unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 3

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 24-04-2017, 19:53   #1
PePe93
Na forum od: 24-04-2017
Miejscowość: K-Pax
Rep P0wah: 0
PePe93 - nijaki taki
Czy ktoś jeszcze gra w UT3?

Tak sobie ostatnio przeglądałem gry na półce i dostrzegłem mojego poczciwego UT3 w blaszanym pudełku. Tak mnie to poruszyło, że nawet zainstalowałem grę z zamiarem skopania kilku tyłków jak za dawnych lat, lecz ku mojemu zdziwieniu - nie ma tam prawie NIKOGO. Serwery to można policzyć na palcach dwóch rąk, graczy to już nawet liczyć nie trzeba, bo nie ma kogo. Czy jest w ogóle szansa, że znajdzie się ktoś, kto by chciał trochę*"ożywić" scenę*UT3? Według mnie gra jest dalej*świetna i żałuję*strasznie, że niemal w stu procentach wymarła.
Użytkownika PePe93 nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 24-04-2017, 19:58   #2
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12729
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
No panie, tak jakies 8 lat się tylko spóźniłeś, no ale może się ktoś znajdzie do duela

Przedstawię Ci krok po kroku jak udało mi się uzyskać przychód pasywny
na poziomie minimalnej krajowej inwestując w kopalnie kryptowalut na Islandii!

Cytat:
...gry w którą wciąż zagrywa się dosyć spora liczba osób (dla przykładu wczoraj graliśmy TDM 2v2).
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 24-04-2017, 20:02   #3
PePe93
PePe93 - nijaki taki
Bez przesady że od razu 8 lat. Jakieś 5 lat temu to UT3 jeszcze żyło i to dość intensywnie. Myślałem, że chociaż wyjadacze zostali a tu lipa. Null. Właśnie przeglądałem sobie wątek gdzie kłótnia z Factor Gamers była. To były czasy Nawet ja dłuższy czas w F.G. spędziłem.
Stare 24-04-2017, 23:06   #4
Pri()ryt3t
...

Pri()ryt3t - Awatar

Na forum od: 24-10-2005
Miejscowość: Brodnica
Rep P0wah: 378
Pri()ryt3t - masta of dizastaPri()ryt3t - masta of dizastaPri()ryt3t - masta of dizastaPri()ryt3t - masta of dizastaPri()ryt3t - masta of dizastaPri()ryt3t - masta of dizastaPri()ryt3t - masta of dizastaPri()ryt3t - masta of dizastaPri()ryt3t - masta of dizastaPri()ryt3t - masta of dizastaPri()ryt3t - masta of dizasta
Teraz UT 4 na tapecie więc pewnie "trójkowcy" tam się zawiesili, mimo wszystko nie zdziw się jak ci nie przypadnie do gustu :P
Stare 24-04-2017, 23:23   #5
PePe93
PePe93 - nijaki taki
No właśnie zauważyłem UT 4 ale tylko w wersji prealpha. Zainstalowałem wersję*na Mac ale niestety jest dla mnie niegrywalna, mimo że wszystko na low a rozdzielczość 800x600. Po prealpha to się*w sumie więcej nie spodziewam. Sprawdzę*jeszcze na Windowsie jak to chodzi. Niemniej jednak chętnie bym został przy UT3, kumpli z akademika postaram się*zwerbować.
Stare 25-04-2017, 13:53   #6
rAge
Wrażliwy_Agresor

rAge - Awatar

Na forum od: 02-09-2008
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 2372
rAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizasta
Tak jak powyżej, z ut3 zdecydowanie większość się przeniosła na nowszą odsłonę. Uzywamy discorda: https://discord.gg/2jQnd27 i tu pewnie szybko napotkasz na "znajome nicki"
Stare 21-11-2017, 15:24   #7
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Rep P0wah: 12255
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Ktoś pamięta może, jak nazywała się mapa z 0:23? https://www.youtube.com/watch?v=5bxpS7wjGtc
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-11-2017, 17:27   #8
danel
I PAN KAMIL

danel - Awatar

Na forum od: 10-12-2005
Miejscowość: chorzele
Rep P0wah: 8176
danel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizasta
ljandry
Stare 21-11-2017, 18:59   #9
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Rep P0wah: 12255
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Sam jesteś ljandri
Firley już pomógł. To DM-Oceanrelic.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości