unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Series

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 18-03-2009, 11:58   #1
szemrany
Na forum od: 18-03-2009
Miejscowość: pomorski
Rep P0wah: 0
szemrany - nijaki taki
Unreal Gold

Witam!
Czy w Unreal Gold (jedynka) był już dostępny double jump?
Użytkownika szemrany nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-03-2009, 15:20   #2
Raven
Yog-Sothoth

Raven - Awatar

Na forum od: 08-12-2003
Miejscowość: Nørresundby
Rep P0wah: 224
Raven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizasta
Nie, w UGold nie ma double jump.
Stare 18-03-2009, 16:52   #3
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12418
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Jemu chodzi chyba o tę wersję z najnowszym patchem, 227 bodajże. Nie wiem w sumie, jakie tam dołożą poprawki.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-03-2009, 17:07   #4
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7216
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
Pyta o wersję Gold, przecież napisał wyraźnie. Gold = 226.

Double jumpy pojawiły się dopiero w UT2003.
Stare 18-03-2009, 19:56   #5
szemrany
szemrany - nijaki taki
dokładnie - chodzi mi o wersje 226
po prostu nie mogę za chiny wskoczyć na niektóre elementy, na ktorych są fanty - więc na pewno można się tam dostać :/

przykład:

mogę skoczyć jak pokazuje żółta linia.
ale jak czerwona - niestety nie
Stare 18-03-2009, 20:47   #6
rnlp
Analuj :)

rnlp - Awatar

Na forum od: 25-09-2005
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 7698
rnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizasta
podbij sie z rl'ki albo shoka chyba
Stare 18-03-2009, 21:19   #7
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12418
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Na tym etapie nie ma jeszcze ani jednego, ani drugiego

Pamiętam, że tam chyba podsuwało się jakąś skrzynię. Czy z barierki skakało? Można by sprawdzić w ed. Ostatecznie, jak będziesz się męczył kwadrans i nic z tego nie będzie, to wpisz w konsoli "ghost", co wyłączysz potem poleceniem "walk". W każdym bądź razie do każdego pickupa można się dostać w jakiś sposób.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-03-2009, 21:45   #8
res^kony
niuniuś

res^kony - Awatar

Na forum od: 24-09-2001
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 3084
res^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizasta
Cytat:
szemrany pisze: Podgląd Wiadomości
dokładnie - chodzi mi o wersje 226
po prostu nie mogę za chiny wskoczyć na niektóre elementy, na ktorych są fanty - więc na pewno można się tam dostać :/

przykład:

mogę skoczyć jak pokazuje żółta linia.
ale jak czerwona - niestety nie
Bo unreal 1 to taka specyficzna gra, że zanim rozwalisz wszystko dookoła trzeba pomyśleć... po to są drewniane skrzynki, żeby właśnie móc się dostać w takie miejsca...

Po drugie na tej broni która jest na tym screenie też się da podskoczyć - powinno przy tej wysokości wystarczyć.
Stare 19-03-2009, 00:22   #9
Raven
Yog-Sothoth

Raven - Awatar

Na forum od: 08-12-2003
Miejscowość: Nørresundby
Rep P0wah: 224
Raven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizasta
Dokładnie, należy użyć skrzynek . 227 także nie posiada double jumpa. Patch nie zmienia gameplayu a jedynie dodaje nowe możliwości i funkcje (które są bardziej zaawansowane niż te z UT). W tej chwili nie ma wersji dla golda, wynika to z niuansów licencyjnych oraz polityki Epica. Nie można do standardowej instalki dodać UPak (kodu RTNP) ponieważ Epic mówi NIE, a ponieważ łatwiej jest szukać błędów (i szybciej) wydając bety do jednej wersji - dlatego 227 beta nie działa z RTNP (na UGold można instalować ale nie ma możliwości grania w RTNP). Zalecam czekanie do wersji finalnej, którą być może okaże się następna wersja, jako że wszystkie możliwe błędy zostały już wyłapane i naprawione. Sama gra jest o wiele stabilniejsza - np. skrypty, które powodowały zawieszanie gry (mówię o dodatkach) teraz zostają 'wykluczone' z wykonywania i powodują błąd w logu. Długo by wymieniać, jeśli grasz w U1 od niedawna, to polecam śledzenie patcha 227 (zresztą każda nowa wersja bankowo zostanie opisana w newsach). Może offtop, ale pisałem z nadzieją że się przyda w przyszłości.

PS. Można samemu skompilować UPak tak aby działa w UGold+227 (mam takiego) ale wtedy nie pograsz w coopa z RTNP a jedynie U1. Śmieszne, że takie mody nie są ścigane przez Epic, ale oficjalnie do patcha dodać nie można. W wersji finalnej 227 pojawi się osobna instalka dla UGold i Anthology, chyba że zostanie to sprytnie zintegrowane w jednym pliczku.
Stare 19-03-2009, 09:55   #10
szemrany
szemrany - nijaki taki
dzięki wszystkim za odpowiedzi

re up: od czasu do czasu gram ut2k4 multi z qmplami (żadne pro ;-) )

unreala jedynkę odpaliłem ot tak, żeby sobie przejść singla - z 10 lat temu trochę grałem w jedynkę - ale szczegółów (poza niesamowitym klimatem) nie pamiętam, bo wtedy sporo gierek przewijało mi się przez kompa.
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości