unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Series

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 15-03-2006, 23:47   #31
Nie_MOwa
mag*zykl0n

Nie_MOwa - Awatar

Na forum od: 13-12-2004
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 32
Nie_MOwa - podejrzany politycznieNie_MOwa - podejrzany politycznieNie_MOwa - podejrzany politycznieNie_MOwa - podejrzany politycznieNie_MOwa - podejrzany politycznieNie_MOwa - podejrzany politycznieNie_MOwa - podejrzany politycznieNie_MOwa - podejrzany politycznieNie_MOwa - podejrzany politycznieNie_MOwa - podejrzany politycznieNie_MOwa - podejrzany politycznie
no ja juz scigam ciekawy jestem jak to bedzie wygladalo bo nigdy nie widzialem U1 D
- spam to tesz skill (c) El!m!n4tor*MAG*
- Jesu jak mi się nie chce...nawet nie chcie mi sie nie chce... (c) ZX
- mag Clan! ----> http://www.betewu.pl/mag/index.php
Użytkownika Nie_MOwa nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 16-03-2006, 18:36   #32
res^kony
niuniuś

res^kony - Awatar

Na forum od: 24-09-2001
Rep P0wah: 3084
res^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizasta
film jest pro, triki zajebiste. W sumie w zyciu bym nie wpadl na to ze mozna sie wybic 5-6 pakiem i jeszcze przezyc

Ale jedno jest pewne. Wracam do U1 raz na pol roku i w sumie zawsze gram nie po to zeby przejsc ta gre ale po to zeby jeszcze raz popatrzec na ta grafe, na ten klimat, po prostu miod. Takich gier juz nigdy nie bedzie...
Teraz to wszystko jest tak rzeczywiste ze az sie grac odechciewa

a jezeli chodzi o koncowke i krolowa to musial bardzo duzo podejsc zrobic zeby trafic na moment gdy ona nie znika ani razu..
no ale efekt ogolny podobny jak u docto... szczena mi sie po ziemi szlajala i w sumie jeszcze jestem pod wrazeniem.
intaluje u1
Stare 16-03-2006, 19:42   #33
lbn*w4rl0ck^
hardcore papa

lbn*w4rl0ck^ - Awatar

Na forum od: 19-08-2004
Miejscowość: Lublin
Rep P0wah: 5672
lbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizasta
Heh W takim razie tez wygrzebie oryginał i zapodam sobie porcyjke wrazen

Pograne. Cos takiego mi wyskakuje po kliknieciu na setup:
http://img227.imageshack.us/img227/3298/skrin6ys.jpg
Stare 16-03-2006, 19:49   #34
res^kony
niuniuś

res^kony - Awatar

Na forum od: 24-09-2001
Rep P0wah: 3084
res^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizasta
prawy przycisk myszy na setup.exe
zakladka zgodnosc
zaznacz win98
powinno ruszyc. pozniej mozesz miec taki sam problem z uruchomieniem gry wiec ta sama operacja a jezeli to nie pomaga to hmmm poddaje sie
Stare 16-03-2006, 19:55   #35
lbn*w4rl0ck^
hardcore papa

lbn*w4rl0ck^ - Awatar

Na forum od: 19-08-2004
Miejscowość: Lublin
Rep P0wah: 5672
lbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizasta
Pierwsze co zrobilem to zgodnosc wlaczylem, ale nie rusza Wrzuce to do "pomocy" bo tutaj chyba nikt nie zaglada
Stare 05-05-2006, 23:29   #36
Meledictum
Meht

Meledictum - Awatar

Na forum od: 01-01-2006
Miejscowość: Middle of Everywhere, and near Nowhere
Rep P0wah: 146
Meledictum - masta of dizastaMeledictum - masta of dizastaMeledictum - masta of dizastaMeledictum - masta of dizastaMeledictum - masta of dizastaMeledictum - masta of dizastaMeledictum - masta of dizastaMeledictum - masta of dizastaMeledictum - masta of dizastaMeledictum - masta of dizastaMeledictum - masta of dizasta
OMG O_O. Przejść U1 w 49 minut... NIeźle, tylko zauważcie, że takie coś zabija cały klimat gry . NO i grał na easy, ciekawe, jakby mu poszło na Hard albo Unreal. I jak koleś to robił, że kule z shocka zabierały mu tylko 1HP (Vide korytarz na samym końcu gry, kórym podąża on do statku Skaarjów.).
Użytkownika Meledictum nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 06-05-2006, 14:01   #37
Malakai
the_m4L@Kaj

Malakai - Awatar

Na forum od: 27-06-2005
Miejscowość: Kraków
Rep P0wah: 80
Malakai - masta of dizastaMalakai - masta of dizastaMalakai - masta of dizastaMalakai - masta of dizastaMalakai - masta of dizastaMalakai - masta of dizastaMalakai - masta of dizastaMalakai - masta of dizastaMalakai - masta of dizastaMalakai - masta of dizastaMalakai - masta of dizasta
Cześć.Ja sobie wykąbinowałem coś takiego.Do UT99 ściągnołem singla(oPERATION Na Pali-klultowy w stulu U98 ale wiecej misji +nowe rozwiązania 10/10)i tam mam opcje play new single player.Skopiowałem mapy z U98 do UT99 i mi si epojawiła opcja przejścia U98 w UT99.I jak sie okazało to działa,jestem zachwycony grą-noi grafika lepsza+w konsoli powłanczałem rózne opcje i wygląda to wyśmienicie.Mam pytanko ma ktoś"UNreal:Return to Na Pali" skąd można ściągnąć.???
Użytkownika Malakai nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 17-06-2006, 12:15   #38
DragonPL
Recydywista

Na forum od: 01-06-2005
Miejscowość: Chojnów
Rep P0wah: 29
DragonPL - podejrzany politycznieDragonPL - podejrzany politycznieDragonPL - podejrzany politycznieDragonPL - podejrzany politycznieDragonPL - podejrzany politycznieDragonPL - podejrzany politycznieDragonPL - podejrzany politycznieDragonPL - podejrzany politycznieDragonPL - podejrzany politycznieDragonPL - podejrzany politycznieDragonPL - podejrzany politycznie
kurde, obejrzałem sobie jeszcze raz ten filmik... po prostu cudowne Wciąż najbardziej mnie wgniata w fotel zastosowanie ForceFielda (to różowe cuś) - chłopak użył tego, żeby sobie zrobić półkę w powietrzu Totalnie mnie to rozbroiło

[DeviantART]
Użytkownika DragonPL nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 22-06-2006, 18:40   #39
Mroziu 666
kisama

Mroziu 666 - Awatar

Na forum od: 14-07-2004
Miejscowość: Jakiś serwer
Rep P0wah: 1430
Mroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizasta
Cytat:
Malakai pisze:
Cześć.Ja sobie wykąbinowałem coś takiego.Do UT99 ściągnołem singla(oPERATION Na Pali-klultowy w stulu U98 ale wiecej misji +nowe rozwiązania 10/10)i tam mam opcje play new single player.Skopiowałem mapy z U98 do UT99 i mi si epojawiła opcja przejścia U98 w UT99.I jak sie okazało to działa,jestem zachwycony grą-noi grafika lepsza+w konsoli powłanczałem rózne opcje i wygląda to wyśmienicie.Mam pytanko ma ktoś"UNreal:Return to Na Pali" skąd można ściągnąć.???
Prubowalem dodatek dac do Ut 99 i nic z tego bo jakiej linijki brakuje w dll i nie odpalisz a jak zamienisz dll to ci gra nie odpali. A dodatek mozesz sobie jakims P2P szukaj "Unreal Gold"
Stare 22-06-2006, 23:16   #40
Raven
Yog-Sothoth

Raven - Awatar

Na forum od: 08-12-2003
Miejscowość: Nørresundby
Rep P0wah: 223
Raven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizasta
Da rade. Jest mod RTNP2UT i wtedy wystarczy wgrac same mapki/textury/muzyke/dźwięki. Słowem wszystko oprocz plikow .u i .dll . Oczywiście dostaje sie wtedy nową opcję w menu play RTNP czy jakos tak, gdyz z jakiś przyczyn rtnp nie jest kompatybilne z OldSkoolem (o ile dobrze pamietam).
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości