unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Pomoc

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 07-03-2017, 22:41   #1
skyter
Jebanany !!!

skyter - Awatar

Na forum od: 02-05-2004
Miejscowość: Zabłudów
Rep P0wah: 5953
skyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizasta
Zakup Telewizora

Witam.

Planuję zakup telewizora do salonu za ok 2-2.5.000zł

Pytam tak dla pewności, bo nie mam o tym pojęcia. Brać wszystko co ma w nazwie Samsung, czy jednak jest jakaś perełka?

Salon raczej większy(jak na mieszkanie, więc 42" to minimum), telewizor do filmów/ps4.

Jam Ci On... i nie dygaj.
Użytkownika skyter nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-08-2017, 12:11   #2
Wojskowy
Marszałek Polski

Wojskowy - Awatar

Na forum od: 24-05-2006
Miejscowość: Kraków
Rep P0wah: 2957
Wojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizasta
Ja też planuję kupić telewizor ale mam dylemat bo nie wiem czy będzie znać
różnicę między full hd czy 4k full hd ?

Do porównania

Dlaczego manta ? Dlatego, że to robione musi być w Polsce a u innych znanych marek robione są tanią siłą roboczą np. w chinach czy na tajwanie.
Użytkownika Wojskowy nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-08-2017, 13:30   #3
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12729
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
Oba są super, bierz ten na który Cie stać, nie można wtopić kupując sprzęt firmy Manta

Przedstawię Ci krok po kroku jak udało mi się uzyskać przychód pasywny
na poziomie minimalnej krajowej inwestując w kopalnie kryptowalut na Islandii!

Cytat:
...gry w którą wciąż zagrywa się dosyć spora liczba osób (dla przykładu wczoraj graliśmy TDM 2v2).
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-08-2017, 15:21   #4
Kyo
- excellent -

Kyo - Awatar

Na forum od: 25-02-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 8094
Kyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizasta
No bankowo, oczywiście na każdym sprzęcie jest z pewnością MADE IN POLAND - wiadomo przecież że żadna szanująca się polska firma nie robiła byinteresów z chińczykami... a tfu. Sprzęt jest w 100% produkowany przez wysokiej klasy, rodzimych specjalistów, stąd atrakcyjne ceny!
(19:39:10) (@lobo0o) ale co robil w twoim domu szczur ?
(19:39:17) (@hqhero) no lazi sobie

Duzo osob odwrocilo sie odemnie, podejrzewam, ze z twojego powodu i twojego klanu - koledzy liza wam dupe bo wygrywacie, a za zloty medal najwidoczniej moga wejsc tak gleboko, ze magik jest im obojetny.
Jestem najwidoczniej jedyna osoba, ktora wam sie postawila, dlatego nastawiliscie wszystkich przeciwko mnie, przykre ale prawdziwe
(c) magik
Użytkownika Kyo nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-08-2017, 20:05   #5
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6685
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
Kwoty oszałamiające za Mante to i wybór trudny :]
Stare 06-08-2017, 21:32   #6
avik
>>> xD <<<

avik - Awatar

Na forum od: 04-01-2002
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 5688
avik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizasta
Szajsung, Słony, eLGi, PanaSłonik - miedzy 43-49 cali sie zmiescisz w tej kwocie. A nawet znajdziesz UHD w tej cenie i z zakrzywiona matryca. Wszystkie TV sa porownywalne. Radze przed kupnem obejrzec w sklepie.

...nie ma lipy.
Użytkownika avik nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 06-08-2017, 23:26   #7
Wojskowy
Marszałek Polski

Wojskowy - Awatar

Na forum od: 24-05-2006
Miejscowość: Kraków
Rep P0wah: 2957
Wojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizasta
Otrzymałem informacje od pewnego znafcy, że nie warto brać manty bo to jest kundel składany w Polszy. Tylko LG, Samsung, Panasonic robią własne telewizory w całości.
Zdecydowałem się na LG 500 coś tam. Jak bym był jakimś typkiem który ma chorobę na telewizory jak w tej polskiej piosence to pewnie bym wziął coś z Samsunga 4K.
Użytkownika Wojskowy nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 07-08-2017, 23:46   #8
mrozon
mrozon - Awatar

Na forum od: 18-08-2010
Miejscowość: RP
Rep P0wah: 324
mrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizasta
Cytat:
skyter pisze: Podgląd Wiadomości
Witam.

Planuję zakup telewizora do salonu za ok 2-2.5.000zł

Pytam tak dla pewności, bo nie mam o tym pojęcia. Brać wszystko co ma w nazwie Samsung, czy jednak jest jakaś perełka?

Salon raczej większy(jak na mieszkanie, więc 42" to minimum), telewizor do filmów/ps4.
Najważniejsze to jest rzeczywiste odświeżanie matrycy. Szukaj czegoś z odświeżaniem 100-120 Hz. W chwili obecnej będziesz miał ciężko znaleźć coś z FHD. Zostają tylko typowe sklepy internetowe jak np Morele.pl (masz pewność, że nie leżał na ekspozycji). Tu masz w miarę ciekawą propozycję w twoim budżecie https://www.morele.net/telewizor-lg-49lj624v-1427362/.
Użytkownika mrozon nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 08-08-2017, 16:39   #9
L0B0
High Quality

L0B0 - Awatar

Na forum od: 11-09-2004
Miejscowość: Serock(39 km od Warszawy)
Rep P0wah: 4007
L0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizasta
Cześć

Jakiś czas temu też kupowałem TV i wspomagałem się tą stronką:

http://www.displayspecifications.com/

Mrozon dobrze mówi, musisz patrzeć na:
1. Matryca, czy VA czy IPS , lepiej VA
2. Odswieżanie 120 hz to mus
3. Full hd byłoby najlepiej, ale tak ja kolega wyzej powiedział, raczej ciezko bedzie je zdobyć, a UHD to już wydatek minimum 3,5k pln przy w miare ludzkich parametrach tv.
(+loboo) ewentualnie format c:
(@VRED) no sproboj wlasnie
(@VRED) przywracanie systemu
(@VRED) albo aktualizacja biosa
(+`StaLLio_0n`) kup klawiature za 20zl i podepnij do laptopa
(@foxit`db) dzieki kur** specjalisci
Użytkownika L0B0 nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości