unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 2003/2004

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 14-09-2016, 09:53   #1
RazielBezi
Na forum od: 11-09-2016
Miejscowość: Dębica
Rep P0wah: 0
RazielBezi - masta of dizastaRazielBezi - masta of dizastaRazielBezi - masta of dizastaRazielBezi - masta of dizastaRazielBezi - masta of dizastaRazielBezi - masta of dizastaRazielBezi - masta of dizastaRazielBezi - masta of dizastaRazielBezi - masta of dizastaRazielBezi - masta of dizastaRazielBezi - masta of dizasta
UT2004 Grupa na fb

Witajcie Pragnąłbym poinformać/przypomnieć o istniejącej grupie na facebook'u o nazwie UT2004 cebulaki (gj shx) Schemat grupy jest prosty - kto pragnie ponapierdalać TDM bądź też duel pisze na grupie a chętni się odzywają ( bądź teź nie ) To dobra forma kultywowania tej wspaniałej gry w którą wciąż zagrywa się dosyć spora liczba osób (dla przykładu wczoraj graliśmy TDM 2v2).
Grupa na dzień dzisiejszy liczy 40 osób więc zachęcam do przyłączenia się.

Aby móc dodać się do grupy konieczne jest dodanie przeze mnie tej osoby do naszego grona.

Mój FB = Rafał Kamiński (czarna koszulka na białym tle - Dębica)

Pozdrawiam
bezi
Użytkownika RazielBezi nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 16-09-2016, 22:05   #2
R | ~M@ckyy~
ut2k4.macky

R | ~M@ckyy~ - Awatar

Na forum od: 20-06-2006
Miejscowość: Toruń
Rep P0wah: 243
R | ~M@ckyy~ - masta of dizastaR | ~M@ckyy~ - masta of dizastaR | ~M@ckyy~ - masta of dizastaR | ~M@ckyy~ - masta of dizastaR | ~M@ckyy~ - masta of dizastaR | ~M@ckyy~ - masta of dizastaR | ~M@ckyy~ - masta of dizastaR | ~M@ckyy~ - masta of dizastaR | ~M@ckyy~ - masta of dizastaR | ~M@ckyy~ - masta of dizastaR | ~M@ckyy~ - masta of dizasta
Cytat:
RazielBezi pisze: Podgląd Wiadomości
Aby móc dodać się do grupy konieczne jest dodanie przeze mnie tej osoby do naszego grona.

No to dodaj. Wysłałem wiadomość na FB. Pozdro.
Użytkownika R | ~M@ckyy~ nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 22-09-2016, 14:33   #3
Zielarz
Nie wiem, nie znam się.

Zielarz - Awatar

Na forum od: 26-01-2007
Miejscowość: sm
Rep P0wah: 4604
Zielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizasta
Szukam Dejva. Daj no halo jakieś
Użytkownika Zielarz nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 29-09-2016, 15:10   #4
TopsyKretts
Zawsze uśmiechnięty =)

Na forum od: 07-09-2005
Miejscowość: Poland
Rep P0wah: 2222
TopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizasta
No jestem co tam ? Pisz na Priv

Edit:

Wysłałem Ci email na priv.

Ostatnio edytowany przez TopsyKretts; 29-09-2016 o 15:27
Użytkownika TopsyKretts nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-10-2016, 13:20   #5
RazielBezi
Na forum od: 11-09-2016
Miejscowość: Dębica
Rep P0wah: 0
RazielBezi - masta of dizastaRazielBezi - masta of dizastaRazielBezi - masta of dizastaRazielBezi - masta of dizastaRazielBezi - masta of dizastaRazielBezi - masta of dizastaRazielBezi - masta of dizastaRazielBezi - masta of dizastaRazielBezi - masta of dizastaRazielBezi - masta of dizastaRazielBezi - masta of dizasta
Dave i Macky macie facebook?
Użytkownika RazielBezi nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 07-09-2017, 11:22   #6
fuX
dar0_o

fuX - Awatar

Na forum od: 02-11-2004
Miejscowość: Za szafOO
Rep P0wah: 2610
fuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizasta
Ello, trolle :P
Pomóżcie się :F odnależć z win 10 , STEAM jeżeli to działa i całym tym nowym gównem, chciałem se poszpilać , ale za choooya nie wiem jak do tego podejść, a niema czasu na grzebanie.

Kris całe życie byłeś LAMĄ hahahahahah

a i jeszcze dodam, że będziesz do samego końca, mojego albo Twojego hahahah
Stare 07-09-2017, 15:20   #7
Wojskowy
Marszałek Polski

Wojskowy - Awatar

Na forum od: 24-05-2006
Miejscowość: Kraków
Rep P0wah: 2957
Wojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizasta
STEAM działa poprawnie na windows 10, tak samo jak na siódemce.
Brat ostro grał w DOTA 2.
Użytkownika Wojskowy nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 07-09-2017, 16:33   #8
fuX
dar0_o

fuX - Awatar

Na forum od: 02-11-2004
Miejscowość: Za szafOO
Rep P0wah: 2610
fuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizasta
Nie no ogarnąłem co z grubsza, ale po zmianie z 7 na 10 nie chce się ta menda fixnąć, i coś czuję, że sprawa rozbija się o instalkę, a mnie wyebało gdzieś płytę, opakowanie stoi puste, ale śledztwo nie dało rezultatów, nikt się nie chcę przyznać :F

Ale być może to nie to......dodam, że gra nie była instalowana od miliona lat, tylko zawsze kopia i fix, a tu fix i choooy

Bo o krisie wszyscy wiedzą ?, więc tylko króciutko wspomnę to LAMA jakich mało :P
Stare 07-09-2017, 17:01   #9
Mroziu 666
kisama

Mroziu 666 - Awatar

Na forum od: 14-07-2004
Miejscowość: Jakiś serwer
Rep P0wah: 1430
Mroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizasta
Jak masz wersje stemowa Ut2k4 to sprawdź spójność plików
Stare 11-09-2017, 10:21   #10
Wojskowy
Marszałek Polski

Wojskowy - Awatar

Na forum od: 24-05-2006
Miejscowość: Kraków
Rep P0wah: 2957
Wojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizasta
Cokolwiek na steama nie ma znaczenia czy stara czy nowa gra.
Z automatu są poprawki na nowe systemy. Tam się wyświetla czy jest gra na pingwina, jabłko bądź okno. Jeśli nie zobaczę komunikatu, nie dowiem się co dokładnie się dzieje. Pytanie: Czy inne gry steam działają czy tylko unreal sie pierdzieli ?
Użytkownika Wojskowy nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości