unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 12, średnia 3,67. Tryby Wyświetlania
Stare 08-05-2006, 23:58   #1
KROKu
nie dotrzymasz mi

KROKu - Awatar

Na forum od: 27-11-2002
Miejscowość: woj.Lubelskie
Rep P0wah: 10883
KROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizasta
Hip Hop / Reggae / Ragga / itp.

Jest temat „Rock & Metal „ to czemu nie HH na bank się znajdzie ktoś kto słucha hh :P
Nowe płytki warto cos polecić, waszym znaniem walcie tu ! jakieś ciekawostki nowości itp. walcie tu ! :P

Niedawno ruszyły audycie "Wielkie Joł Zajafka Kipi" wiecej info :
http://www.rapgra.com/zajafka/

na razie polecam nowy Mixtape "Jointy, konserwy, muzyka bez przerwy" Gurala i Dj kostka można go kupić za jedyne 20zł na: http://donguralesko.pl
Użytkownika KROKu nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 09-05-2006, 08:52   #2
batman
Łódzki Klub Sportowy

batman - Awatar

Na forum od: 31-12-2003
Miejscowość: Łódź <---
Rep P0wah: 5498
batman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizasta
Obecnie nowosci rapowych nie sledze prawie wcale (bo nie ma po co, naogol sa slabiutkie), w polsce czekam na gora 2-3 plytki w roku (i tak niektore z nich zawodza), za oceanem w sumie podobnie moze troche lepiej.

Dlatego zanim temat ten zaleje masa raperow za ktorymi nie przepadam, musze wymienic wybranych klasykow gatunku o ktorych nie mozna zapomniec, bo spora czesc ich kawalkow pomimo ze stara to do dzis slucha sie znakomicie. Naleza do nich i nie trzeba ich chyba przedstawiac: Mobb Deep (mam na mysli stare plyty), Big L, Boot Camp Click, Notorious, Group Home, Guru, Jeru the Damaja, Royce 59 (acz nie do konca)...

Oczywiscie wszystkich ktorych chcialbym wymienic nie przypomne sobie teraz bo jest ich cala masa i powyzej to tylko mala proba wykonawcow. Dla osob mniej zorientowanych polecic moge ogolnie kawalki firmowane przez dj premiere'a i honde

A jesli ktos chcialby sie dostac do korzeni rapu to polecam GrandmasterFlash/Africa Bambaata - ilosc dzwiekow na tej plycie znanych, kojarzonych i uznawanych za klasyczne (w rapie) na pewno Was zszokuje a to przeciez lata 80 : )

To tyle na te chwile. Ide sobie zapuscic Legacy =)
Użytkownika batman nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 09-05-2006, 11:41   #3
Nastukany
Pij mleko bedziesz wielki

Nastukany - Awatar

Na forum od: 11-02-2003
Miejscowość: Polska
Rep P0wah: 1552
Nastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizasta
Ja mogę polecić następujące pozycje

Funk Master Flex - wszystkie Volumy
Sizzla - On ma bardzo dużo płyt więc nie będe się rozpisywał
Buju Bunton - Dancee Hall
Capleton - ^^^^
EMPD - all płytki są wypas
Onyx - all płyty
DJ Xela - ciekawe Volumy
Wu Tang Clan - stare cd-iki są zajebiste

i wiele innych..... Polskiego HH nowego raczej nie słucham bo od tego uszy bolą

Z Nią jesteś to tak jakbyś był w lesie rąb szybko bo następny już topór niesie
Użytkownika Nastukany nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 09-05-2006, 14:56   #4
Projectt
Gan[g]sters

Projectt - Awatar

Na forum od: 24-12-2003
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 1123
Projectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizasta
Polecam albumy, słucham tylko HH.pl:
Bez Cenzury - Klasyk.
Firma - Nielegal i Z dedykacją dla ulicy.
Hemp Gru - Klucz.
Płomień 81 - Nasze dni.
Pono - Hołd.
Waco - Świeży materiał.
Wojtas - Moja gra.
WSP - Wspólnicy i Wśród.
Zipera - Druga strona medalu i O.N.F.R .

I wiele, wiele innych. Wybrałem te które ostatnio słucham i słuchać będę. Napewno zabrakło w tej liście dużo dobrych albumów i singlów. Ja czekam z niecierpliwością na nowy album WSP i HG.

Pozdrawiam.

''Wstań i walcz, to Twoje życie, Twój największy skarb'' (c) Marek Piotrkowski
Użytkownika Projectt nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 09-05-2006, 17:30   #5
TopsyKretts
Zawsze uśmiechnięty =)

Na forum od: 07-09-2005
Miejscowość: Poland
Rep P0wah: 2222
TopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizasta
W polsce HH to praktycznie tylko komercja, a ci nowi hiphopolowcy(raprerami ich nie nazwe) są wszyscy ciency jak włoszczyzna. Imo warto słuchać WWO, HempGru, Molesta, Pele(pelson), OSTR, Łona i jescze cos tam by sie znalazło...
IMO to grupy tzymające poziom i są normalne. Nie robią z rapu gówna.

Przykładowo Molesta już nie istnieje, ale mają tak uniwersalne i ponadczasowe teksty że głowa mała. Raperzy z molesty dziś rapują w różnych grupach, ale dalej sie razem trzymają.
Mi osobiscie najbardziej podobają się teksty Sokoła. Wilku ma też ciekawy styl, który jest ciężki, mroczny i taki typowy uliczny. A i o Włodim bym zapomniał ! Najbardziej kojaże go z molesty, ale teraz tez coś tam śpiewa.

EDIT:
Wie ktoś może coś o jakiś ciekawie zapowiadajacych sie produkcjach ? Najbardziej interesują mnie rytmy z Prosto.

EDIT 2 :
A i o Eldo zapomniałbym Naprawde inteligętny rap tworzy. To takich raperów tworzących taki hiphop zaliczyłbym jeszcze Ostrego i Łone
Użytkownika TopsyKretts nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 09-05-2006, 18:48   #6
Projectt
Gan[g]sters

Projectt - Awatar

Na forum od: 24-12-2003
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 1123
Projectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizasta
OSTR? Jego ostatni album ''7'' zasługuje na wielkie miano NIE WYPAŁU. Najgorsza płyta, porażka.

''Wstań i walcz, to Twoje życie, Twój największy skarb'' (c) Marek Piotrkowski
Użytkownika Projectt nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 09-05-2006, 18:59   #7
TopsyKretts
Zawsze uśmiechnięty =)

Na forum od: 07-09-2005
Miejscowość: Poland
Rep P0wah: 2222
TopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizasta
Cytat:
prOj3ctt pisze:
OSTR? Jego ostatni album ''7'' zasługuje na wielkie miano NIE WYPAŁU. Najgorsza płyta, porażka.
Akurat tego nie słuchałem więc sie nie wypowiadam, ale poprzednie płyt naprawde imo są niezłe.
Użytkownika TopsyKretts nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 09-05-2006, 19:24   #8
lehre
CBR 929 sc44 Fire Blade

lehre - Awatar

Na forum od: 25-03-2005
Miejscowość: Czeladź-Piaski
Rep P0wah: 995
lehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizasta
Reggae polecam KonopianS www.konopians.pl narazie sa 2 mp3 ale za niedlugo ich 1 cd sa z mojego miasta ;p
Stare 09-05-2006, 20:29   #9
batman
Łódzki Klub Sportowy

batman - Awatar

Na forum od: 31-12-2003
Miejscowość: Łódź <---
Rep P0wah: 5498
batman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizasta
Cytat:
prOj3ctt pisze:

Jak Ostrego nie lubie z prywatnych powodow (sasiad) tak nowa plytka jest najlepsza jaka nagral imo, zwlaszcza jesli chodzi o bity. Powiem wiecej: wydaje sie naprawde dobra i naprawde jestem tym w pewien sposob rozgoryczony...

///uzylem slowa 'wydaje sie' zamiast 'jest' bo przesluchalem ja sobie tylko raz, a to za malo by takie rzeczy stwierdzac.
Użytkownika batman nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 09-05-2006, 20:34   #10
zOkO
zOkO - Awatar

Na forum od: 02-08-2005
Miejscowość: Sosnowiec
Rep P0wah: 0
zOkO - poprawny politycznie
hmm ja polecam z regae Natural Dread Killaz bo maja ciekawe teksty oczwiscie jeszcze Vavamuffin te dwa zespoly 1 klasa pzdr

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości