unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 8, średnia 2,75. Tryby Wyświetlania
Stare 19-07-2017, 23:19   #7811
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12418
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
https://www.youtube.com/watch?v=0pXR66xk58o
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-07-2017, 11:54   #7812
FIZIEK
NIE PACZ MI NA STOPKJE

FIZIEK - Awatar

Na forum od: 16-10-2003
Miejscowość: Lipno / Warszawa
Rep P0wah: 3258
FIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizasta
PSZEPRASZAM ALE JA BEZ ZADNEGO TRYBU K ?
Stare 20-07-2017, 20:04   #7813
avik
>>> xD <<<

avik - Awatar

Na forum od: 04-01-2002
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 5689
avik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizasta
http://niezalezna.pl/80289-za-rzadow...niektore-afery

PO mialo swoja okazje i ja wykorzystalo, najskuteczniej to chyba cwel siedzacy w brukseli

obecnie nie ma innej partii poza PIS, niestety, ktora by byla mniejszym złem i byla przeciwna przyjmowaniu uchodzcow muzulmanskich...

...nie ma lipy.
Użytkownika avik nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-07-2017, 21:56   #7814
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6808
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta

hehe
Stare 21-07-2017, 00:00   #7815
Kyo
- excellent -

Kyo - Awatar

Na forum od: 25-02-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 8142
Kyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizasta
Cytat:
avik pisze: Podgląd Wiadomości
http://niezalezna.pl/80289-za-rzadow...niektore-afery

PO mialo swoja okazje i ja wykorzystalo, najskuteczniej to chyba cwel siedzacy w brukseli

obecnie nie ma innej partii poza PIS, niestety, ktora by byla mniejszym złem i byla przeciwna przyjmowaniu uchodzcow muzulmanskich...
No niestety coś w tym jest. PiS to zjebane, w dużej mierze niekompetentne, katoreligijne i zaściankowe gówno, ale... nie ma na horyzoncie niczego lepszego. Niestety, do polityki pcha się najgorszy element
Muzułmanie mogą spierdalać, nie mogę zdzierżyć rodzimych fanatyków religijnych, a co dopiero importowanych
(19:39:10) (@lobo0o) ale co robil w twoim domu szczur ?
(19:39:17) (@hqhero) no lazi sobie

Duzo osob odwrocilo sie odemnie, podejrzewam, ze z twojego powodu i twojego klanu - koledzy liza wam dupe bo wygrywacie, a za zloty medal najwidoczniej moga wejsc tak gleboko, ze magik jest im obojetny.
Jestem najwidoczniej jedyna osoba, ktora wam sie postawila, dlatego nastawiliscie wszystkich przeciwko mnie, przykre ale prawdziwe
(c) magik
Użytkownika Kyo nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-07-2017, 08:43   #7816
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6808
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
Iii tam, jestesmy tak słabym narodem demokratycznie, że rany boskie : >
Przypomina się Rosja. Gdy Putin dał emerytom niskie bo niskie ale pewne emerytury to został okrzyknięty zbawca narodu, mimo że ogólnie mówiąc jest dziadem.

To tak samo dokładnie jest u nas. Mamy ochłap i cieszymy się nim jak dziecko : >
Konstytucja jest po to, żeby albo ja zmienić mając 2/3 w Sejmie albo jej nie zmieniać i jej nie łamać, tylko szukać logicznych rozwiązań.
Żeby mieć 2/3 trzeba się bardzo mocno postarać - nie wystarczy głosić, że sądy to zło, kolorowy to zło.

W USA Trampek chcial zatrzymac kolorowych na granicy, ale że konstytucja to tam rzecz święta, to musi sie bardziej wysilić, bo wszystkie te jego dekrety zostały skasowane, no i dobre, tak ma działac konstytuacja, która jest ponad aktualną władzą. Jasne ? heheh
Stare 21-07-2017, 16:43   #7817
Kyo
- excellent -

Kyo - Awatar

Na forum od: 25-02-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 8142
Kyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizasta
Ale o so hosi?
(19:39:10) (@lobo0o) ale co robil w twoim domu szczur ?
(19:39:17) (@hqhero) no lazi sobie

Duzo osob odwrocilo sie odemnie, podejrzewam, ze z twojego powodu i twojego klanu - koledzy liza wam dupe bo wygrywacie, a za zloty medal najwidoczniej moga wejsc tak gleboko, ze magik jest im obojetny.
Jestem najwidoczniej jedyna osoba, ktora wam sie postawila, dlatego nastawiliscie wszystkich przeciwko mnie, przykre ale prawdziwe
(c) magik
Użytkownika Kyo nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-07-2017, 17:46   #7818
necro
Zarezerwowany

necro - Awatar

Na forum od: 27-09-2005
Miejscowość: Olkusz
Rep P0wah: 9805
necro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizasta
Czy ktoś ogarnięty w temacie może mi wyjaśnić różnicę w wyborze sędziów SN po "nowemu" w PL a tym obecnym w Niemczech? W komentach pod artykułami pojawiają się informacje że w sumie będzie dość podobnie. (ponoć sam prezio tak powiedział) Nie mam ostatnio czasu żeby wczytywać się w ustawy i szukać różnic, a z natury nie ufam politykom i takim zapewnieniom. Bo może faktycznie większość będzie na podobnych zasadach z "drobnymi" różnicami - ale te drobne różnice mogą być kluczowe Nie wiem na ile to prawda a na ile manipulacja, no i też nie jestem prawnikiem. Ktoś ogarnięy w temacie w 2-3 zdaniach by mógł to rozjaśnić ;p Thank you from the mountain.

"Od transu...piękniejsza jest tylko cisza..."
Użytkownika necro nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-07-2017, 18:27   #7819
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12854
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
Owszem

Cytat:
UT4...gry w którą wciąż zagrywa się dosyć spora liczba osób (dla przykładu wczoraj graliśmy TDM 2v2).
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-07-2017, 18:41   #7820
avik
>>> xD <<<

avik - Awatar

Na forum od: 04-01-2002
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 5689
avik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizasta
Cytat:
necro pisze: Podgląd Wiadomości
Czy ktoś ogarnięty w temacie może mi wyjaśnić różnicę w wyborze sędziów SN po "nowemu" w PL a tym obecnym w Niemczech? W komentach pod artykułami pojawiają się informacje że w sumie będzie dość podobnie. (ponoć sam prezio tak powiedział) Nie mam ostatnio czasu żeby wczytywać się w ustawy i szukać różnic, a z natury nie ufam politykom i takim zapewnieniom. Bo może faktycznie większość będzie na podobnych zasadach z "drobnymi" różnicami - ale te drobne różnice mogą być kluczowe Nie wiem na ile to prawda a na ile manipulacja, no i też nie jestem prawnikiem. Ktoś ogarnięy w temacie w 2-3 zdaniach by mógł to rozjaśnić ;p Thank you from the mountain.
w 2-3 zdaniach to nie umiem, ale polecam przeczytac ten artykul co wszystko wytlumaczy
https://gf24.pl/wydarzenia/kraj/item...reformie-sadow

pieknie sie patrzy na te przerazenie PO-Nowoczesnej-PLS-SLD. Cejrowski juz to przewidzial
https://www.youtube.com/watch?v=Pb0noWdOGF8

...nie ma lipy.
Użytkownika avik nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości