unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 10-07-2004, 02:27   #1
Siepacz
Murderator

Siepacz - Awatar

Na forum od: 13-01-2002
Miejscowość: Zabłudów
Rep P0wah: 26
Siepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdzi
Nowi na forum - tu możecie się przywitać

Tak jak w temacie - tutaj wszyscy nowi mogą się grzecznie i ładnie przedstawić. Tudzież starsi użytkownicy mogę się rónież od nowa zaprezentować i spróbować zaciekawić innych własną wyjątkową osobą
Stare 10-07-2004, 04:27   #2
Lionheart
Moherator

Lionheart - Awatar

Na forum od: 24-09-2002
Miejscowość: Sosnowiec
Rep P0wah: 2473
Lionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizasta
Jeeeeestem wesołym Lajonem, często macham ogonem
Spamerów banuje, edycji, czerwieni, podkreśleń nie żałuje
Jestem w tym dziale moderatorem, spamu destruktorem
Uważaj więc nowy użytkowniku byś swego tematu nie znalazł w śmietniku.
U nas potocznie zwanego Asztrajem, większość wypocin tam się nadaje
Jesli masz zapytania, zamiast płakania zacznij do archiwum czytania
I tym sposobem unikniesz bana, od moderatora Strasznego Pana
I tyle w ramach wstępu nowy użytkowniku, spamerów jest tu bez liku
Ogólnie Panowie i Panie polecam czytanie, potem pisanie a nie spamowanie
Joł!

Welcome to the Jungle!
Lecz teraz siedzą, piją i palą, nie pomne tego, że się nawalą
Ze śpiewem do domu wrócą, pewnie się z chłopem swoim pokłócą
Fikną na łóżko, pewnie w ubraniu, mamrocząc jeszcze: Ty zimny draniu!
by me
Użytkownika Lionheart nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 27-10-2007, 14:09   #3
olq
snakecharmer

olq - Awatar

Na forum od: 16-04-2005
Miejscowość: jasień/szczecin
Rep P0wah: 4675
olq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizasta
Cytat:
Lionheart pisze:
Jeeeeestem wesołym Lajonem, często macham ogonem
Spamerów banuje, edycji, czerwieni, podkreśleń nie żałuje
Jestem w tym dziale moderatorem, spamu destruktorem
Uważaj więc nowy użytkowniku byś swego tematu nie znalazł w śmietniku.
U nas potocznie zwanego Asztrajem, większość wypocin tam się nadaje
Jesli masz zapytania, zamiast płakania zacznij do archiwum czytania
I tym sposobem unikniesz bana, od moderatora Strasznego Pana
I tyle w ramach wstępu nowy użytkowniku, spamerów jest tu bez liku
Ogólnie Panowie i Panie polecam czytanie, potem pisanie a nie spamowanie
Joł!

Welcome to the Jungle!
nie no, tak polecialem za dudkiem, nie mam pytan.

Nie FPS rywalizować z RTS ale RTS czyli skrót od Role The Strategy to również gatunek gier komputerowych o charakterze rywalizacyjnym a w przypadku w SCa II ta rywalizacja jest na nieco szerszym poziomie. (c) Wojskowy
Użytkownika olq nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 27-10-2007, 15:15   #4
Sveg
Jim Beam

Sveg - Awatar

Na forum od: 06-02-2006
Miejscowość: wlkp
Rep P0wah: 2202
Sveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizasta
ahahhahaa xDDDDDDDD lepsze niż LOL

music

jacek zabił kota. kota zabił jacek. zabił jacek kota. jacek kota zabił. kota jacek zabił.
jack killed a cat. a cat killed jack
Użytkownika Sveg nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 10-07-2004, 08:48   #5
ov4L
oval ~~ only69

ov4L - Awatar

Na forum od: 03-07-2004
Miejscowość: Opole
Rep P0wah: 0
ov4L - taki nijaki
Temat wprost dla mnie a wiec mam 18 lat mieszkam w Opolu muj nick to Ov4l czyli oval z przyczyny takiej ze lubie słuchac hip-hop a oval bardzo mi sie podoba :Pw utka gram pare miesiecy na necie zadko wieksząsc czsu grałem na sieci
Stare 10-07-2004, 10:28   #6
derk
emoka

derk - Awatar

Na forum od: 31-12-2001
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 719
derk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizasta
Jestem malym zarozumialem gnomem w Sith nazywany dyrk lob nerd :>
Gram w UT99 4 lata i jestem no skillem. \o/
Stare 10-07-2004, 15:27   #7
Azrael
Azrael - Awatar

Na forum od: 31-12-2001
Miejscowość: Paris
Rep P0wah: 5678
Azrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizasta
zwe sie AzLAmer i jestem anonimowym alkoholikiem. w ut gram 5 lat, jestem z klanu TsQ/lbn.
Stare 11-07-2004, 01:06   #8
Spooky
John Abruzzi

Spooky - Awatar

Na forum od: 26-06-2003
Miejscowość: Swarzędz
Rep P0wah: 481
Spooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizasta
Mam na imie malek i i i mam 16 lat i baldzo lubie bawic sie fiflasem ?

pozdlawiam lajona !!!
Stare 11-07-2004, 02:45   #9
mando
InstaGib K9 Attack Dog

mando - Awatar

Na forum od: 06-03-2002
Miejscowość: Highbury/Emirates
Rep P0wah: 2182
mando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizasta
W UT gram od marca 2002. Ciezko to nazwac graniem - wiekszosc czasu jestem nieaktywny. Okresy w jakich mozna mnie bylo spotkac na serwerach to marzec 2002 - czerwiec 2002, grudzien 2002 - czerwiec 2003. Pierwszy klan Immortal Predators, drugi ReSurrection.
Najlepiej czuje sie w iCTF. A raczej czulem, bo dawno nie gralem. Mialem szanse na wyjazd na WCG'03, ale zycie sie popierdolilo i nic nie wyszlo. Zagraniczna kariera iCTF tez nie wyszla. Teraz juz jestem za stary zeby zaczynac wszystko od poczatku
Urodzilem sie w Bulgarii (i macie odpowiedz na pytanie dlaczego gralem jako mando.bg), mieszkalem tam ponad 10 lat, w Polsce pozostale lata. Obecnie mieszkam, ucze sie i pracuje w UK
Co mnie interesuje procz UT... ciezko powiedziec. Latwiej napisac co mnie nie interesuje :)
Nie moge patrzec na sztucznosc ktora ludzie tworza. Mowia ze sa przeciw niej, ale sami dokladaja do niej "swoje 5gr"
Nie moge patrzec na to co sie dzieje w Polsce. Pomijam polityke itd. Chodzi mi o "ziomali", "madafakerow", dresow i zelusiow. Smieszy mnie polski hip-hop i rap. Jeden z najwiekszych niewypalow w post-komunistycznej Polsce (plasuje sie tuz za disco polo)
Stare 11-07-2004, 14:57   #10
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12418
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Może też napiszę kilka ( ) słów.
Jak się komuś będzie nudzić, to może sobie trochę poczytać.

Gram w Unreala od samego początku, a dokładniej zaczęłam przygodę w 98 roku, kiedy przeszłam singla w U1. Gra mi niezwykle się spodobała i mnie zafascynowała. Dzięki tej grze kupiłam w 99 roku UT, sądząc, że to będzie ciekawa kontynuacja U1 do gry w sieci. Nie myliłam się. Na początku przechodziłam grę z botami, poznając mapy, grając samotnie i drużynowo, aż pokonałam Xana (robot chyba się złościł, bo 4 razy popełnił samobójstwo w kosmosie i wyszedł z pojedynku na minusie ).
Potem zaczęła się gra w sieci, gram więc od początku, jestem pośród was od dawna, jednak nikt nie wiedział o moim istnieniu, ponieważ przez 2 lata podawałam się za chłopaka, obawiając się wyśmiania, głupich żartów i dyskryminacji, co często spotykało mnie w szkole. Po U1 zasięgnęłam z kolei, bo zafascynował mnie Quake. W szkole często lanowałam w Duke3d i Quaka2. Na początku musiałam przejść okres próbny, czyli czas żartów i zdziwienia z mojej osoby, jednak po paru miesiącach strzelanie w gabinecie informatycznym do kolegów stało się normalnością i już nikt nie zwracał na to uwagi. O to mi właśnie chodziło.
Obecnie prowadzę klan ISV, który powstał niedawno i się rozwija. Należę również do damskiego klanu BG, który także istnieje zaledwie od jakiś 2 tygodni i mam nadzieję, że zostanie na stałe. Mam chyba najsłabszy sprzęt ze sceny i niezbyt dobre łącze, jednak to mi nie przeszkadza w graniu, chociaż nie gram z tego powodu tak na serio.

Co do mojej osoby, to chyba większość zauważyła jaką jestem osobą na podstawie postów, które piszę na forum. Nie znoszę chamstwa, nienawiści i niesprawiedliwości. Przyznam się że nie lubię ludzi, staram się ich unikać i nie wtrącać się w ich życie. Uważam siebie za odrębną jednostkę, a ludzi po części za swoich wrogów (to się wzięło chyba stąd, że nikt mnie nigdy nie rozumiał i większość mi dokuczała), jednak wszystkich toleruję, bo wiem że to są tylko ludzie, czyli rasa niedoskonała i pełna wad. Mam zupełnie inny tok myślenia, inny styl życia i odmienne zasady, niż społeczeństwo, dlatego podjęłam już dawno temu decyzję, że będę żyć na uboczu i z tego powodu jestem szczęśliwa, ponieważ posiadam dzięki temu wiedzę, której inni nigdy nie odkryją. Od urodzenia jestem samotnikiem, drażni mnie towarzystwo, zawsze działam w pojedynkę i nie ulegam osobą, które starają się mną kierować. Zresztą one zwykle same dochodzą do tego, że nie warto, bo i tak przegrywają. Typowo ludzkie uczucia jak miłość, smutek, tęsknota, złość i nienawiść są mi zupełnie obce. Uważam je zresztą jako obciążenie, zakłócające normalne funkcjonowanie umysłu i spokój ducha. Z natury lubię wieść proste życie, nie potrzebuję dóbr materialnych, typu piękne samochody, czy domy z basenami. Mam wszystko czego mi potrzeba. Nie mam praktycznie znajomych, bo ich nie potrzebuję (nie jest to przejaw egoizmu), ponieważ mam silną osobowość i daję sobie ze wszystkim rade sama. Głupio to stwierdzić, ale inni sa często dla mnie ciężarem, muszę wysłuchiwać przyziemnych spraw i tematów, które mnie nie interesują.
Kształtuję się w dziedzinie wiedzy przyrodniczej (bardziej jestem samoukiem, ponieważ wiedza przekazywana w szkole jest często śmiechu warta), genetyki, astrofizyki, ezoteryki, mikrobiologi, filozofii. Interesuje mnie system istniejący w przyrodzie, czyli przejaw wszelkiego życia, który uważam za wielką doskonałość, jakiej nigdy nie osiągnie człowiek.
Z charakteru często przejawia się we mnie altruizm, uwielbiam pomagać i nie oczekuje niczego w zamian, ponieważ największą radość przynosi mi pomaganie innym. Co do emocji, to mam nad nimi całkowite panowanie (lata praktyki) dlatego nie da się mnie wyprowadzić z równowagi i wiele osób aż się przez to wścieka. Uwielbiam pracować, to mi daje bardzo dużą satysfakcję.
A z tych codziennych spraw, to jestem wegetarianką, słuchającą techna i trance, nie mam żadnej religii, którą uważam, że jest dla osób słabych, bojących się i nie rozumiejących życia, czekających często na gotowe. Moje poglądy są najbardziej zbliżone do NewAge.
Uważam, że jedyne zmiany może wprowadzić człowiek, który jest istotą na prawdę silną, tylko ślepą i pełną wad (patrz polityka, wojny i wszelkie problemy światowe). Nie czytam horoskopów, ani żadnych czasopism, nie oglądam prawie wcale telewizji, którą uważam za stratę czasu. Dużo uprawiam sportu. Co do celów życiowych i sensu życia, to sens życia może człowiek nadać sobie sam, a jego cel zależy tylko od punktu widzenia i wybranej drogi. Moim celem życiowym jest samodoskonalenie i stawanie się z dnia na dzień lepszą, pozbawiąną wad istotą. To tyle i przepraszam, że się tak rozpisałam, ale jakoś tak wyszło . Zresztą kto chciał, to przeczytał.

W ogóle witam nowych forumowiczów
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości