unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 8, średnia 2,75. Tryby Wyświetlania
Stare 18-02-2014, 22:23   #6841
ArMi
really pr0 pinger

ArMi - Awatar

Na forum od: 01-09-2008
Miejscowość: Radom/Lublin
Rep P0wah: 370
ArMi - masta of dizastaArMi - masta of dizastaArMi - masta of dizastaArMi - masta of dizastaArMi - masta of dizastaArMi - masta of dizastaArMi - masta of dizastaArMi - masta of dizastaArMi - masta of dizastaArMi - masta of dizastaArMi - masta of dizasta
mordor można oglądać na żywo- https://www.youtube.com/watch?v=Y_LFrMcoEm4#t=1361650
Użytkownika ArMi nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-02-2014, 23:18   #6842
KROKu
nie dotrzymasz mi

KROKu - Awatar

Na forum od: 27-11-2002
Miejscowość: woj.Lubelskie
Rep P0wah: 10864
KROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizasta
Co się dzisiaj tego naoglądałem dość mam, za gruba wojna.

Użytkownika KROKu nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-03-2014, 23:43   #6843
netspeed
CHLEWMISTRZ

netspeed - Awatar

Na forum od: 12-06-2006
Miejscowość: pumpenszlupfen
Rep P0wah: 4862
netspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizasta
17 lutego 2014 roku. Ukraińskie władze nazywają zajmowanie budynków rządowych przez demonstrantów aktem terroru.

22 lutego 2014 roku. Na Ukrainie zwycięża rewolucja.

27 lutego 2014 roku. Ukraińskie władze nazywają zajmowanie budynków rządowych przez demonstrantów aktem terroru.

Użytkownika netspeed nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-03-2014, 09:06   #6844
Cannibal_pl
718

Cannibal_pl - Awatar

Na forum od: 29-04-2005
Miejscowość: Gliwice/Knurów
Rep P0wah: 5516
Cannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizasta
W sumie wypowiedź zprzedmiesiąca, ale może oświeci co niektórych popierających majdanowską sfołocz:

""Sprawiedliwość nakazywałaby, aby Przemyśl i kilkanaście powiatów wróciły do Ukrainy." – oznajmił Andrij Tarasenko, rzecznik radykalnej organizacji Prawy Sektor, najmocniej zaangażowanej w walki waszych bohaterskich opozycjonistów z milicją wokół Majdanu. Dalej tak mówi o ludobójstwie na Wołyniu: "To brednia. Dokładnie śledziłem historię OUN i wiem, że to po prostu nieprawda. Owszem, Bandera zalecał stosowanie radykalnych metod, ale przecież z okupantem należy walczyć wszystkimi metodami. Tym bardziej kiedy ten okupant nie chce opuścić twojej ziemi". Wypowiada się również w następującym tonie: "Musimy odzyskać broń atomową. Mamy na Ukrainie własnych specjalistów, którzy do tego doprowadzą". Koniec rewolucji upatruje w momencie, gdy odejdzie Janukowycz, a żeby do tego doprowadzić nacjonaliści ukraińscy nie cofną się przed niczym: "Jesteśmy gotowi sięgnąć po wszystkie metody, także te radykalne. Tak jak robił Bandera. Janukowycz rozumie tylko siłę, gdybyśmy już teraz jej nie użyli, nigdy nie podjąłby negocjacji".

Na Ukrainie pod płaszczykiem walki o demokrację, wolność, swobodę, prawa człowieka odradza się nacjonalizm ukraiński, budzone się najpotworniejsze demony przeszłości. Do waszej wiadomości drodzy entuzjaści Majdanu, to Tiahnybok porywa tłumy i neobanderowcy, a nie Kliczko, czy Jaceniuk. Radykalizacja nastrojów społecznych jest na rękę ukraińskim nacjonalistom. Popierajcie więc ich dalej, a w niedalekiej przyszłością ściągniecie na Polskę kolejne nieszczęście. Wysługiwanie się Niemcom w wspieraniu radykalizmów ukraińskich przeciw legalnej, aczkolwiek zależnej od Moskwy władzy Janukowycza, to wpadnięcie z deszczu pod rynnę.

Każdego dnia widzę te rzesze pożytecznych idiotów, wspieranych przez najzwyklejszych zdrajców, którzy nie potrafią zrozumieć, że walcząc z jednym wrogiem (Rosją), wspierają drugiego, może nawet jeszcze gorszego. Powtarzam, każde rozwiązanie na Ukrainie nie będzie korzystne dla Polski, ponieważ to jest wrogie nam państwo. Bujdy Piłsudskiego skończyły się, zanim zaczęły, bo w czasie wojny polsko-ukraińskiej 1918-1919, o której dziś nie chcecie pamiętać. Wtedy Rusini (Ukraińcy) równie bestialsko mordowali polską ludność cywilną, co w latach 40-tych banderowcy. Było palowanie, obdzieranie ze skóry, rżnięcie piłami, obcinanie kobietom piersi. Dzisiaj, gdyby tej dziczy turańskiej tylko dać możliwość przejęcia władzy na Ukrainie, robiłaby dokładnie to samo. Wspierajcie więc dalej neobanderowców, to może w niedługiej przyszłości zafundują wam powtórkę z Wołynia. Żal tylko Polaków mieszkających na Ukrainie, bo ich losem wszyscy entuzjaści Euromajdanu jakoś się nie przejmują."

"jak jaja smierdza bardziej niz dupa to czas najwyzszy sie umyc :P" (c)Azrael
Użytkownika Cannibal_pl nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-03-2014, 13:29   #6845
Maksym
El Camperado

Maksym - Awatar

Na forum od: 06-01-2003
Miejscowość: Miasteczko Koniec Pieśni, miejsce gdzie kończą bieg wszystkie pociągi
Rep P0wah: 5131
Maksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizasta
Wrzucanie wszystkich z Majdanu do wora z napisem "banderowska swołocz" to zbyt duże i krzywdzące uproszczenie. To po prosu zwykli ludzie, piekarz, cukiernik, student, emeryt... ktorzy stanęli ramie w ramie bo mieli dosc nedzy i niesprawiedliwosci. Jestes pewien ze oni wszyscy by sie podpisali pod tą wypowiedzią? Skrajniacy ktorzy probuja na tym wyplynąć to tylko czesc całej historii. Czy to jest takze stanowisko reszty liderów opozycji, np.Tymoszenki, Kliczki? Nie sądze. Skad info ze akurat nacjonalisci najbardziej porywaja ludzi?
Użytkownika Maksym nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-03-2014, 18:42   #6846
Cannibal_pl
718

Cannibal_pl - Awatar

Cannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizasta
Nie wiem kto protestował. Wie,kto tam teraz rządzi:

"Przyznanie nacjonalistom ważnych stanowisk państwowych niczego Ukrainie dobrego nie wróży.

Ci co chcieli Ukrainę sowiecką zastąpić banderowską mogą mieć satysfakcję, bo wśród nowych ministrów ukraińskich znalazło się kilku czcicieli UPA. Pierwszy z nich to Arsenij Jaceniuk, premier. Jako prezes Fundacji Open Ukraine realizował on program „Wspólna historia – wspólna przyszłość”, w ramach którego we wschodniej Ukrainie promował UPA. Drugi z nich to Ołeksander Sycz, wicepremier, rodem z Wołynia. Jako historyk zajmuje się badaniami nad życiem Stepana Łenkawskiego, głównego ideologa Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów, autora „Dekalogu ukraińskiego nacjonalisty”. W 2011 r. uczestniczył w hucznych obchodach 102. rocznicy urodzin Bandery. Jak pisał Eugeniusz Tuzow-Lubański, nazwał on wówczas region karpacki "banderowską krainą", a radnych samorządów regionu wzywał do stania się "duchowymi i urzędowymi banderowcami.

Trzeci z nich, to Borys Tarasiuk , wicepremier ds. integracji z UE (w ostatniej chwili ponoć wycofał się). Przez lata pracował w dyplomacji radzieckiej m.in. w Nowym Yorku. Na takim stanowisku trzeba było być albo agentem KGB, albo osobą przez niego akceptowaną. Później był instruktorem Komitetu Centralnego Komunistycznej Partii Ukrainy.

Z kolei w 2007 r., w 65. rocznicę powstania UPA wezwał prezydenta Wiktora Juszczenkę do uznania tej zbrodniczej organizację za stronę walczącą o niepodległość. Czwarty to Andrij Mochnyk, minister środowiska, aktywny polityk "Swobody". W 2009 r. wraz Ołehem Tiahnybokiem i Ołeksandrem Syczem zwracał się do prezydenta o nadanie Banderze tytułu bohatera narodowego. Rok później miałem wątpliwą przyjemność poznać go osobiście, gdy jako „sotnik” bojówki zerwał konferencję prasową w Kijowie, poświęconą zagładzie Polaków, Ormian i Żydów. I co ten bojówkarz ma wspólnego z ekologią? Piąty to Ihor Szwajka, minister rolnictwa, poseł „Swobody”.

Osobną sprawą jest wprowadzenie do rządu ludzi z skrajnego Prawego Sektora, naśladującego UPA. Przyznanie nacjonalistom ważnych stanowisk państwowych niczego Ukrainie dobrego nie wróży. Poza tym, będą oni bardziej zajmować się stawianiem kolejnych pomników UPA i SS Galizien niż ratowaniem upadających fabryk.

Na koniec dobra wiadomość z Polski. Przyjęto dymisję złożoną przez wojewodę lubelską Jolantę Szołno-Koguc, która m.in. ocenzurowała napis na pomniku w Lublinie, poświęconym ofiarom ludobójstwa na Kresach. Innych urzędników. którzy boją się prawdy, zachęcam, aby zrobili to samo.

ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski

"

Stare 06-03-2014, 14:13   #6847
marta1
ZBANOWANY !!!

Na forum od: 27-02-2014
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 0
marta1 - masta of dizastamarta1 - masta of dizastamarta1 - masta of dizastamarta1 - masta of dizastamarta1 - masta of dizastamarta1 - masta of dizastamarta1 - masta of dizastamarta1 - masta of dizastamarta1 - masta of dizastamarta1 - masta of dizastamarta1 - masta of dizasta
a kolejne podwyżki się szykują.... podbno na wojsko teraz ma isć dużo pieniędzy, obudzili się w obliczu wojny (prawie)

Stare 01-04-2014, 07:13   #6848
IDontKnow
omar

Na forum od: 09-04-2004
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7811
IDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizasta
http://www.youtube.com/watch?v=ShZtvPSiqAM

System Edukacji
Użytkownika IDontKnow nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 26-04-2014, 00:37   #6849
Cannibal_pl
718

Cannibal_pl - Awatar

Ciekawosta (nie weryfikowałem wszystkich,ale kilka na czerwono jak Tadeusz Mazowiecki- Icek Dikman ;p, czy Jacek Kuroń - Icek Kordblum:
http://www.aferyprawa.eu/index2.php?...olityka&id=716

No i trochę ciekawych fotek dla tych, którzy jeszcze mają jakieś wątpliwości:
http://polskainfo2.tripod.com/images/bbb_album.htm

Stare 02-05-2014, 14:27   #6850
Maksym
El Camperado

Maksym - Awatar

Na forum od: 06-01-2003
Miejscowość: Miasteczko Koniec Pieśni, miejsce gdzie kończą bieg wszystkie pociągi
Rep P0wah: 5131
Maksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizasta
Pięknie ujęte to co się teraz w PL dzieje i co się będzie dziać

http://parezja.pl/polacy-beda-chodzi...-juz-niedlugo/

//bardzo celna refleksja internautki w rocznice wejscia do unii:

"Wysłuchałam wiadomości w TVP Polsat w dzień tzw. świeta 1 maja i..., jakież wielkie było moje zdziwienie, gdy usłyszałam propagandę całą gębą, jak z lat PRL-u!
Dowiedziałam się, że Polacy są zgodni ("wszyscy") co do tego, że dobrze się stało, że weszliśmy do Unii Europejskiej. Ciekawe, ze użyto słowa wszyscy, aby nastepnie dodać mimochodem, że tylko skrajna prawica nie jest zadowolona. Także prawie wszyscy Polacy uważają, że dobrze wykorzystaliśmy naszą szansę, czyli 10 lat w Unii - wg sondazu tak twierdzi 89% naszych rodaków(czyżby w 99% nie moglibyśmy już uwierzyć?)
A co nam dała Unia? Wg wiadomości: mamy duzo nowych dróg i nowych mostów (gdzie ta duża ilość nowych mostów? - no ale to chyba mój brak wiedzy tu pokutuje); pensje Polaków od 2004 roku podwoiły sie! Kochani, czy faktycznie zarabiacie o 100% więcej?? (Jeśli tak, to może podzielibyście się z tymi biedniejszymi, których ja ciągle spotykam.) Z pensjami to tak sobie myślę, że może ci z rządu i z banków tak zawyżają średnią i płacą sobie o 300% więcej, więc średnia odpowiednia wychodzi.
Dalej: spadło bezrobocie! (i znów informacja dodana mimochodem, że młodzi wyjechali z kraju..,- to ten nasz sukces, oczywiście) Dalej - i tu usiądźcie wygodnie, żeby nie upaść - cytuję "średnia życia w Polsce wydłużyła się o wiele lat" ! Moi Drodzy, dzieki Unii żyjemy wiele lat dłużej! Super! Pewnie chodzi o te super zdrowe produkty z GMO albo podejście do pacjenta, bo przecież te lawina informacji o bezduszności opieki zdrowotnej, kolejkach do specjalistów, dziwnych zgonach osób, którym nikt nie chciał przyjąć do szpitala, to tylko takie sobie bla, bla, bla.. (No swoją drogą moja babcia to była bezczelna, że żyła 92 lata i nie z powodu profitów unijnych, bo nie doczekała naszego akcesu).
Tych superlatyw dot. bycia w Unii wymieniano a wymieniano, aż miód leciał na serce - że są nowe stadiony, a w każdym domu jest sprzęt AGD, telewizory, pralki itd (no w moim domu bylismy przodownikami, bo to wszystko mielismy przed wejściem do UE). O mieszkaniach jakoś nie wspominano. Postanowiłam przedłużyć ten błogostan i zerknąć do internetu na wpisy internautów. Spodziewałam się, że dociekliwi internauci wymienią jeszcze dziesiątki innych zalet bycia w Unii - przecież to taki szczególny dzień. Niestety lektura komentarzy zakłóciła ten podniosły nastrój. Ci frustraci pisali zupełnie cos przeciwnego. Każdy post pod artykułem dot. naszego sukcesu w Unii był jednym wielkim szlochem, jaką to fatalną cenę musimy płacić za członkostwo w tym molochu! (ani jednego wpisu w innym tonie). Musiałam chyba trafić na te 11% wiecznie niezadowolonych, którzy zalewają portale onetu i interii.
Zerknęłam sobie także w dane statystyczne dot. innych państw - naszych sąsiadów, którzy weszli do Unii. Myślałam, że chociaz tu poczuję wspólnotę myśli i tej wielkiej radości z bycia członkiem UE. I znów, jakbym z głowę dostała. Cóż za frustraci, marudy, niezadowoleńcy - wg CBOS-u tylko 33% Czechów jest zadowolona z wejścia do UE i 43% Słowaków. No cóż to jest w porównaniu z naszymi rodakami, których aż 89% raduje się z bycia w Unii. Ale... w końcu pomyślałam sobie, niech to będzie chociaż ta ostatnia dziedzina, w której jesteśmy najlepsi jako państwo członkowskie UE - nadmuchany propagandą optymizm wylewający się przynajmniej z doskonale zmanipulowanych sondaży, które żyją swoim odrealnionym życiem.
Niech żyje 1 maj !!!"

Ostatnio edytowany przez Maksym; 02-05-2014 o 14:59
Użytkownika Maksym nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości