unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Series

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 21-07-2005, 22:33   #21
Kosa

Kosa - Awatar

Na forum od: 26-04-2004
Miejscowość: Kraków
Rep P0wah: 0
Kosa - masta of dizastaKosa - masta of dizastaKosa - masta of dizastaKosa - masta of dizastaKosa - masta of dizastaKosa - masta of dizastaKosa - masta of dizastaKosa - masta of dizastaKosa - masta of dizastaKosa - masta of dizastaKosa - masta of dizasta
ten filmik to total OWNAGE
Użytkownika Kosa nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 28-07-2005, 13:48   #22
Lunar
Lunar - Awatar

Na forum od: 22-07-2005
Miejscowość: Gdynia
Rep P0wah: 0
Lunar - poprawny politycznie
Największe lole :

Rocket Jump przed wejściem do kopalni Terraniux
Rocket Jump przed wejściem na Na Pali - latające skały (skok z dachu ownage)
ShockJumpy i bardzo szybkie przejście poziomu z Sacred Passage czy jakoś tak
No i samobójczy atak królowej z 16 hp

Szkoda, że nie ma filmiku z wygraniem dodatku
Użytkownika Lunar nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-07-2005, 21:10   #23
`m4mz3r`!
COD AW PS3 Player.

`m4mz3r`! - Awatar

Na forum od: 22-03-2005
Miejscowość: München
Rep P0wah: 1424
`m4mz3r`! - masta of dizasta`m4mz3r`! - masta of dizasta`m4mz3r`! - masta of dizasta`m4mz3r`! - masta of dizasta`m4mz3r`! - masta of dizasta`m4mz3r`! - masta of dizasta`m4mz3r`! - masta of dizasta`m4mz3r`! - masta of dizasta`m4mz3r`! - masta of dizasta`m4mz3r`! - masta of dizasta`m4mz3r`! - masta of dizasta
cos mnie natchnelo ze zaczolem przechodzic unreal 1 jak i 2
Stare 14-10-2005, 09:44   #24
destructor
naucz sie grac

destructor - Awatar

Na forum od: 22-04-2005
Miejscowość: KrK
Rep P0wah: 4923
destructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizasta
Qltowa gra zaaarabisty film - czekam na taki sam w U2.
Użytkownika destructor nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 24-01-2006, 19:45   #25
solex
pokerstars.com

Na forum od: 20-08-2004
Miejscowość: rotterdam
Rep P0wah: 1754
solex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizasta
powiem tyle, ja jak grallem w te gre bylem lepszy D imo zawsze sie zastanawialem czy da sie dogonic tego stworka co na poczatku zabija tego kogos za tymi drzwiami niestety nigdy mi sie to nieudalo, fajny pomysl z tym filmikiem. GJ
Użytkownika solex nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 25-01-2006, 03:29   #26
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7216
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
A mi się udało go dogonić :P W konsoli 'playersonly' w odpowiednim momencie, wcześniej 'loaded', no a potem to już tylko headshot:P
Stare 29-01-2006, 12:53   #27
uhtYghost
drizzt

uhtYghost - Awatar

Na forum od: 10-04-2005
Miejscowość: Chojnów
Rep P0wah: 5259
uhtYghost - masta of dizastauhtYghost - masta of dizastauhtYghost - masta of dizastauhtYghost - masta of dizastauhtYghost - masta of dizastauhtYghost - masta of dizastauhtYghost - masta of dizastauhtYghost - masta of dizastauhtYghost - masta of dizastauhtYghost - masta of dizastauhtYghost - masta of dizasta
To dla niego jak taka wieksza mapa BT :P momentami mnie murowało =] sporo szczęścia albo pełnia sprytu np. w czasie 00:27:45 [1 HP]
Użytkownika uhtYghost nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 04-02-2006, 23:52   #28
Intruder
Intruder - Awatar

Na forum od: 30-04-2005
Miejscowość: Sandomierz
Rep P0wah: 96
Intruder - masta of dizastaIntruder - masta of dizastaIntruder - masta of dizastaIntruder - masta of dizastaIntruder - masta of dizastaIntruder - masta of dizastaIntruder - masta of dizastaIntruder - masta of dizastaIntruder - masta of dizastaIntruder - masta of dizastaIntruder - masta of dizasta
Po takich pozytywnych opiniach trzeba bedzie sciagnac i obadac temacik
Stare 13-02-2006, 23:30   #29
mmkg
Zapracowany

Na forum od: 08-02-2005
Miejscowość: Opole
Rep P0wah: 2442
mmkg - masta of dizastammkg - masta of dizastammkg - masta of dizastammkg - masta of dizastammkg - masta of dizastammkg - masta of dizastammkg - masta of dizastammkg - masta of dizastammkg - masta of dizastammkg - masta of dizastammkg - masta of dizasta
obejrzalem filmucha i mnie zatkalo. Ja nawet nie wpadlem na to ze mozna kogos ominac nie walczac z nim.
film jest niezly+++
Stare 15-03-2006, 23:04   #30
res^kony
niuniuś

res^kony - Awatar

Na forum od: 24-09-2001
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 3084
res^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizasta
Cytat:
solex pisze:
powiem tyle, ja jak grallem w te gre bylem lepszy D imo zawsze sie zastanawialem czy da sie dogonic tego stworka co na poczatku zabija tego kogos za tymi drzwiami niestety nigdy mi sie to nieudalo, fajny pomysl z tym filmikiem. GJ
Dogonic normalnie sie go nie da ale mozesz zdarzyc raz go trafic. Przykucasz przy drzwiach i jak tylko sie otworza na tyle zebys mogl przejsc to do przodu odrazu skok na bron i strzal - pare razy mi sie udalo... ale zawsze ucieka nigdy sie nie wraca
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości