unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 2003/2004

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 24-03-2007, 15:23   #1
NSX
G-funk is here to stay

NSX - Awatar

Na forum od: 12-04-2005
Miejscowość: Cashville
Rep P0wah: 3027
NSX - masta of dizastaNSX - masta of dizastaNSX - masta of dizastaNSX - masta of dizastaNSX - masta of dizastaNSX - masta of dizastaNSX - masta of dizastaNSX - masta of dizastaNSX - masta of dizastaNSX - masta of dizastaNSX - masta of dizasta
UT2004 Polish Community......avi:D

zrobiłem takie coś. nudziło mi się. może wam się spodoba może nie, ale pamiątka jest.
http://www.youtube.com/watch?v=UUd1xrDxzzM

Kobiety nie mozna zmienic. Mozna zmienic kobiete, ale to niczego nie zmienia...
Kobieta w ramach równouprawnienia może robić co zechce, byle było smaczne.
Wszystkie kobiety marzą o przystojnych, czułych kochankach. Niestety,
wszyscy przystojni, czuli faceci mają już kochanków.
Użytkownika NSX nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 24-03-2007, 15:35   #2
aNubis.pl
aNubis.pl - Awatar

Na forum od: 17-04-2004
Miejscowość: lodz...
Rep P0wah: 157
aNubis.pl - masta of dizastaaNubis.pl - masta of dizastaaNubis.pl - masta of dizastaaNubis.pl - masta of dizastaaNubis.pl - masta of dizastaaNubis.pl - masta of dizastaaNubis.pl - masta of dizastaaNubis.pl - masta of dizastaaNubis.pl - masta of dizastaaNubis.pl - masta of dizastaaNubis.pl - masta of dizasta
no n1 mozna powiedziec ale repa za to nie dostaniesz =F
Stare 24-03-2007, 18:39   #3
Mroziu 666
kisama

Mroziu 666 - Awatar

Na forum od: 14-07-2004
Miejscowość: Jakiś serwer
Rep P0wah: 1479
Mroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizasta
Fajny pokaz slajdow

\\Edit\\ a tak przy okazji czy bedze jakis zlot ??
Stare 24-03-2007, 20:08   #4
fuzz
Na forum od: 31-10-2004
Miejscowość: dm-rankin
Rep P0wah: 0
fuzz - masta of dizastafuzz - masta of dizastafuzz - masta of dizastafuzz - masta of dizastafuzz - masta of dizastafuzz - masta of dizastafuzz - masta of dizastafuzz - masta of dizastafuzz - masta of dizastafuzz - masta of dizastafuzz - masta of dizasta
wzruszylem sie <3
Użytkownika fuzz nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 24-03-2007, 20:57   #5
magneto-
SkaTeR / SkT` / magneto-

magneto- - Awatar

Na forum od: 06-12-2005
Miejscowość: Łaskarzew
Rep P0wah: 174
magneto- - masta of dizastamagneto- - masta of dizastamagneto- - masta of dizastamagneto- - masta of dizastamagneto- - masta of dizastamagneto- - masta of dizastamagneto- - masta of dizastamagneto- - masta of dizastamagneto- - masta of dizastamagneto- - masta of dizastamagneto- - masta of dizasta
GJ nsx, szkoda że mnie tam nie było
Użytkownika magneto- nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 25-03-2007, 23:11   #6
NSX
G-funk is here to stay

NSX - Awatar

NSX - masta of dizastaNSX - masta of dizastaNSX - masta of dizastaNSX - masta of dizastaNSX - masta of dizastaNSX - masta of dizastaNSX - masta of dizastaNSX - masta of dizastaNSX - masta of dizastaNSX - masta of dizastaNSX - masta of dizasta
hehe fajnie ze się wam podoba, robiłem to kilka minut ale fajna pamiątka będzie na przyszłość. Choć w sumie już jest pamiątką, nie byłem w krakowie ale za to odbiłem sobie w Łodzi. Było świetnie i chetnie to powtórzę. Dostałem już kilka głosów (Bestia, Ride, mtn) że można by zorganizować powtórkę, nawet w Łodzi. Tylko bez komputerów bo ostatnio się okazało że się ich nie opłaca brać Nie zjechaliśmy się by pograć, tylko się poznać i napić. Wiadomo że jedno bez drugiego

Stare 25-03-2007, 23:27   #7
Abadon1
[H]onda 1,6vti :)

Abadon1 - Awatar

Na forum od: 21-07-2004
Miejscowość: Tarnów
Rep P0wah: 2029
Abadon1 - masta of dizastaAbadon1 - masta of dizastaAbadon1 - masta of dizastaAbadon1 - masta of dizastaAbadon1 - masta of dizastaAbadon1 - masta of dizastaAbadon1 - masta of dizastaAbadon1 - masta of dizastaAbadon1 - masta of dizastaAbadon1 - masta of dizastaAbadon1 - masta of dizasta
ajj ładnie ładnie 1/3 zdjec z krakowa jest mojego autorstwa z aparatu Darka niekótrzy byli troche źli jak podczas gdy grali w turneju przyjebałem im flashem w oczy pozdro eli!! hehh fajnie było ale wątpie żeby sie powtórzyło:P trzeba czekac na zlot ale juz pod szyldem ut3

pozdro.

http://www.youtube.com/watch?v=wdvTYN41cDY www.civic4g.pl <- rozbiorą swoje auto zeby Ci pokazać jak cos naprawić! pozdro.
Użytkownika Abadon1 nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 25-03-2007, 23:58   #8
Yoko
Own3d

Yoko - Awatar

Na forum od: 08-12-2004
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 6168
Yoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizasta
no zrobcie zrobcie cos przyjade :P

Don't You Know I'm In LoCo
Użytkownika Yoko nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 26-03-2007, 02:10   #9
aNubis.pl
aNubis.pl - Awatar

Na forum od: 17-04-2004
Miejscowość: lodz...
Rep P0wah: 157
aNubis.pl - masta of dizastaaNubis.pl - masta of dizastaaNubis.pl - masta of dizastaaNubis.pl - masta of dizastaaNubis.pl - masta of dizastaaNubis.pl - masta of dizastaaNubis.pl - masta of dizastaaNubis.pl - masta of dizastaaNubis.pl - masta of dizastaaNubis.pl - masta of dizastaaNubis.pl - masta of dizasta
Cytat:
NSX pisze:
Tylko bez komputerów bo ostatnio się okazało że się ich nie opłaca brać Nie zjechaliśmy się by pograć, tylko się poznać i napić. Wiadomo że jedno bez drugiego

ja tam 20 min moze przy kompie spedzilem =F ty za to kurwa raczej szpilales ciezko i nie klam za to wujo ride , msh , daro no i szmata zet pili rowno i bylo ok tak tez next lan ja widze ze to grono sie powiekszy ... nie mowie tez o tych ktorzy tylko pili .... kostek , snowar ............. imo do nastepnego zlotu
Stare 26-03-2007, 02:15   #10
NSX
G-funk is here to stay

NSX - Awatar

ciężko to się męczyłem z kompem ortha żeby to działało jakoś a jak podłączyłem poszło pierwsze bro potem 2 i 3 i powiedziałem sobie pierdole ide na stocka o!

Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości