
Rep P0wah: 2610
fuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizasta
qck+mx510=RADOŚĆ Z GRY
Stare 06-10-2005, 19:38   #5
MASTERIUS
moj avek jest taki ludzki

MASTERIUS - Awatar

Na forum od: 23-08-2004
Miejscowość: Lędziny
Rep P0wah: 86
MASTERIUS - masta of dizastaMASTERIUS - masta of dizastaMASTERIUS - masta of dizastaMASTERIUS - masta of dizastaMASTERIUS - masta of dizastaMASTERIUS - masta of dizastaMASTERIUS - masta of dizastaMASTERIUS - masta of dizastaMASTERIUS - masta of dizastaMASTERIUS - masta of dizastaMASTERIUS - masta of dizasta
powiem Ci tyle
mx 510 i razer to jest to samo tylko ksztalt sie rozni wiec jesli wolisz taki oldschool to razer...jesli wyciecie takie na palec to mx.Pdkladke tylko dkt-zajebista
aha co do razera...ta mysz jest zajebiscie czula i mozesz miec problemu z ustawieniami
Stare 06-10-2005, 19:43   #6
puszek
Na forum od: 11-06-2004
Miejscowość: Bełchatów
Rep P0wah: 3219
puszek - masta of dizastapuszek - masta of dizastapuszek - masta of dizastapuszek - masta of dizastapuszek - masta of dizastapuszek - masta of dizastapuszek - masta of dizastapuszek - masta of dizastapuszek - masta of dizastapuszek - masta of dizastapuszek - masta of dizasta
mx510 + eyepad i nie ma mocnych :P
Użytkownika puszek nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 06-10-2005, 20:04   #7
johny_luzak
WYBZYKANY

johny_luzak - Awatar

Na forum od: 19-11-2003
Miejscowość: N=52°07' E=20°40'
Rep P0wah: 379
johny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizasta
ja mam z tydzien mx518 i qpad i mam problem z ustawieniami
podkladka zajebiscie wielka, low niski a ja mam sztywna reke bo gralem imho samym nadgarstkiem do tej por
RAZ ładne strony internetowe DWA GG #3207918 .TRZY tanie tusze i tonery i CZTERY
Użytkownika johny_luzak nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 06-10-2005, 20:13   #8
stmpn
stmpn - Awatar

Na forum od: 28-01-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 121
stmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizasta
Razer/MX510 + S&S

www.tteam.unreal.pl

#ut.tt @ Quakenet
stmpn@wp.pl
gg: 3113645
Użytkownika stmpn nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 06-10-2005, 20:40   #9
E@sy
buntownik z wyboru

E@sy - Awatar

Na forum od: 16-04-2002
Miejscowość: Deep space nine
Rep P0wah: 253
E@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizasta
Mam IE 3.0 i S&S`a, podkladka i (wcale sie nie wyciera) fajna jak lubisz szybka myszke, ciezko sie przyzwyczaic bo podkladka ma badzo male opory, wymiar jest idealny nadgarstki nie bola bo jest cieniutka. Oczywiscie do tego masz stylowy pokrowiec
Stare 06-10-2005, 20:49   #10
stmpn
stmpn - Awatar

Na forum od: 28-01-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 121
stmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizasta
nie polecam Icemata. jak moj brat go mial to slyszalem w swoim pokoju jak gral

www.tteam.unreal.pl

#ut.tt @ Quakenet
stmpn@wp.pl
gg: 3113645
Użytkownika stmpn nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości