unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 2, średnia 5,00. Tryby Wyświetlania
Stare 11-03-2017, 02:16   #361
KROKu
nie dotrzymasz mi

KROKu - Awatar

Na forum od: 27-11-2002
Miejscowość: woj.Lubelskie
Rep P0wah: 10864
KROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizasta
Imię wiatru, bardzo przyjemne (świetne jest to ze człowiek jest zachęcony magia, a tu to schodzi na 2 plan) nie wiem co napisać by nie zepsuć komuś kto nie czytał , rozumiem ze 2 następne tomy tez są warte?

Użytkownika KROKu nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 11-03-2017, 11:18   #362
Thara
Oponn

Thara - Awatar

Na forum od: 31-10-2003
Miejscowość: Ząbkowice Śląskie / Wrocek
Rep P0wah: 2424
Thara - masta of dizastaThara - masta of dizastaThara - masta of dizastaThara - masta of dizastaThara - masta of dizastaThara - masta of dizastaThara - masta of dizastaThara - masta of dizastaThara - masta of dizastaThara - masta of dizastaThara - masta of dizasta
Cytat:
KROKu pisze: Podgląd Wiadomości
Imię wiatru, bardzo przyjemne (świetne jest to ze człowiek jest zachęcony magia, a tu to schodzi na 2 plan) nie wiem co napisać by nie zepsuć komuś kto nie czytał , rozumiem ze 2 następne tomy tez są warte?
Oczywiscie

Strach mędrca. Część 1 i 2 jeszcze lepsze od Imienia, ale Muzyka milczącego świata jakos mi nie podchodzi epizod oczami Aurii czy tam czesc jej historii
Użytkownika Thara nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-03-2017, 21:13   #363
megoza
CZARNA_KOBRA

megoza - Awatar

Na forum od: 12-07-2002
Miejscowość: Proszowice
Rep P0wah: 6573
megoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizasta
Thara : zgoda, MMŚ lepiej pominąć milczeniem. Strach Mędrca obydwa tomy trzymają poziom, tylko niestety trzeba czekać na zamknięcie trylogii - a to się przedłuża niemal jak u Martina jak na razie

KROKu : bardzo się cieszę, że również doceniłeś tą pozycję. Jak dla mnie jest rewelacyjna. Po prostu się znika i tyle Kolejne tomy nic a nic nie odstają od oryginału, ba - możliwe, że są lepsze. Także nie ma mowy tutaj o zjeździe jakości jak w przypadku choćby cyklu demonicznego Petera V Brett'a (gdzie Malowany Człowiek i Pustynna Włócznia są świetne, a następne części to zwykłe popłuczyny).

A Ty Kyo lamusie? :P Przeczytałeś czy ni huhu?

<+dfpsych> no przepraszam jak pan megoza gra na decku to mozna chodzic tylko kolo 100a

(22:26:18) (+res^kony) w tym wypadku bany poszly poza regulaminem
(22:26:19) (+res^kony)
(22:26:24) (@storm`gl) poza regulaminem
(22:26:26) (@storm`gl) to jestes cwelem
Użytkownika megoza nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-04-2017, 15:44   #364
KROKu
nie dotrzymasz mi

KROKu - Awatar

KROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizasta
Kindla sobie zakupiłem i wessałem następny tom ;p część 2 - kozak tom 3 na razie sobie daruje

Swoja drogą to ten Kindle kozacki, nie spodziewałem się ze ten efekt papieru będzie taki dobry.

Co teraz ?

To chyba sobie łyknę
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/v...tal-sie-ruszac

Zaczynając od koloru magii.

I może to?
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/24164...i-amberu-tom-1

/dobra wcześniej polecaliście Achaje i Władce dinozaurów, to już chyba mi stykanie na jakiś czas ))

Stare 17-05-2017, 14:46   #365
KROKu
nie dotrzymasz mi

KROKu - Awatar

Red Rising

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/26468...m-1-zlota-krew

Właśnie skończyłem trylogie, polecanko Ciągłe zwroty akcji i napięcie non stop.

Stare 20-05-2017, 21:33   #366
megoza
CZARNA_KOBRA

megoza - Awatar

megoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizasta
Jak masz mało do czynienia z fantastyką to Władcy są ok; ale są lepsze pozycje imo.

Ja osobiście jak mam coś bardziej polecić poza Imieniem Wiatru to radzę sięgnąć po Joe Abercrombie'go (http://lubimyczytac.pl/cykl/1338/pierwsze-prawo najbardziej brutalny cykl jaki czytałem, wybuchowa mieszanka akcji ale też świetnej fabuły). Moim zdaniem rewelacja. Krwawa dziewiątka miażdży pytę

Przeczytać w kolejności :
Ostrze (albo w starszej wersji Samo Ostrze)
Nim Zawisną (Nim Zawisną na Szubiennicy)
Ostateczny Argument (Ostateczny Argument Królów)

A dalej osadzona w świecie Pierwszego Prawa świetna historia :
'Zemsta najlepiej smakuje na zimno'

'Bohaterowie' i 'Czerwona Kraina' to kontynuacja ale już słabsza.

Jak coś lżejszego to sięgnij po trylogię magów prochowych http://lubimyczytac.pl/cykl/6846/try...gow-prochowych Akcja z bardzo fajną fabułą.

Ewentualnie : http://lubimyczytac.pl/ksiazka/272472/metro-2033 Ale tylko 1 tom godny polecenia.

Pozdrawiam

<+dfpsych> no przepraszam jak pan megoza gra na decku to mozna chodzic tylko kolo 100a

Stare 23-05-2017, 11:48   #367
olq
snakecharmer

olq - Awatar

Na forum od: 16-04-2005
Miejscowość: jasień/szczecin
Rep P0wah: 4675
olq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizasta
Cytat:
KROKu pisze: Podgląd Wiadomości
Swoja drogą to ten Kindle kozacki, nie spodziewałem się ze ten efekt papieru będzie taki dobry.
Kindle to najlepszy gadzet jaki mozna kupic. W ogole kuzwa opcja ze bateria ci trzyma 3 tygodnie... Moj sie ostatnio popsul (zalalem w lazience i zostawilem) ale to dobry pretekst zeby se nowke kupic :3

Jesli zas chodzi o fantasy, to ze szczerym sercem odradzam drugi tom Achai. pierwszy jest szczenaicki i glupawy, ale wchodzi, drugi jest juz absurdalny naprawde, ale za to:
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/301339/dziecko-odyna

krucze pierscienie naprawde robia robote. Ten cykl ma wrecz genialny klimat.

Nie FPS rywalizować z RTS ale RTS czyli skrót od Role The Strategy to również gatunek gier komputerowych o charakterze rywalizacyjnym a w przypadku w SCa II ta rywalizacja jest na nieco szerszym poziomie. (c) Wojskowy
Użytkownika olq nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-09-2017, 20:36   #368
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12418
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
To już się chore robi.
https://www.magnapolonia.org/w-szwec...e-rasistowska/
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-09-2017, 23:50   #369
megoza
CZARNA_KOBRA

megoza - Awatar

Jakby komuś spodobała się okładka tytułu "Komornik" niejakiego Michała Gołkowskiego to ostrzegam - straszna szmira. Szkoda kasy i 3 chuje w bok, jakby ktoś wpadł na genialny pomysł wydania kasy na tą chałturę. Wystarczy, że sam to zrobiłem ))

Pozdrawiam

Stare 15-09-2017, 15:49   #370
Kyo
- excellent -

Kyo - Awatar

Na forum od: 25-02-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 8142
Kyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizasta
Cytat:
olq pisze: Podgląd Wiadomości
Jesli zas chodzi o fantasy, to ze szczerym sercem odradzam drugi tom Achai. pierwszy jest szczenaicki i glupawy, ale wchodzi, drugi jest juz absurdalny naprawde
A czego się spodziewałeś?

Achaja to fantastyka lekka i przyjemna - wartka akcja, cycki, mordobicie, więcej cycków, alkohol, element komediowy, cycki i dupa, więcej akcji. Nie traktuje się zbyt poważnie tak jak sporo polskiej fantastyki, nie jest nadęta - i dlatego lubię Fantastyka jest spoko, ale trzeba trochę zluzowac majty, bo w pewnym momencie można stać się dorosłym mężczyzną który na poważnie traktuje role-playing w rycerzyki i mistyczne stwory, co jest troszku smutnym stanem
(19:39:10) (@lobo0o) ale co robil w twoim domu szczur ?
(19:39:17) (@hqhero) no lazi sobie

Duzo osob odwrocilo sie odemnie, podejrzewam, ze z twojego powodu i twojego klanu - koledzy liza wam dupe bo wygrywacie, a za zloty medal najwidoczniej moga wejsc tak gleboko, ze magik jest im obojetny.
Jestem najwidoczniej jedyna osoba, ktora wam sie postawila, dlatego nastawiliscie wszystkich przeciwko mnie, przykre ale prawdziwe
(c) magik

Ostatnio edytowany przez Kyo; 15-09-2017 o 16:40
Użytkownika Kyo nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości