unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 05-05-2008, 18:39   #21
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7400
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
Cytat:
Xirios pisze:
Skąd można ściągnąć Twoje mapki?
Dwie są na Cued (Cobalt & Amphetamine), ale ta druga wymaga specyficznego spojrzenia Po prostu łączny czas produkcji to jakieś 30h wraz z testami No i jest to mapa zrobiona z myślą o turniejach 1on1, a nie zwykły random 4fun pod FFA, dlatego też strona wizualna była sprawą trzeciorzędną tak naprawdę Musiałem się śpieszyć bardzo, bo lada chwila ruszały rozgrywki 1on1 w lidze UEL

Reszta jest albo już niedostępna online albo dostępna nigdy nie była albo nigdy nie będzie Nie byłem zbyt płodnym mapperem Wiele tworów poszło do kosza w różnym stadium produkcji

/EDIT

Aaa, zajrzałem, poszperałem i okazuje się, że na Cued są jeszcze kolejne dwie stare mapki z czasów, gdy niewiele jeszcze kumałem (Hermes & Restless)

/EDIT 2

Nigdy nie opublikowałem mapy DM-Dystopia (nie licząc wersji alfa podczas pewnego konkursu na nie istniejącej już stronie). Nie mam kiedy jej dokończyć. Poniżej linki do obrazków
0001
0002
0003 (to samo co 0001, ale pod OpenGL)
0006

Miałem kiedyś stronę, na której byłby też moje pierwsze gnioty jakie w ogóle zrobiłem, ale postanowiłem stronę usunąć, bo nie chciało mi się jej aktualizować No dobra - nie miałem czym jej zbytnio aktualizować

Więcej grzechów nie pamiętam, wszystkich bardzo żałuję

Ostatnio edytowany przez Charon; 05-05-2008 o 19:14
Użytkownika Charon nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-05-2008, 12:30   #22
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12418
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Hehe, moich pierwszych map to świat nie widział i nie zobaczy
To już wiem, co sciągać. Zobacze te mapy napewno, tylko że ściągnę je tak na raty z kafe. Ta na skreenie wygląda trochę jak mapka, jaka jest dodawana do dm, gdy przejdzie się mod Seven Bullets.
I co? Gra ma 9 lat a jej ED ciągle jest najlepszy
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Tagi
mapy 4fun, mapy ut

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości