unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 4

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 17-07-2016, 23:34   #181
bahama
Na forum od: 17-07-2016
Miejscowość: Polska
Rep P0wah: 0
bahama - nijaki taki
Hej,

Mam pytanie, jest mozliwosc wylaczenia tekstur w aktualnej wersji i jezeli tak to czy moze ktos podpowiedziec gdzie i jak ?

Z gory dzieki

bah
Użytkownika bahama nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-07-2016, 07:52   #182
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12853
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
Nie ma sensu wyłączać textur, bo to jedyna działająca rzecz w tej grze.

Cytat:
UT4...gry w którą wciąż zagrywa się dosyć spora liczba osób (dla przykładu wczoraj graliśmy TDM 2v2).
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-07-2016, 10:33   #183
FIZIEK
NIE PACZ MI NA STOPKJE

FIZIEK - Awatar

Na forum od: 16-10-2003
Miejscowość: Lipno / Warszawa
Rep P0wah: 3258
FIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizasta
proponuje zainstalowac taki program o nazwie Overwatch, ta aplikacja naprawia wiekszosc problemow z gra UT4
Stare 18-07-2016, 22:14   #184
bahama
bahama - nijaki taki
hej,

dzieki za program, zaraz sprawdze. Brak tekstur tlumacze tym ze aktualnie siedze na lapku i zalezy mi na wiekszej ilosci klatek.

swoja droga mam samsunga 350E o parametrach:

Intel Core i7 3630QM 2.4 GHz, Max.Turbo 3.4 GHz, 6MB cache, 4 rdzenie, 6GB, AMD Radeon HD 7670M i zastanawiam sie czy da rady cos z tego wycisnac zeby UT dobrze chodzilo a raczej lepiej niz obecnie ? Nigdy wczesniej nie gralem na laptopach a moja stacjonarka aktualnie jest jeszcze za granica stad takie a nie inne warunki

Ma ktos jakies doswiadczenia cos moze poradzic ?
Stare 20-07-2016, 09:10   #185
ldm69sOulz
la dance macabre

ldm69sOulz - Awatar

Na forum od: 24-02-2003
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 1909
ldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizasta
Cytat:
bahama pisze: Podgląd Wiadomości
hej,

dzieki za program, zaraz sprawdze. Brak tekstur tlumacze tym ze aktualnie siedze na lapku i zalezy mi na wiekszej ilosci klatek.

swoja droga mam samsunga 350E o parametrach:

Intel Core i7 3630QM 2.4 GHz, Max.Turbo 3.4 GHz, 6MB cache, 4 rdzenie, 6GB, AMD Radeon HD 7670M i zastanawiam sie czy da rady cos z tego wycisnac zeby UT dobrze chodzilo a raczej lepiej niz obecnie ? Nigdy wczesniej nie gralem na laptopach a moja stacjonarka aktualnie jest jeszcze za granica stad takie a nie inne warunki

Ma ktos jakies doswiadczenia cos moze poradzic ?
z ta grafa moze byc slabo w utku - na low moze wycisniesz cos tam klatek - ale nie da sei grac dobrze w takie gry - musi byc monitor 144hz +dobra grafa i lock on na 144fpsach - wtedy sie fajnie gra

co do ut4 jak Ci sie uruchomi na low - mozesz zostac zniesmaczony tym jak gra bedzie Ci chodziła także proponuje poczekać i odpalić na stacjonarce żeby sie nie zniechęcić odrazu

( sOuL` ) `StaLLio_0n`
(sOuL` ) dota?
(sOuL` ) na bn?
( sOuL` ) :>
(`StaLLio_0n` ) ne
(sOuL` ) to wiesz co?
(`StaLLio_0n` ) tak
(`StaLLio_0n` ) wiem
(`StaLLio_0n` ) mam sie pierdolic

#ut.ldm #ut4.pl @ irc.globalgamers.net
Użytkownika ldm69sOulz nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-07-2016, 11:36   #186
bahama
bahama - nijaki taki
Za nim napisales odpalilem wczoraj czy dwa dni temu na stacjonarce i bylem pod wrazeniem jak chodzi i ze wczesniej o tym nie pomyslalem. Sprzet to i7 2.8, 4GB + gtx260. Stary komputer to jeszcze w Bad Company 2 na tym sie gralo

Na low chodzi ok, czasem cos skoczy czy wiadomo nie gra sie na pelnej rozdzielczosci, itp ale daje rady. Na pewno lepiej jak na lapku. Wyzej polecano programik 'overwatch'. Uzywasz ?

W ogole tak poza tematem, sa jakies serwery gdzie graja nasi ?
Stare 20-07-2016, 12:28   #187
ldm69sOulz
la dance macabre

ldm69sOulz - Awatar

Na forum od: 24-02-2003
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 1909
ldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizasta
Cytat:
Za nim napisales odpalilem wczoraj czy dwa dni temu na stacjonarce i bylem pod wrazeniem jak chodzi i ze wczesniej o tym nie pomyslalem. Sprzet to i7 2.8, 4GB + gtx260. Stary komputer to jeszcze w Bad Company 2 na tym sie gralo

Na low chodzi ok, czasem cos skoczy czy wiadomo nie gra sie na pelnej rozdzielczosci, itp ale daje rady. Na pewno lepiej jak na lapku. Wyzej polecano programik 'overwatch'. Uzywasz ?

Tak, jak najbardziej ten programik robi po prostu przysłowiowo robote!

( sOuL` ) `StaLLio_0n`
(sOuL` ) dota?
(sOuL` ) na bn?
( sOuL` ) :>
(`StaLLio_0n` ) ne
(sOuL` ) to wiesz co?
(`StaLLio_0n` ) tak
(`StaLLio_0n` ) wiem
(`StaLLio_0n` ) mam sie pierdolic

#ut.ldm #ut4.pl @ irc.globalgamers.net
Użytkownika ldm69sOulz nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-07-2016, 12:30   #188
FIZIEK
NIE PACZ MI NA STOPKJE

FIZIEK - Awatar

Na forum od: 16-10-2003
Miejscowość: Lipno / Warszawa
Rep P0wah: 3258
FIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizasta
Cytat:

tak, uzywam, bardzo dobry program polecam, zero problemow z fpsami, z widocznoscia, jedyny problem to hitboxy ktore niestety pozostawiaja wiele do zyczenia, natomiast z tego co pisal epic games to w kolejnych patchach maja naprawic ten problem w aplikacji, prosze nie zapomniec ze niestety program ten troche kosztuje ale wart swojej ceny
Stare 21-07-2016, 00:14   #189
rAge
Wrażliwy_Agresor

rAge - Awatar

Na forum od: 02-09-2008
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 2372
rAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizasta
Cytat:

Naszych najlepiej szukać na ircu #ut4.pl . Są też polskie servery (huby) oLEq Standcombo i tomz.pl, nie wiem tylko czy są odświeżone po ostatniej aktualizacji. Overwatch nie polecam.
Stare 22-07-2016, 16:32   #190
bahama
bahama - nijaki taki
No ten 'overwatch' - nie moje klimaty ale dzieki za info ! Bylem i pewnie bede zagladac na polskiego irca ale wzgledny spokoj tam panuje Gdzie te czasy jak czy rano czy wieczor czy poludnie pelno wiary do grania bylo. Teraz to ludzie wola pokomony lapac..
Odpowiedz

Tagi
faq, pomoc, pytania, ut4

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości