unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 8, średnia 2,75. Tryby Wyświetlania
Stare 20-05-2008, 21:13   #2841
ICARIUM
ZBANOWANY!!!

ICARIUM - Awatar

Na forum od: 27-01-2003
Miejscowość: Raraku
Rep P0wah: 3786
ICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizasta
Cytat:
paranoidandroid pisze: Podgląd Wiadomości
PS. Z tymi paszportami to ja nawet nie wiedziałem, że je znaleźli. Aż się wierzyć nie chce, że to taka amatorka, sijajejefbijaj dalo dupy na calej linii.

Klej prosze wytlumacz nam jak to sie dzieje, że paruje wszystko oprócz paszportów. Jak to zrobić? Bo nie docytałem się odpowiedzi.
Pewnie muzułmanie trzymają paszporty w lodówkach. Albo to jakieś czary mary. Zaraz przyjdzie klej i da rysunek w paincie, który to wyjaśni. Ewentualnie "wyjaśni później".
Zastanawiam się jaki interes ma ten biedny człowiek w obronie niedorzecznej oficjalnej wersji. Kleju, naprawdę wierzysz w te wszystkie brednie aż tak bardzo? I czemu nie obejrzałeś "September Clues"?
Stare 20-05-2008, 21:57   #2842
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12854
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
Też mnie to ciekawi jaki kleju ma w tym interes. Oczywistym jest, że da się na tej "oficjalnej wersji", albo raczej na "nie ujawnianiu prawdziwych zdarzeń" zarobić, ale żeby szary człowiek tak się tego trzymał to już co najmniej podejrzane...
Możliwe, że po prostu mu się nudzi i wydaje mu się, że dosadnym w jego mniemaniu stylem wypowiedzi może nam wcisnąć kit :P

Cytat:
UT4...gry w którą wciąż zagrywa się dosyć spora liczba osób (dla przykładu wczoraj graliśmy TDM 2v2).
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-05-2008, 22:14   #2843
paranoidandroid
ZBANOWANY !!!

Na forum od: 13-10-2007
Miejscowość: Kraków
Rep P0wah: 0
paranoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizasta
Cytat:
ICARIUM pisze: Podgląd Wiadomości
Pewnie muzułmanie trzymają paszporty w lodówkach. Albo to jakieś czary mary. Zaraz przyjdzie klej i da rysunek w paincie, który to wyjaśni. Ewentualnie "wyjaśni później".
Zastanawiam się jaki interes ma ten biedny człowiek w obronie niedorzecznej oficjalnej wersji. Kleju, naprawdę wierzysz w te wszystkie brednie aż tak bardzo? I czemu nie obejrzałeś "September Clues"?
Allah jest jednak kurde wielki.

Ale klej mastah jest niesamowitą osobistością bez wątpienia. Zresztą, jaki klej, przecież to Mr.Kato. Bywałem już na wielu forach i nigdy jeszcze nie widziałem kogoś takiego. Ciężko to opisać, niesamowity jesteś kato po prostu
Użytkownika paranoidandroid nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-05-2008, 22:41   #2844
xerxes
Amon-Ra

xerxes - Awatar

Na forum od: 10-12-2006
Miejscowość: Mars
Rep P0wah: 827
xerxes - masta of dizastaxerxes - masta of dizastaxerxes - masta of dizastaxerxes - masta of dizastaxerxes - masta of dizastaxerxes - masta of dizastaxerxes - masta of dizastaxerxes - masta of dizastaxerxes - masta of dizastaxerxes - masta of dizastaxerxes - masta of dizasta
Panowie! Cóż czynicie dobrego ośmieszając kogoś w ten sposób.
W wielu miejscach w internecie za to w co sami wierzycie wyśmiewaliby Was.
Czy tak być powinno ? IMO nie tędy droga.
Użytkownika xerxes nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-05-2008, 10:10   #2845
Skell
Na forum od: 21-05-2008
Miejscowość: Przejazdowo
Rep P0wah: 0
Skell - nijaki taki
Jeszcze czegoś takiego nie robiłem ale musi być ten pierwszy raz - rejestrować się na forum tyhlko by walnąć jednego posta .

Nu, w każdym razie tak sobie czytałem fragmencik waszej dyskusji i tak czytałem i doszedłem do wniosku, że musze wtrącić swe 3 grosze, bo ta dyskusja jest tak głupia że aż śmieszna momentami.

Z jednej strony jest całkiem profesjonalna i sensowna argumentacja, podparta dowodami, zdjęciami, przykładami, porównaniami. Słowem Monolog (tak, monolog, widząc reakcje ludu to jest najlepsze określenie) inteligentnego człowieka.

Z drugiej strony jest wyśmiewanie każdego argumentu opierając się tylko na tym, że "To przecież musi być teoria spiskowa". Ponieważ nie ma kontrargumentów to trzeba wyśmiać e/w błędy ortograficzne, stylistyczne, gramatyczne, czy logiczne (powstałe jako błąd w zapisie a nie błąd w toku myślowym). Kiedy nie ma błędów to widać chwytanie się wszelkich innych metod byleby tylko nie pokazać braku własnych argumentów i przede wszystkim dowodów.

Ale jak kto lubi. Jak ktoś odczuwa potrzebę by robić z siebie, kolokwialnie mówiąc, imbecyla, to proszę bardzo. W końcu to offtop, czyż nie?

Miłego dnia

Ps. Żebyście mnie zaraz nie wyzwali od niewiadomo czego to od razu zaznaczam, że nie popieram żadnego stanowiska - uważam że nikt nie ma racji. Prawdy się nigdy nie dowiecie, nie ważne ile dokumentów na ten temat obejrzycie, ile przeczytacie ani cokolwiek zrobicie. Ile bezsensownych dyskusji i obelg można w ten sposób ominąć, ile czasu i nerwów zaoszczędzić jeżeliby po prostu to olać/ignorować/niewypowiadać się/niemieć zdania. Mmm, aż się chce żyć .
I tak apropo ukazującej się tu niezbitej pewności że "To JA mam rację" wśród fanów spisków. Nie wiem czy ktoś z was czytał "Zbrodnię i Karę" niejakiego Fiodora Dostojewskiego (Nawiasem mówiąc świetna książka) ale tam jest pięknie ukazany problem bycia "Tym jedynym który ma racje i musi patrzeć jak inni pogrążają się w głupocie i niewiedzy" (Trochę patetycznie to określiłem, ale za to fajnie brzmi).
Użytkownika Skell nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-05-2008, 10:22   #2846
klej mastah
ZBANOWANY !!!

Na forum od: 06-09-2006
Miejscowość: Jak każda istota - z Wszechświata.
Rep P0wah: 275
klej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizasta
Cytat:
fuX pisze: Podgląd Wiadomości
Nic nie powiem, ale wydaje mi sie kleju, że się z Ciebie śmieją, albo nikt nie zrozumiał Twojego przesłania, wiem wiem to drugi jest pewniejsze, choć mniej prawdopodobne. :P
Wiem że się śmieją bo jestem tutaj chwile a już poznałem ich kaliber , tak samo jak wyśmiewają Janusza Korwin-Mikkego bo nie rozumieją o czym mówi. Minie po prostu trochę czasu a zrozumieją że spiskowcy na ich naiwności zarabiają miliony dolarów ze sprzedaży książek i tego typu inne spiskowego badziewia. Dlatego traktuje to lekką ręką. Po prostu
Użytkownika klej mastah nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-05-2008, 11:11   #2847
IDontKnow
omar

Na forum od: 09-04-2004
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7811
IDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizasta
Cytat:
xerxes pisze: Podgląd Wiadomości
Panowie! Cóż czynicie dobrego ośmieszając kogoś w ten sposób.
W wielu miejscach w internecie za to w co sami wierzycie wyśmiewaliby Was.
Czy tak być powinno ? IMO nie tędy droga.
Masz zadanie domowe. Zaznajomić się z historią tego forum

Ale nie przejmuj sie, ja w 2004 / 2005 roku gorzej pisałem

Wyrobisz się
Użytkownika IDontKnow nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-05-2008, 11:59   #2848
klej mastah
ZBANOWANY !!!

klej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizasta
Cytat:
Lki pisze: Podgląd Wiadomości
oj to straszne, ale ja juz wiem dlaczego unikasz moje posty i wogole nie odpowiadasz
o do WTC7 poruszylem ten temat juz kilka/nascie stron wstecz a dokladnie to tutaj... http://forum.unreal.pl/showthread.php?t=27879&page=247
juz nawet nie pamietam czy mi kleju odpowiedziales na pytanie "dlaczego ten budynek sie zawalil, mimo ze nic w niego nie wlecialo" :P (mniemam ze pozar/ogien?)
ale czekam na TWOJA ANALIZE
Mówiłem że gdzieś sporządzałem argumentację.

W ramach uzupełnienia, Lki podal dziwny gifek którym to spiskowcy dzielnie wycierają się na dowód tego e WTC7 runął wskutek wyburzenia kontrolowanego.

TO JEST BZDURA. Spójrzcie jak wygląda prezentacja przedstawiona przez spiskowców:

Jest to spreparowana komputerowo klatka nieistniejącego filmu który mial prezentować coś co w ogóle nie miało miejsca.
na dowód tego jak wygladało zawalenie się WTC7 dokładam autentyyczną klatkę z materiału filmowego.

Wniosek jest jeden, tak nie wali się kontrolowane wyburzenie. Pytanie tylko Dlaczego spiskowcy milczą na temat tej drugiej prezentacji ?
widzimy dokładnie że najpierw zawala się góra wraz z kawałekiem ściany bocznej, a dopiero 8 sekund później zawala się reszta budynku co mozna zobaczyć jak filmie w sieci którego akurat w tej chwili nie szukałem.
Jak w przypadku WTC1 i 2 zadziałał kolaps oraz potworny pożar w środku który pokazałem wcześniej. Nie zapominajmy też o tym, że poważne uszkodzenia dolnych partii budynku od strony południowej ściany która pokazałem ma w tym swój poważny udział.

STOP MANIPULACJI

Ps.
Cytat:
ICARIUM pisze: Podgląd Wiadomości
I czemu nie obejrzałeś "September Clues"?
Jeszcze nie jest za późno.

Ps2. i jeszcze jedno: kto wstawia tak idiotyczne tagi do tematu ?
Stare 21-05-2008, 14:37   #2849
ICARIUM
ZBANOWANY!!!

ICARIUM - Awatar

Na forum od: 27-01-2003
Miejscowość: Raraku
Rep P0wah: 3786
ICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizasta
kleju, co Ty BREDZISZ? Dałeś jedną klatkę jako dowód? Widziałem dziesiątki ujęć - WTC7 zawala się jak wyburzany budynek.
Jaki potworny pożar? Co za idiotyzmy wypisujesz, biedny człowieku. Tam było kilka małych pożarów na kilku piętrach - czyli nic w porównaniu z wielkimi pożarami wieżowców, które mimo to nawet nie drgnęły.
Przecież nawet na tej Twojej żałosnej pojedyńczej klatce nie widać żadnego pożaru - sam się ośmieszasz.

Więc skończ chrzanić wreszcie, biedny człowieku. Nie znoszę, gdy ktoś na podstawie łajno wartych dowodów usiłuje rozprzestrzenić głupotę.

http://video.google.pl/videoplay?doc...HpuKigLGpLnmCQ - tu filmy pokazujące zawalający się budynek wtc7. Filmy, a nie pojedyńcza klatka i dopisane do niej urojenia kleja.
http://www.youtube.com/watch?v=GEPjOi2dQSM - a tu elegancko wyjaśnione i pokazane wszystko. Znów bez urojeń kleja i rzekomo sfałszowanych filmów.

Każdy kto tylko zechce, może znaleźć w necie filmy z telewizyjnych relacji pokazujące wyburzenie WTC7.

Według kleja, jak rząd pokazuje filmy i fotki to są wszystkie prawdziwe, a gdy to samo robią zwolennicy teorii spiskowej, to wszystkie ich dowody są fałszywe, lol.

kleju, spreparowany to masz mózg Poirytowałeś mnie, z Twej głupoty mogę kpić - w końcu nic na to nie poradzisz - ale rozpowszechniania kłamstw i idiotyzmów nie potrafię tolerować.
Stare 21-05-2008, 15:18   #2850
klej mastah
ZBANOWANY !!!

Ale Ty jesteś ICARIUM spostrzegawczy, widziałeś kiedyś aby zburzany w kontrolowany sposób budynek zawalał się na raty ? Kontrolowany wybuch to masz na tym pierwszym gifie. Na drugim widać jak zawala się PENTHOUSE i ściana a potem reszta leci w dół na wskutek uszkodzenia dolnych partii budynku.
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości