unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament

Wyniki Sondy: Stworzenie Polskiego i najlepszego filmu UT99 ze wszystkimi gwiazdami sceny.
Jestem na tak. 110 75,86%
Jestem na nie, to głupi pomysł. 35 24,14%
Głosujących: 145. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 20-09-2008, 22:38   #1
macabre
Crystal Creator

macabre - Awatar

Na forum od: 25-11-2003
Miejscowość: Gorzyce / Rzeszów.
Rep P0wah: 1172
macabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizasta
Lightbulb UT 99 - Polish Community Movie - propozycja

Tyle gramy w tą grę i pomyślałem... '' Dlaczego nie możemy się zjednoczyć i zrobić coś masowego. Tak by przynajmniej każdy z nas , z tej naszej sceny dał fraga, pozbierać najlepsze akcje, zebrać wszystkich moviemakerów ze sceny, zrobić najlepsze efekty i różnych specjalistów w danych dziedzinach sceny i nie stworzyć polskiego filmu ut 99, który przynajmniej raz mimo że już nas mało wstrząśnie ziemią? nowe efekty, innowacja , nowe eksperymenty, film o którym zawsze marzyliście ! film gdzie będzie wszystko. Możemy nawet rok pracować ! powolutku ale to da radę stworzyć. Coś nietypowego, nie tylko suchy rypel cam ale coś wiecej! Niewiarygodna muzyka i wspaniałe fragi. Wszyscy, którzy sobie dali siana z utkiem powstańcie chociażby na tą jedną ważną chwilę ! stwórzmy POLISH COMMUNITY MOVIE UT99. Nie marzył nikt z Was o czymś takim ? Ja Wam powiem szczerze , że tak! To nie będzie byle film lecz nasz ... polski ! Zaplanujmy to razem i stwórzmy! CO wy na to ? wypowiadajcie się i votujcie swoje za i przeciw! Pokażmy światu, że Polska rządzi.

Użytkownika macabre nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-09-2008, 22:47   #2
Salas
Salas - Awatar

Na forum od: 21-07-2007
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 12333
Salas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizasta
przeczytalem i LOL
ale jestem na TAK ;o
!ADD
Stare 20-09-2008, 22:51   #3
macabre
Crystal Creator

macabre - Awatar

Na forum od: 25-11-2003
Miejscowość: Gorzyce / Rzeszów.
Rep P0wah: 1172
macabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizasta
Cytat:
Salas pisze: Podgląd Wiadomości
przeczytalem i LOL
ale jestem na TAK ;o
!ADD
spoko ale czekam na jakies szerokie wypowiedzi w tej sprawie, chce żeby każdy napisał co o tym sądzi. Nie mówie akurat , że to ja mam to robić ... każdy wybierze. I się zrobi, podzieli role co kto i kiedy.

Użytkownika macabre nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-09-2008, 22:52   #4
loQ!
ZLAGOWANY !!!

loQ! - Awatar

Na forum od: 20-05-2005
Miejscowość: Krosno
Rep P0wah: 13206
loQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizasta
hm, rozumiem ze to cos w stylu "movie of the czech community" czemu nie... jestem na TAK (3x tak... przechodzisz do natepnego etapu) ;>

robtex

stand combo rulzz !!
Użytkownika loQ! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-09-2008, 22:59   #5
n3o2k7
ZASSOWANY !!!

n3o2k7 - Awatar

Na forum od: 15-05-2007
Miejscowość: KDŃ
Rep P0wah: 2196
n3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizasta
planujesz wszystkie tryby?
No i trzeba by było nowe akcje, po uelu może się troszkę ciekawych demek pokazać Żeby to było z polskiej ligi

<@stan^devil> Lesbian.Amateurs.4.XXX.DVDRiP.XviD-DivXfacTory
<@stan^devil> fav torent

HLEP!!!!!!!!!!!
Użytkownika n3o2k7 nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-09-2008, 23:01   #6
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9154
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
macabre jak lubisz whine, whine i jeszcze raz whine to gl&hf
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-09-2008, 23:06   #7
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7400
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
Hahah, ale żeś się Stefan rozmarzył, fiu fiu Sama wizja jest interesująca, aczkolwiek obawiam się, że zbyt utopijna.

Co jak co, ale...
Cytat:
macabre pisze: Podgląd Wiadomości
by przynajmniej każdy z nas , z tej naszej sceny dał fraga, pozbierać najlepsze akcje, zebrać wszystkich moviemakerów ze sceny, zrobić najlepsze efekty i różnych specjalistów w danych dziedzinach sceny
... to brzmi tak fajnie, że aż nierealnie.

Z drugiej strony, to byłaby świetna pamiątka dla każdego. W przyszłym roku UT skończy 10 lat. Gdyby udało się to zrealizować, byłby z tego swoisty "UT Tribute Movie by Polish Community"

Na moje fragi raczej nie ma co liczyć Ale masz moje błogosławieństwo.

// panda, mogę, nie tylko ja zresztą... Już raz miałem skromny udział w fm. Jeśli będzie dobry pomysł, coś można przygotować. Można też użyć tego, co już jest zrobione. Wszystko jednak rozbija się o to, co napisał xlg. Niby UEL2 będzie okazją do zdobycia demek, o ile ludziom będzie się chciało je nagrywać. Po prostu póki co, mogę jedynie życzyć powodzenia Jeśli faktycznie coś się ruszy i będą sensowne efekty, pomogę jak tylko będę mógł i umiał.

//edit2
Mógłbyś nawet ruszyć dupę na lany, macabre, i pokazać jakieś fragmenty z imprezy w filmie.

Ostatnio edytowany przez Charon; 20-09-2008 o 23:37
Użytkownika Charon nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-09-2008, 23:07   #8
panda
student xD

panda - Awatar

Na forum od: 18-07-2005
Miejscowość: Stalowa Wola / Warszawa
Rep P0wah: 1819
panda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizasta
Nie przejdzie. Nie Ty... :> nie podołasz, a jak nawet, to będzie lipa. Pomysł z 3 "wykonawcami" movie nie przejdzie, bo z doświadczenia wiem, że to nie wychodzi. A ludzie, którzy powinni się w tym PCM znaleźć, zapewne będą mieli to daleko gdzieś, bo już nie grają/nie mają demek/nie chce się im przeglądać, więc wyjdzie z tego zlepek fragów ludzi, którzy mają umiejętności raczej przeciętne. Bez obrazy dla kogokolwiek koniec mojej opinii, możesz opuścić Pokój Wielkiego Brata ^^

// w każdym razie, fragi ode mnie i od sonkiego jakieś się znajdą, sonky nadal tam morduje, ja już nie gram aktywnie, ale coś jest ze wspomnień

// Charon, możesz inaczej się przysłużyć w robieni movie... w końcu masz łeb na karku w UED?

Użytkownika panda nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-09-2008, 23:19   #9
xlg
HOLA !!! HOLA !!!

xlg - Awatar

Na forum od: 15-01-2002
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 3352
xlg - masta of dizastaxlg - masta of dizastaxlg - masta of dizastaxlg - masta of dizastaxlg - masta of dizastaxlg - masta of dizastaxlg - masta of dizastaxlg - masta of dizastaxlg - masta of dizastaxlg - masta of dizastaxlg - masta of dizasta
Good idea ale .... jest ALE ....

moim zdaniem nie uzbierasz wystarczajacej ilosci dobrych fragow na tak duzy projekt jakim mialby byc POLISH COMMUNITY MOVIE.

Ja nawet na swoj nowy filmik nie moge uskrobac odpowiedniej ilosci fragow.

"aaa bo ja nie moge nagrywac demek bo mi sia audio chrzani" (c) fanatic
"ja wogole nie nagrywam demek (c) ktos tam x4"
"nie chce mi sie szukac w swoich 1200GB demek czy padla jakas akcja. Ok cos tam przegladne (c) MrC" --> szuka do dzis
"ty, czaisz jaka mialem akcje !!1 .... ale demo mi sie nie nagralo" (c) storm

GL

Użytkownika xlg nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-09-2008, 23:30   #10
sth
sth - Awatar

Na forum od: 10-10-2004
Miejscowość: Świnoujście
Rep P0wah: 7215
sth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizasta
niestety jestem na nie, ale zajebisty z Ciebie gosc, a ty malgosiu i agnieszko? jak glosujecie?

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości