unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 8, średnia 2,75. Tryby Wyświetlania
Stare 10-08-2017, 21:49   #7821
Cieciuch
Cieciuch - Awatar

Na forum od: 23-12-2002
Miejscowość: LaS_VeGaS...Parano:)
Rep P0wah: 1938
Cieciuch - masta of dizastaCieciuch - masta of dizastaCieciuch - masta of dizastaCieciuch - masta of dizastaCieciuch - masta of dizastaCieciuch - masta of dizastaCieciuch - masta of dizastaCieciuch - masta of dizastaCieciuch - masta of dizastaCieciuch - masta of dizastaCieciuch - masta of dizasta
Cytat:
avik pisze: Podgląd Wiadomości
http://niezalezna.pl/80289-za-rzadow...niektore-afery

PO mialo swoja okazje i ja wykorzystalo, najskuteczniej to chyba cwel siedzacy w brukseli

obecnie nie ma innej partii poza PIS, niestety, ktora by byla mniejszym złem i byla przeciwna przyjmowaniu uchodzcow muzulmanskich...
Abstrahując od porównywania partii rządzących, kto ma racje a kto stał po stronie ZOMO, to w dalszym ciągu fascynuje mnie brak obrzydzenia do tego typu prezentowanych treści.
Czy na prawde nie uderza Cię stosunek autora do czytelnika na zasadzie "wyłoże Ci wielkimi literami jak masz rozumieć co piszę tępy debilu" ?
Oczywiście, że część z tych spraw (część ale za to ta grubsza) to kryminalistyczny skandal ale sposób ujęcia tej treści ubrany jest w garnitur na miarę beginner-Janusza.
Ja wiem, że Wyborcza i TVN kłamią (jakie to modne slogany wśród ćwierćinteligentów), ale tam jednak trzeba się wysilić intelektualnie, żeby odsiać propagandę i stronniczość (aczkolwiek niestety coraz mniej...).
Prawicowe media, które de facto manipulacją od tych "lewackich" (jak ja kurwa nienawidzę tego słowa) się nie różnią, robią to w chamski, prostacki sposób tak, żeby każdy cep zrozumiał, przykład:

https://wpolityce.pl/polityka/352095...-jest-za-darmo

No błagam..... żeby w XXI wieku dodawać do tekstu internetowego didaskalia
Uwaga tępy cepie, Sikorski odpowiedział "arogancko""
Obserwujemy walkę pseudointeligentów, nazywanych pogardliwie lewakami z jawnymi tłukami, nazywanymi pogardliwie katolami, Januszami itp.
GL both, hf others.
[20:35] <^D^f1sK1Nz> jak wchodzisz na ts to lag ?
[20:35] <^D^f1sK1Nz> :E
[20:36] <^D^pepe> jak w pizde wchodze
[20:36] <^D^pepe> to laga mam
Użytkownika Cieciuch nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 10-08-2017, 21:57   #7822
Kyo
- excellent -

Kyo - Awatar

Na forum od: 25-02-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 8142
Kyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizasta
Gdyby tak była partia, która coś faktycznie chciałaby zrobić, miałaby zaparcie PiSiorów ale większe kompetencje i chociaż umiarkowanie liberalne poglądy społeczne, nie odwołująca się do 'jedynej słusznej wiary' i nie mieszająca ją w politykę... Zagłosowałbym.

Niestety takiej partii nie będzie, bo nawet jeżeli są politycy z takimi poglądami, to nie mają jaj żeby się z tym ujawnić, bo pewnie nie dostaliby stołeczka, a przynajmniej nie przez parę lat dopóki społeczeństwo by trochę nie dojrzało.
(19:39:10) (@lobo0o) ale co robil w twoim domu szczur ?
(19:39:17) (@hqhero) no lazi sobie

Duzo osob odwrocilo sie odemnie, podejrzewam, ze z twojego powodu i twojego klanu - koledzy liza wam dupe bo wygrywacie, a za zloty medal najwidoczniej moga wejsc tak gleboko, ze magik jest im obojetny.
Jestem najwidoczniej jedyna osoba, ktora wam sie postawila, dlatego nastawiliscie wszystkich przeciwko mnie, przykre ale prawdziwe
(c) magik
Użytkownika Kyo nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 11-08-2017, 02:01   #7823
megoza
CZARNA_KOBRA

megoza - Awatar

Na forum od: 12-07-2002
Miejscowość: Proszowice
Rep P0wah: 6574
megoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizasta
Mam wrażenie, że słowo którego szukasz to 'wymarło'.

<+dfpsych> no przepraszam jak pan megoza gra na decku to mozna chodzic tylko kolo 100a

(22:26:18) (+res^kony) w tym wypadku bany poszly poza regulaminem
(22:26:19) (+res^kony)
(22:26:24) (@storm`gl) poza regulaminem
(22:26:26) (@storm`gl) to jestes cwelem
Użytkownika megoza nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 11-08-2017, 02:11   #7824
Kyo
- excellent -

Kyo - Awatar

Kyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizasta
Eh, obawiam się że możesz miec rację

Duzo osob odwrocilo sie odemnie, podejrzewam, ze z twojego powodu i twojego klanu - koledzy liza wam dupe bo wygrywacie, a za zloty medal najwidoczniej moga wejsc tak gleboko, ze magik jest im obojetny.
Jestem najwidoczniej jedyna osoba, ktora wam sie postawila, dlatego nastawiliscie wszystkich przeciwko mnie, przykre ale prawdziwe
(c) magik
Stare 20-08-2017, 23:36   #7825
ram^
Moderator

ram^ - Awatar

Na forum od: 20-04-2005
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 5518
ram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizasta
ale sie ten Lesiu nam trzyma, jeszcze bedzie wiodl prym na Wiejskiej- czego mu zycze

https://www.wprost.pl/galeria/10364/...a-wakacje.html
[12:05] texet: KDK to jednak klasa
[12:05] texet: jeszcze ten merol od rama to juz w ogole
Użytkownika ram^ nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 27-08-2017, 13:37   #7826
netspeed
CHLEWMISTRZ

netspeed - Awatar

Na forum od: 12-06-2006
Miejscowość: pumpenszlupfen
Rep P0wah: 4862
netspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizasta
Stare 15-09-2017, 15:42   #7827
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12418
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Biedna matka z dzieckiem https://twitter.com/A_panczyk/status/907917981178646528
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-09-2017, 15:45   #7828
Kyo
- excellent -

Kyo - Awatar

Olaboga, jak już murzyn tak powiedział, to znaczy że tak musi być.

(c) magik
Stare 26-09-2017, 14:17   #7829
batman
Łódzki Klub Sportowy

batman - Awatar

Na forum od: 31-12-2003
Miejscowość: Łódź <---
Rep P0wah: 5498
batman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizasta
Andrzej Chyra - mam to samo. Jestem z Polski.
Za co ten hejt od ludzi?
Użytkownika batman nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 26-09-2017, 19:04   #7830
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12853
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
owszem

Cytat:
UT4...gry w którą wciąż zagrywa się dosyć spora liczba osób (dla przykładu wczoraj graliśmy TDM 2v2).
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości