unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Pomoc

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 26-11-2017, 16:31   #1
mYst1c
<~(-.-ReSurrection-.-)~>

mYst1c - Awatar

Na forum od: 02-06-2007
Miejscowość: Grzmiąca
Rep P0wah: 791
mYst1c - masta of dizastamYst1c - masta of dizastamYst1c - masta of dizastamYst1c - masta of dizastamYst1c - masta of dizastamYst1c - masta of dizastamYst1c - masta of dizastamYst1c - masta of dizastamYst1c - masta of dizastamYst1c - masta of dizastamYst1c - masta of dizasta
telewizor

poczebuje kupic tv do 3.5k,najlepiej samsunga 4k,jakieś konkretne modele?
@ciunn> tak ;p
@ciunn> ale to i tak nic
@ciunn> w porownaniu z tym
@ciunn> jak nevan komus tam zbindowal disconnecta pod W
@ciunn> i bylo smiechu jak sie zastanawiali co go wyje*uje
@ciunn>
@foxit> najlpeszy byl filet
@foxit> mail disconnecta po fire
@foxit> i mowi no w*pierdala mnie z servera jak wlaczam warmupa
Użytkownika mYst1c nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 26-11-2017, 19:28   #2
dfp.psych
Ultima Ratio Regum

dfp.psych - Awatar

Na forum od: 24-02-2010
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 933
dfp.psych - masta of dizastadfp.psych - masta of dizastadfp.psych - masta of dizastadfp.psych - masta of dizastadfp.psych - masta of dizastadfp.psych - masta of dizastadfp.psych - masta of dizastadfp.psych - masta of dizastadfp.psych - masta of dizastadfp.psych - masta of dizastadfp.psych - masta of dizasta
Ile cali
Stare 26-11-2017, 19:32   #3
dfp.psych
Ultima Ratio Regum

dfp.psych - Awatar

Na forum od: 24-02-2010
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 933
dfp.psych - masta of dizastadfp.psych - masta of dizastadfp.psych - masta of dizastadfp.psych - masta of dizastadfp.psych - masta of dizastadfp.psych - masta of dizastadfp.psych - masta of dizastadfp.psych - masta of dizastadfp.psych - masta of dizastadfp.psych - masta of dizastadfp.psych - masta of dizasta
W tej kategorii cenowej dostaniesz model MU6172 gdzie 43 cale są w okolicach 2 koła. UHD z hdr i smartem. 55 cali ok 3 k. Tylko ze do 43 cali masz matryce VA a od 50 PLS czyli- taki samsungowy IPS- lepsze- kolory i kąty widzenia ale chujowsze czernie. W zasiegu byś miał jeszcze MU6472 czyli wyższa serie UHD entry level.
Stare 26-11-2017, 23:35   #4
mYst1c
<~(-.-ReSurrection-.-)~>

mYst1c - Awatar

mYst1c - masta of dizastamYst1c - masta of dizastamYst1c - masta of dizastamYst1c - masta of dizastamYst1c - masta of dizastamYst1c - masta of dizastamYst1c - masta of dizastamYst1c - masta of dizastamYst1c - masta of dizastamYst1c - masta of dizastamYst1c - masta of dizasta
Wiem ze jesli chodzi o obraz lepiej podobno wypada panasonic ale wkurwial bedzie mnie jego soft,obsluga i ten znebany pilot,LG odpada,philips sie pierdoli a sony nie lepszy. Wiem ze samsung w tej cenie nie bedzie och i ach ale przynajmniej znam obsluge. Myslalem wlasnie cos miedzy 40 a 50cali 55 moze byc przy duzy do 18m2 pokoju i odleglosci 2.5-3m od tv. Uhd hdr koniecznie,smart tez
@ciunn> tak ;p
@ciunn> ale to i tak nic
@ciunn>
Stare 28-11-2017, 10:31   #5
loczek
^^

loczek - Awatar

Na forum od: 03-05-2008
Miejscowość: snd
Rep P0wah: 154
loczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizastaloczek - masta of dizasta
Cytat:
mYst1c pisze: Podgląd Wiadomości
Wiem ze jesli chodzi o obraz lepiej podobno wypada panasonic ale wkurwial bedzie mnie jego soft,obsluga i ten znebany pilot,LG odpada,philips sie pierdoli a sony nie lepszy. Wiem ze samsung w tej cenie nie bedzie och i ach ale przynajmniej znam obsluge. Myslalem wlasnie cos miedzy 40 a 50cali 55 moze byc przy duzy do 18m2 pokoju i odleglosci 2.5-3m od tv. Uhd hdr koniecznie,smart tez
Witam pracuje w branży RTV bardzo TV model UE55MU6472 https://www.euro.com.pl/telewizory-l...55mu6472.bhtml bardzo dobrze ten model sie sprzedaje i ludzię go bardzo chwalą.
Stare 28-11-2017, 17:24   #6
mYst1c
<~(-.-ReSurrection-.-)~>

mYst1c - Awatar

Jak dla mnie to moze sie i nie sprzedawac,chodzi mi o to zeby to byl dobry sprzet jak na swoja klase a nie ze wywale 3600 a okaze sie ze dolozyl bym 100zl i mialbym lepszy..
@ciunn> tak ;p
@ciunn> ale to i tak nic
@ciunn>
Stare 28-11-2017, 18:58   #7
Svenio
Svenio - Awatar

Na forum od: 04-01-2002
Miejscowość: -
Rep P0wah: 1572
Svenio - masta of dizastaSvenio - masta of dizastaSvenio - masta of dizastaSvenio - masta of dizastaSvenio - masta of dizastaSvenio - masta of dizastaSvenio - masta of dizastaSvenio - masta of dizastaSvenio - masta of dizastaSvenio - masta of dizastaSvenio - masta of dizasta
To kurwa masz odp od eksperta kieleckiego wyzej

psych - Dziś o 10:27
Jak grales to snajp only
Jeszcze kucaleś
Użytkownika Svenio nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 28-11-2017, 19:46   #8
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6685
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
bier Szajsunga jakiegoś bo przed Oledem miałem coś tam 2 letniego krzywego, sprawował się fajnie i menu miał 2x lepsze niz ten lg .. noa le obraz wporónwnaniu do oleda, nieważne.. aha i bier 48 cali, najwyzej 50, bo mam 55 cali i na 3m odl. troche za duże toto, ale idzie zyć, ale lepszy był 48 Szajsung pod tym wzgledem, chyba że bedziesz wyswietlał czesto 3k lub 4k, wtedy mozesz brac 60 , no ale jak wiekszosc będzie tv to czym mmniejszy tym lepszy bo bitrate i jakosc nawet na NC+ to tragedia co do np. jakosci z pc cycuś tp. : >

wracajac do oftopa : > chcialem kwestie kabla HDMI poruszyć.
Sprawa sie wydaje banalna, kabel tzw. high speed i jestesmy w domciu czy za 5 czy za 50 dych, działa tak samo. Otóż dopóki nie chcemy to puścić z np. PC leżącego z5m od TV.
Kłopot jest z 4K. Otóż mając kabel high speed nieważne czy za 50 czy za 200 to na odległośc ponad 2 metry będzie miał kłopot żeby przekazać sygnał 4k w full kolorach i 60Hz, przekaże full kolor ale w 30Hz byc może - jak mu sie uda, obkraja kolory ycbr na 4:2:0, zamiast 4:2:2 lub 4:4:4 co psuje troche wrażenie.
Są jakies wzmacniacze sygnału hdmi ale tez kosztują. Ogólnie mówiąc jak ktoś tam chce sobie rpzesłać sygnał 4k w 60Hz z dobrymi kolorami to może napotkać powazny problem jak odległośc ta będzie ponad 2 metry.
nawet kable za 1000 zł moga mieć problem z 4k 60hz na wieksza odległośc, to jest problemowe, uwieżcie mi, zwrócoiłem dwa kable na Alehro, kupiłem w usa, przyjdzie i tak pewnie nie bedzie działać : >
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości