unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Pomoc

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 08-02-2004, 16:03   #1
Hamas
jo

Na forum od: 19-10-2003
Miejscowość: .
Rep P0wah: 19
Hamas - zdrowy psychicznieHamas - zdrowy psychicznieHamas - zdrowy psychicznieHamas - zdrowy psychicznieHamas - zdrowy psychicznie
ile kb/s do grania

Za jakiś czas będe dzielił łącze. Powiedzcie mi ile kb/s wchodzące/wychodzące potrzebne do grania w dobrych warunkach na zwykłych serkach. Chyba 10kb w jedną i drugą stronę, ale nie jestem pewien. Nie mogę kombinować z różnymi możliwościami, więc proszę o pomoc.
Stare 08-02-2004, 17:26   #2
Damned_In_Black
-MASZERANT-

Damned_In_Black - Awatar

Na forum od: 15-06-2002
Miejscowość: Warszawa - Włochy ;)
Rep P0wah: 427
Damned_In_Black - masta of dizastaDamned_In_Black - masta of dizastaDamned_In_Black - masta of dizastaDamned_In_Black - masta of dizastaDamned_In_Black - masta of dizastaDamned_In_Black - masta of dizastaDamned_In_Black - masta of dizastaDamned_In_Black - masta of dizastaDamned_In_Black - masta of dizastaDamned_In_Black - masta of dizastaDamned_In_Black - masta of dizasta
Re: ile kb/s do grania

Cytat:
Wysłane przez: Hamas
Za jakiś czas będe dzielił łącze. Powiedzcie mi ile kb/s wchodzące/wychodzące potrzebne do grania w dobrych warunkach na zwykłych serkach. Chyba 10kb w jedną i drugą stronę, ale nie jestem pewien. Nie mogę kombinować z różnymi możliwościami, więc proszę o pomoc.
moim osobistym zdaniem nie ma uniwersalnej recepty. napisz cos wiecej, a konkretnie: jakie lacze masz zamiar dzielic, i czy inni beda tego lacza uzywac do regularnego zasysania, czy moze do sprawdzania poczty raz na ruski rok. bo to wiele zmienia.
Stare 08-02-2004, 17:35   #3
bahama_mama
10 i 4x8 + 3 na koncu.

bahama_mama - Awatar

Na forum od: 01-07-2002
Miejscowość: bractwo
Rep P0wah: 16
bahama_mama - nijaki taki
Re: ile kb/s do grania

Cytat:
Wysłane przez: Hamas
na moim sdi dzielonym na 3 kompy, z tego dwa w uzytku - lacze generalnie musze miec dla siebie cale bo probowalem kiedys dzielic i na dobre to z pewnoscia nie wychodzi... ;] te 10kb nic nie da, mysle ze nawet 15 bo jesli ktos na laczu bedzie cos ssac czy cosik to dzielone kilobajty nic nie daja ;] <- z doswiadczenia.
Użytkownika bahama_mama nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 08-02-2004, 18:01   #4
Sequel
Lusers -> /dev/null

Sequel - Awatar

Na forum od: 02-08-2002
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 23
Sequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdzi
max po 8 KB w obie strony

"Proszę, musicie mi pozwolić się zalogować! Tylko odrobinka poczty! Nie będę grał w Sapera! Obiecuję! Czy nie macie listości?!? Nikt mnie nie pytał, gdzie chcę dziś iść !!!"

- Wiesz czym się się różni taka myszka (A4Tech za 15 zl) od mojej ? (IE 3.0) ?!?
- Podświetla się na czerwowo ?
Użytkownika Sequel nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 08-02-2004, 22:35   #5
Hamas
jo

Na forum od: 19-10-2003
Miejscowość: .
Rep P0wah: 19
Hamas - zdrowy psychicznieHamas - zdrowy psychicznieHamas - zdrowy psychicznieHamas - zdrowy psychicznieHamas - zdrowy psychicznie
Cytat:
Wysłane przez: Damned_In_Black

moim osobistym zdaniem nie ma uniwersalnej recepty. napisz cos wiecej, a konkretnie: jakie lacze masz zamiar dzielic, i czy inni beda tego lacza uzywac do regularnego zasysania, czy moze do sprawdzania poczty raz na ruski rok. bo to wiele zmienia.
moge sobie podzielic jak chce bo mnie draznia moi uzytkownicy kolego i wiem co chce zrobic.

Cytat:
Wysłane przez: Sequel

serdeczne dzięki

Ostatnio edytowany przez Sequel; 10-02-2004 o 00:59
Użytkownika Hamas nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 09-02-2004, 02:38   #6
S]\[ipEr*
~f331 7h3 p0w4h!

S]\[ipEr* - Awatar

Na forum od: 25-04-2003
Miejscowość: Głogów
Rep P0wah: 17
S]\[ipEr* - kultularny bo ma krawatS]\[ipEr* - kultularny bo ma krawatS]\[ipEr* - kultularny bo ma krawat
Cytat:
Wysłane przez: Sequel
taa...ale lacze musi byc nieobciazone i dobrej jakosci...
Stare 09-02-2004, 13:35   #7
Sequel
Lusers -> /dev/null

Sequel - Awatar

Na forum od: 02-08-2002
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 23
Sequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdzi
Cytat:
Wysłane przez: S]\[ipEr*

taa...ale lacze musi byc nieobciazone i dobrej jakosci...
przestancie bredzic, co na 1Mbit obciazonym w 90% nie zagram z pingiem 60 ? Jak ktos odpowie "nie" to niche palnie sie w leb lepiej, przyklad ? prosze bardzo - mojasiec osiedlowa, 130 osob, uzycie lacza oscyluje na poziomie 90 - 95% cala dobre i co ? pingi mam 60 - 80 w polsce i do 100 w niemczech
co do jakosci lacza sie zgadzam, ale to inna bajka

"Proszę, musicie mi pozwolić się zalogować! Tylko odrobinka poczty! Nie będę grał w Sapera! Obiecuję! Czy nie macie listości?!? Nikt mnie nie pytał, gdzie chcę dziś iść !!!"

- Wiesz czym się się różni taka myszka (A4Tech za 15 zl) od mojej ? (IE 3.0) ?!?
- Podświetla się na czerwowo ?
Użytkownika Sequel nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-02-2004, 17:46   #8
M!razZ
kb*m!r4zZ

M!razZ - Awatar

Na forum od: 23-11-2003
Miejscowość: dm`s0sn0w!3c
Rep P0wah: 14
M!razZ - nijaki taki
Mi admin zrobil inny bajerek moze glupszy ale dziala
Mam lacze sdi 512/128 w tym 4 osoby ssaja z neta 24/h wiec jest kapa pograc w ute bo mam pingi wynoszace powiedzmy ok 3000.
Podalem mu porty w ut na ktorych stoja serwy i zrobil bez dzielenia te porty i od tamtego czasu mam pingi 60-100
4. Pod żadnym pozorem nie bierz tabletki nasennej i tabletki przeczyszczającej w tym samym momencie.
5. Wszyscy wydają się normalni dopóki ich nie poznasz bliżej.

Użytkownika M!razZ nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości