unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 6, średnia 3,50. Tryby Wyświetlania
Stare 14-03-2006, 02:58   #1
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7216
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
Arrow Beta-testy nowych map

Chciałem zainteresować Was nieco sceną edycyjną i zachęcić wszystkich do współpracy. Temat zakładam, aby służył on wszystkim, nie tylko mi

Potrzebni mi się doświadczeni gracze i ich opinie na temat tworzonych map.

Na dzień dzisiejszy chciałbym, abyście rzucili okiem na dwa dość otwarte layouty do DM, wizualnie nie wygląda to jeszcze ślicznie, ale jest tam już wszystko, co do gry z żywym przeciwnikiem potrzebne.
DM-Immortal
DM-Hate

Chciałbym poznać opinie, zanim przystąpię do szlifowania map od strony wizualnej. Szczególnie cenne będą dla mnie uwagi odnośnie placementu, lecz porady tyczące się innych elementów również przyjmę z wdzięcznością. Dzięki za uwagę.
Stare 14-03-2006, 18:38   #2
kostuch
rakieta

kostuch - Awatar

Na forum od: 19-10-2002
Miejscowość: Gostyń
Rep P0wah: 1255
kostuch - masta of dizastakostuch - masta of dizastakostuch - masta of dizastakostuch - masta of dizastakostuch - masta of dizastakostuch - masta of dizastakostuch - masta of dizastakostuch - masta of dizastakostuch - masta of dizastakostuch - masta of dizastakostuch - masta of dizasta
Jak dla mnie to te mapki wygladaja jak gdyby byly tworzone do ut2kx ;d ze wzgledu na swoje gabaryty ofkors Wydaje mi sie ze nie beda zbyt grywalne, ale to pewnie moje zboczenie, nie lubie otwartych map Aa i windy chodza za szybko ;d

lubię literaturę, czytać książki lubię
często się uczę nawet wtedy gdy nie muszę
dobrze dobieram słowa bo to jest moją pasją
a odejdę spokojnie, kiedy swiatła miasta zgasną...
Użytkownika kostuch nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-03-2006, 18:57   #3
Sveg
Jim Beam

Sveg - Awatar

Na forum od: 06-02-2006
Miejscowość: wlkp
Rep P0wah: 2202
Sveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizasta
Czegoś brakuje tym mapkom. Poza tym są bardzo do siebie podobne. Są duże, a to lubię Ale jak już pisałem brakuje im takiego miejsca gdzie jatka byłaby nieustająca, ciągle ktoś by się kręcił np. miejsce pod ampem na Tempeście, czy kładki na decku, innymi słowy takiego "środka"

music

jacek zabił kota. kota zabił jacek. zabił jacek kota. jacek kota zabił. kota jacek zabił.
jack killed a cat. a cat killed jack
Użytkownika Sveg nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-03-2006, 19:55   #4
Simonus
CAD Designer

Simonus - Awatar

Na forum od: 29-08-2001
Miejscowość: Bielsko-Biała
Rep P0wah: 1248
Simonus - masta of dizastaSimonus - masta of dizastaSimonus - masta of dizastaSimonus - masta of dizastaSimonus - masta of dizastaSimonus - masta of dizastaSimonus - masta of dizastaSimonus - masta of dizastaSimonus - masta of dizastaSimonus - masta of dizastaSimonus - masta of dizasta
Mapki bardzo ciekawe, brakuje jedynie klimatu, ale to pewnie przez to ze jak to w wersji beta brakuje urozmaicenia tekstur. Grywalnosc mysle ze bedzie dobra, za bardzo jej nie mozna narazie sprawdzic, bo brakuje sciezek dla botow, zaraz zreszta w ued na szybkosci zrobie automatycznie sciezki, zeby mozna bylo z botami sprawdzic, chociaz przy 9 juz jadka byla i nawet miejscami sciezki nie byly potrzebne Czekam na wersje finalna z dynamicznym oswietleniem i dobrym texturowaniem. Mysle ze bedzie dobrze
RAM: 4x8GB DDR3 Kingston HyperX Red @1866 MHz 10-10-10-27
GPU: Asus ROG Strix RX480 8GB
PSU: Corsair 750W CX
SOUND: Realtek ALC887 + słuchawki AERO 5.1 Silver
LCD: NEC EA243WM DVD: LG H12L
MOUSE: A4Tech X-760 + Icemat 2nd Edition
Użytkownika Simonus nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-03-2006, 19:57   #5
teleport
Bunny Track!

Na forum od: 25-09-2004
Miejscowość: Gdańsk
Rep P0wah: 119
teleport - masta of dizastateleport - masta of dizastateleport - masta of dizastateleport - masta of dizastateleport - masta of dizastateleport - masta of dizastateleport - masta of dizastateleport - masta of dizastateleport - masta of dizastateleport - masta of dizastateleport - masta of dizasta
Charon, ja byłbym zadowolony, gdybyś dodał rozbudowane skoki z wind (tak jak przy pasku na Immortal). Na przyklad mozesz jeszcze na Immortalu umożliwić skok z windy po pady, albo po inne przedmioty. Może kilka dodży by się przydało?

immortal1
ja bym przeniósł tą winde w miejsce apteczek

immortal2
mozna wyciąć to, co zaznaczylem i wstawić coś ciekawego

immortal3
troche trudny ten skok :P

Gracz ze mnie żaden, ale mylse, ze te zmiany urozmaicą troche mape.

Ostatnio edytowany przez teleport; 14-03-2006 o 20:42
Użytkownika teleport nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-03-2006, 20:38   #6
Pi3Gi
wujek chujek

Pi3Gi - Awatar

Na forum od: 22-10-2005
Miejscowość: Zagórz/Sanok
Rep P0wah: 216
Pi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizasta
imo fajne mapki ,takie na sniper arena.
pozdrawiam
Stare 14-03-2006, 21:58   #7
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7216
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
Dzięki za komentarze Czekam na więcej
No tak, mapy są nieco otwarte, co nie wszystkim może się podobać. Ja osobiście nie przepadam za np. Turbine, bo z kolei ciasnoty nie lubię. Lubię, gdy jest nieco przestrzeni, jak np. na Malevolence, Liandri czy na 1on1-DavidM(1 & 2), no ale to tyle w kwestii otwartości map.

Cytat:
kostuch pisze:
Jak dla mnie to te mapki wygladaja jak gdyby byly tworzone do ut2kx ;d ze wzgledu na swoje gabaryty ofkors Wydaje mi sie ze nie beda zbyt grywalne, ale to pewnie moje zboczenie, nie lubie otwartych map Aa i windy chodza za szybko ;d
Co do Immortala, to zasugerowano mi nawet, że prędzej będzie z tego TDM niż 1on1. Jeśli o Hate chodzi, to moim zdaniem raczej jedynie 1on1 wchodzi w rachubę. Może i gabaryty nie są najmniejsze, ale dynamizmu na Hate jest całkiem sporo imo. Co do zbyt szybkich wind, to średnio to rozumiem Celowo dałem szybsze, żeby lift-jumpy dało radę swobodnie robić. Na DM-Immortal wywalę jedną windę całkiem i faktycznie była ona może zbyt szybka (ta do fiolek i padów).

Cytat:
Sveg pisze:
Czegoś brakuje tym mapkom. Poza tym są bardzo do siebie podobne. Są duże, a to lubię Ale jak już pisałem brakuje im takiego miejsca gdzie jatka byłaby nieustająca, ciągle ktoś by się kręcił np. miejsce pod ampem na Tempeście, czy kładki na decku, innymi słowy takiego "środka"
Na pewno brakuje im wykończenia, detali, texturingu i ścieżek dla botów Co do braku miejsa, gdzie jest ciągle jatka, to na DM-Hate, już przy 2 botach bywa gorąco przy Armorze (100). Jeśli chcesz, to przy przy większej ilości robi się tam niezły kocioł Jeszcze zobaczymy co z tego wyniknie, na DM-Immortal pewnie zmieni się nieco rozmieszczenie itemów...

Cytat:
Simonus pisze:
Mysle ze bedzie dobrze
Dzięki

Cytat:
teleport pisze:
mylse, ze te zmiany urozmaicą troche mape
Jak wspomniałem wyżej, odpadnie ta mała winda do fiolek i padów. Całkiem niezły lot daje winda pod spawarą, więc zależy jak kto będzie ją wykorzystywał. Zgrabne dodge da się robić w wielu miejscach na DM-Immortal, a zwłaszcza na DM-Hate.
Co do Immortala jednak i pierwszego obrazka, to ta winda musi zostać:] Daje szybki transport na górę, a z górnej platformy można łatwo robić dodge. Gdy dam windę zamiast apteczek, to zrobi się tam chyba zbyt ciasno. Zobaczymy, czy będą inne głosy z podobną propozycją.
Odnośnie drugiego obrazka, to hmm... może to i faktycznie nie jest najciekawszy element, ale co tu może być ciekawsze? Zobaczę, jeśli wymyślę coś lepszego, to na pewno to jakoś zmienię.
Trzeci obrazek... Tak, ten skok jest niewykonalny Można z tej windy wskoczyć bliżej i dopiero pieszkom powędrować tam gdzie wskazałeś Można też przyspieszyć windę albo zrobić na nią wcięcie... Skoku tego nie traktowałem jednak jako musu. Może wystarczy tam tylko wyskoczyć i puścić kombo zapobiegawczo

Cytat:
Pi3Gi pisze:
imo fajne mapki ,takie na sniper arena
Myślę, że z rocket arena też nie byłoby źle No ale zostawmy mutatory A jak z normal weapons?
Stare 14-03-2006, 22:08   #8
Sami
dT for ever

Sami - Awatar

Na forum od: 06-05-2002
Miejscowość: Łódź
Rep P0wah: 54
Sami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizasta
Mapki imo w porzadku. Spokojnie hate moglaby byc sequel'em immortal albo odwrotnie Sa wprost stworzone do robienia monsterow Postaram sie wieczorem zagrac po lanie na nich, wtedy powiem wiecej.

peace

Użytkownika Sami nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-03-2006, 23:41   #9
Future
best'ia :-D

Future - Awatar

Na forum od: 03-01-2003
Miejscowość: Las Vegas!
Rep P0wah: 18
Future - 100gram i śledziaFuture - 100gram i śledziaFuture - 100gram i śledzia
zassałem, wrzuciłem, pograłem i tak:

DM-HATE - ogólnie fajna mapka, duzo fragów w krótkim czasie. Na tej mapie widziałem tylko jedną windę a szkoda, bo jeszcze jedna albo dwie by sie przydały, choć i bez nich gra się całkiem dobrze. Tekstura a100 jest za nisko i wchodzi w podłoge :P (ale to tylko takie szybkie spostrzezenie). Tryb mapy, moim zdaniem duel, chociaż 2/2 też mozna spróbować .

DM-IMMORTAL - mapa moim zdaniem zajebista. Gra się szybko i przy wiekszej ilosci plejerów bedzie cała we krwi . Winda z trzeciego obrazka który pokazał teleport jest ciut za wolna, jezeli lift-jampy maja byc swobodne to trzeba leciutko zwiekszyc jej szybkosc, aby skok przedstawiony na obrazku był łatwy, bo narazie ten skok da sie wykonac, ale nie jest rzecza łatwą. Tekstura a100 jak wyzej . Mapa do duelowych imo nie nalezy, troche za duza jest, ale 2/2,3/3 jak i nawet 4/4 mozna pograć.

Moim zdaniem grywalność będzie duża, trzeba obie tylko dopracować i rozprowadzić po scenie! Kawał dobrej roboty! Za co wielkie brawa! Oby te dwie mapy zmobilizowały Cie do zrobienia kilku nastepnych, bo nieźle ci to wychodzi odemnie gl, a dla graczy hf! Bedzie zabawa - hehehe...

pzdr.

Andain - Beautiful Things ^_^ This is real music...
Strona Clanu Brotherhood of the Terenal Soulhunters
Komunikator Gadu-Gadu
Użytkownika Future nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-03-2006, 08:58   #10
Rush
transcendentny

Rush - Awatar

Na forum od: 10-02-2003
Miejscowość: Gdańsk
Rep P0wah: 855
Rush - masta of dizastaRush - masta of dizastaRush - masta of dizastaRush - masta of dizastaRush - masta of dizastaRush - masta of dizastaRush - masta of dizastaRush - masta of dizastaRush - masta of dizastaRush - masta of dizastaRush - masta of dizasta
Wrzucilem mapki na duele es pod nazwami -> DM-Hate_v1.unr, DM-Immortal_v1.unr (lepiej nazwy na wersje ostateczne zostawic).
Użytkownika Rush nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Tagi
dm-amphetamine, dm-coma, mapy 4fun, mapy beta, mapy ut

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości