unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 3

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 13-09-2009, 20:32   #21
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7216
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
Ja wiem, że mapy już nie są tak często grane jak tuż po wyjściu paczki, ale mam prośbę do wszystkich grajków.

Wyjątkowo potrzebuję na gwałt kilku demek z DM-Eluded, po prostu dla pokazania możliwości jakie ona oferuje podczas pojedynku 1on1. Jeśli ktoś zaliczył parę dueli na tej mapce i posiada demka (na których jest więcej grania niż gadania ), to prosiłbym o wrzutę i podesłanie mi linków na PW.

Jeśli nie macie demek, a będziecie jeszcze grać w ciągu najbliższych dni na tej akurat mapie, to będę bardzo wdzięczny, jeśli będziecie pamiętali o mojej prośbie i nagracie.

Jeśli ktoś by się nudził, może nagrać demko z jakimiś trickjumpami itd.

Potrzeba kilku sztuk. Każdy z Was może zostać bohaterem! Sprawa jest bardzo ważna!

Tagi
ctf-isis, ctf-orestes, ctf-politicos, ctf-rabalder, ctf-tangled, dm-eluded, dm-faze, dm-integrity, dm-oxidized, holp, holp3, holp3 vol1, mapy, mapy ut3, ut3

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości