unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 3

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 19-07-2008, 11:14   #21
Maksym
El Camperado

Maksym - Awatar

Na forum od: 06-01-2003
Miejscowość: Miasteczko Koniec Pieśni, miejsce gdzie kończą bieg wszystkie pociągi
Rep P0wah: 5131
Maksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizasta
Jesli tak, to jest to bardzo nieczytelne i nielogiczne. Nie klikalem tego bo mnie nie interesuje recenzja mapy. Nie chce mi sie w to wglebiac jak przegladam wszystkie mapy do DM jakie tam sa, tym bardziej ze w zupelnosci wystarcza mi ten krotki opis pod tytułem, screen i ocena mapy
Użytkownika Maksym nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-07-2008, 11:31   #22
$AVA_ON
Na forum od: 06-06-2008
Miejscowość: gdzies
Rep P0wah: 325
$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta
Cytat:
Maksym pisze: Podgląd Wiadomości
Jesli tak, to jest to bardzo nieczytelne i nielogiczne. Nie klikalem tego bo mnie nie interesuje recenzja mapy. Nie chce mi sie w to wglebiac jak przegladam wszystkie mapy do DM jakie tam sa, tym bardziej ze w zupelnosci wystarcza mi ten krotki opis pod tytułem, screen i ocena mapy
lefti ma racje co do mapek na tym portalu -ja sciagam i jest ok

a co do recezji mapy -to ja zawsze czytam recki samych uzytkownikow bo chyba one najbardziej odzwierciedlaja mape

przyklad -ostatnia mapa za ktora gosc odebral nagrode [ shrift -dm] traci fps na srodku mapy

zaraz zassam te mapy dm w tym bonusie -to cos sie wypowiem

pozdrawiam
Użytkownika $AVA_ON nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-07-2008, 12:35   #23
Maksym
El Camperado

Maksym - Awatar

Na forum od: 06-01-2003
Miejscowość: Miasteczko Koniec Pieśni, miejsce gdzie kończą bieg wszystkie pociągi
Rep P0wah: 5131
Maksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizasta
ok niech wam będzie :P
Użytkownika Maksym nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-07-2008, 13:44   #24
3lk
MCP/MCSA

3lk - Awatar

Na forum od: 30-12-2007
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 1510
3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta
ale to nie ich wina z ta nielogika, taki jest cms ;p
Użytkownika 3lk nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-07-2008, 14:31   #25
$AVA_ON
$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta
DOBRA JUZ zagralem na tych mapkach [ nie liczac 1 ]

najbardziej podobaja mi sie 2 mapki

samuraj i winter-POLECAM

ciekawa aranżacja - troszke zawiklane ale ciekawe-grafika wykorzystana -sporo miejsca - nawet w samuraju gluta dolozyli z vctf

2 mapki pozostale co tu mowic 1 podobna do 1 z map podstawowych druga z ta dziwna grawitacja[ tez nie moja bajka] kwestia gustu

i jedna mapke - jak KOLEGA WYZEJ PISAL podobny problem mialem-nie dalem rady otworzyc [wyskakiwal dziwny blad ]
Stare 19-07-2008, 15:53   #26
n3o2k7
ZASSOWANY !!!

n3o2k7 - Awatar

Na forum od: 15-05-2007
Miejscowość: KDŃ
Rep P0wah: 2196
n3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizasta
Co do DM-Calibrah to taka sobie. Bardziej podoba mi się winter . No i ten belt złoto za niego! Tylko po co ten amp tam?:P
imo najlepsze jest to, że na moim konfigu obie mapki śmigają jak złoto.

<@stan^devil> Lesbian.Amateurs.4.XXX.DVDRiP.XviD-DivXfacTory
<@stan^devil> fav torent

HLEP!!!!!!!!!!!
Użytkownika n3o2k7 nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-07-2008, 16:03   #27
$AVA_ON
ten calibrach wlasne sciagnolem z innego portala-sprawdze jak chodzi

ale ten winter i samuraj naprawde fajne
Stare 20-07-2008, 23:13   #28
R3nO
M.I.A

R3nO - Awatar

Na forum od: 28-06-2008
Miejscowość: Pod środkowym mostem na Decku
Rep P0wah: 324
R3nO - masta of dizastaR3nO - masta of dizastaR3nO - masta of dizastaR3nO - masta of dizastaR3nO - masta of dizastaR3nO - masta of dizastaR3nO - masta of dizastaR3nO - masta of dizastaR3nO - masta of dizastaR3nO - masta of dizastaR3nO - masta of dizasta
Zgodzę się z savą, te mapki są po prostu przepiękne Niech no mi tylko karta wróci z naprawy, to sobie je wszystkie odpowiednio popodziwiam....hehehehehehe
Użytkownika R3nO nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Tagi
mapy 4fun, mapy dm, mapy ut3

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości