unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 6, średnia 3,50. Tryby Wyświetlania
Stare 15-03-2006, 15:30   #11
GL_Paranoid
pojebany maniak

GL_Paranoid - Awatar

Na forum od: 12-09-2001
Miejscowość: Kielce/Szczecin
Rep P0wah: 2908
GL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizasta
Zagralem na obu mapach 1/1 i pouganialem sie troche za botami I tak:

DM-immortal
Nie przypadla mi do gustu ta mapa 1/1 Za latwo uciec i zbyt latwo kontrolowac pasek stojac na minigunie(moze przejscie jakies obok gluta) Poza tym zle rozmieszczone fiolki - za duzo w jednym miejscu Moznaby czesc dac np na dol
Mysle ze teamy moze sie grac fajnie

DM-hate
Ta mapa dla odmiany 1/1 swietna Spoko rozmieszczone powerupy i bronie i swietne pomieszczenie z a100 (winda+teleport) Dodalbym tylko jeszcze jakas mozliwosc dostania sie na a100 (dodgem znad teleportu albo/i spadajac z gory) Byloby jeszcze ciekawiej

gg-803286
Użytkownika GL_Paranoid nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-03-2006, 16:01   #12
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7400
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
Thx
Cytat:
GL_Paranoid pisze:
DM-immortal
...
Mysle ze teamy moze sie grac fajnie
Pajda też stwierdził, że ta mapa ma zdecydowanie większe szanse na TDM. Wtedy jednak pewnie kilka itemów zmieni swoje położenie, ale to się jeszcze zobaczy i potestuje.

Cytat:
GL_Paranoid pisze:
DM-hate
...
Dodalbym tylko jeszcze jakas mozliwosc dostania sie na a100 (dodgem znad teleportu albo/i spadajac z gory) Byloby jeszcze ciekawiej
Myślałem nad tym i w pełni się z Tobą zgadzam Pokombinuję, ale nie chciałbym jednak przekombinować, więc może być tak, że już tak zostanie.

Te wersje nie mają jeszcze ścieżek dla botów, więc gra z botami w chwili obecnej nie ma swojego pełnego wymiaru Wczoraj zrobiłem ścieżki na DM-Hate i jest wypas Jak zrobię na DM-Immortal, to wrzucę obie wersje na FTP.

Mapy są na duelach ES, więc zachęcam wszystkich do testowania
Stare 15-03-2006, 16:25   #13
t0m1`
Na forum od: 19-02-2006
Miejscowość: Scyzor !
Rep P0wah: 0
t0m1` - poprawny polityczniet0m1` - poprawny politycznie
Grałem na immortalu, tylko.
Jak mówił autor mapy jeszcze będzie przerabiał kosmetykę, więc o niej nie mówię.
Chyba ktoś mówił już o tym, co i mi nieodpowiada w tej mapie, mianowicie :
żadnej symetryki, miejsca wyróżniającego się od innych. Na mapie fajnie się "gania", ale zapotrzebowanie nie polega na tym, ogólnie i tak Cię podziwiam
Stare 15-03-2006, 18:33   #14
NOX5TRON
..::maSSiVe cOOl::..

NOX5TRON - Awatar

Na forum od: 22-02-2003
Miejscowość: RUDKA KOZŁOWIECKA
Rep P0wah: 1822
NOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizasta
napisał posta na unreal.pl. moze tam ktos zaglada jeszcze ... :]

==--bitch Clan Member--==// bitch|n5t`INACTIVE
Mój IT Blog | F.H.U.Speedway | Unreal.pl | CarbonPlast
Użytkownika NOX5TRON nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-03-2006, 19:45   #15
kostuch
rakieta

kostuch - Awatar

Na forum od: 19-10-2002
Miejscowość: Gostyń
Rep P0wah: 1255
kostuch - masta of dizastakostuch - masta of dizastakostuch - masta of dizastakostuch - masta of dizastakostuch - masta of dizastakostuch - masta of dizastakostuch - masta of dizastakostuch - masta of dizastakostuch - masta of dizastakostuch - masta of dizastakostuch - masta of dizasta
Sprostowanie do mojej wczesniejszej wypowiedzi . Patrzylem na mapki pod wzgledem 1on1 ewentualnie tdm i do tego za bardzo mi nie pasuja ale jako mapki DM na typowa rzeznie nadaja sie idelnie , mysle ze wazne sa tez walory estetyczne mapki ;p jak bedzie gotowa w 100% to tez bedzie sie inaczej garlo
Sorki za off topic ale mam prosbe do Rush'a. Mogl bys wrzucic na es tdm takowa mapke : DM-Voac-ClanBase-edition .Wiem ze jest pare osob ktore lubia ja grac a reszcze tez powinna przypasc do gustu ;d pozdro 8!

lubię literaturę, czytać książki lubię
często się uczę nawet wtedy gdy nie muszę
dobrze dobieram słowa bo to jest moją pasją
a odejdę spokojnie, kiedy swiatła miasta zgasną...
Użytkownika kostuch nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-03-2006, 19:52   #16
Pajda
Moderator

Pajda - Awatar

Na forum od: 23-09-2001
Miejscowość: Sandomierz
Rep P0wah: 1768
Pajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizasta
Nie ruszajcie tej windy przy obecnym pasku. Ten skok jest ok, wyczucie go tak by wychodzil zajmuje max 5min.
Nie mozna wszystkiego ulatwiac, troche tez trzeba sie samemu postarac.
Stare 15-03-2006, 20:27   #17
destructor
naucz sie grac

destructor - Awatar

Na forum od: 22-04-2005
Miejscowość: KrK
Rep P0wah: 4924
destructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizasta
DM-immortal oprocz DM sprawdzi sie tez w TDM, mi na tej mapce brakuje takiego rozpoznawalnego akcentu - chyba ze bedzie to jakas tekstura

DM-hate - ta mapa mi sie bardziej podoba, do DM i 1on1 nadaje sie znakomicie mozna 2/2 TDM spokojnie grac.
Mozna by wstawic szybe w kladke z fiolkami i w scianke za ktora lezy pas.
Stare 15-03-2006, 20:33   #18
teleport
Bunny Track!

Na forum od: 25-09-2004
Miejscowość: Gdańsk
Rep P0wah: 119
teleport - masta of dizastateleport - masta of dizastateleport - masta of dizastateleport - masta of dizastateleport - masta of dizastateleport - masta of dizastateleport - masta of dizastateleport - masta of dizastateleport - masta of dizastateleport - masta of dizastateleport - masta of dizasta
Ale jak ktos cie piłuje pulsem, czy jakąś inną bronią, to bardzo cieżko jest wykonac ten skok, nawet przy najwiekszym skupieniu :P Zauważ, że tam są tylko 2 wyjscia i bardzo łatwo jest zabić osobe, która wzięła pasek. Moim skromnym zdaniem powinna zostać dodana trzecia mozliwość ucieczki.
Użytkownika teleport nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-03-2006, 23:28   #19
Pajda
Moderator

Pajda - Awatar

Na forum od: 23-09-2001
Miejscowość: Sandomierz
Rep P0wah: 1768
Pajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizasta
I o to chodzi, branie powerupow ma zawsze sie wiazac z jakims wiekszym ryzykiem.
Stare 16-03-2006, 00:14   #20
Kaka
Kaka - Awatar

Na forum od: 13-05-2003
Miejscowość: Gdańsk
Rep P0wah: 231
Kaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizasta
Dla mnie Hate jest lepsza pod względem planu, Immortal mi za bardzo przypomina Restlessa, a w porównaniu z takim np Cobaltem to ta mapa nie za bardzo jest... dobra Ktoś wyżej napisał że walory estetyczne też się liczą - racja, dlatego zanim coś konkretniejszego napiszę wolę poczekać na wersje ostateczne. Nie chcę zakładać nowego topica, bo po co, więc jakby ktoś mógł też moją mapkę obbadać ( jest skończona ) i jakieś opinie od graczy ( thx Pajda) byłyby mile widziane .

http://unrealed.vel.pl/cued/ftp/plik...m/DM-Furio.rar

tak to wygląda...

Użytkownika Kaka nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Tagi
dm-amphetamine, dm-coma, mapy 4fun, mapy beta, mapy ut

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości