unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Series

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 32, średnia 1,75. Tryby Wyświetlania
Stare 25-10-2009, 18:45   #601
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12255
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Puk, puk.
Kto tam?
Wierni fani o postępy pytają
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 25-10-2009, 20:28   #602
Raven
Yog-Sothoth

Raven - Awatar

Na forum od: 08-12-2003
Miejscowość: Nørresundby
Rep P0wah: 223
Raven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizastaRaven - masta of dizasta
Wszystko o TCO w tym temacie: http://www.unrealsp.org/forums/viewtopic.php?t=34
Stare 02-11-2009, 16:47   #603
MIKO
Liandri Corp.

MIKO - Awatar

Na forum od: 18-01-2006
Miejscowość: MONSTER CONDO
Rep P0wah: 1597
MIKO - masta of dizastaMIKO - masta of dizastaMIKO - masta of dizastaMIKO - masta of dizastaMIKO - masta of dizastaMIKO - masta of dizastaMIKO - masta of dizastaMIKO - masta of dizastaMIKO - masta of dizastaMIKO - masta of dizastaMIKO - masta of dizasta
ten IonGun podobny do plasma gun z q3 :/
Użytkownika MIKO nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 04-11-2009, 21:24   #604
Kaka
Kaka - Awatar

Na forum od: 13-05-2003
Miejscowość: Gdańsk
Rep P0wah: 230
Kaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizasta
No i zajebiście Mi się zawsze podobała plasma z q3. Na pociszenie dodam że ten z TCO działa nieco odmiennie ( nieco:P )
Użytkownika Kaka nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-01-2010, 15:54   #605
Mroziu 666
kisama

Mroziu 666 - Awatar

Na forum od: 14-07-2004
Miejscowość: Jakiś serwer
Rep P0wah: 1430
Mroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizasta
Jakies postepy??
Stare 28-01-2010, 01:38   #606
Delacroix
Guest

Widzę, że ciężko. Zero aktualizacji na stronie oficjalnej, zero informacji, jak postępy... to się zaczyna robić farsa a'la DNF. Dobrze radzę: żeby podano jasno, czego brakuje i chętni do zrobienia brakujących elementów na światowym poziomie się znajdą. Ale dopóki będziecie kisić się we własnym sosie, bez świeżej krwi w teamie - to możemy zapomnieć o tym rozszerzeniu. Przykre, ale wydaje mi się - prawdziwe. Szkoda, bo sądząc po wszystkich materiałach, które udostępniliście do tej pory - tona pracy i wysiłku. I na co to wszystko, jak nawet nie ma komu ściągnąć, pograć, ocenić, bo niedokończone, i nawet nie wiadomo, w jakim stopniu?

Ostre to słowa, wiem. Ale wątpię, czy krzywdzące. Sama prawda, tak ja to postrzegam.
  Odpowiedz
Stare 28-01-2010, 10:21   #607
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12255
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Ponoć brakuje im tylko kilku animek
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-01-2010, 17:10   #608
Kaka
Kaka - Awatar

Na forum od: 13-05-2003
Miejscowość: Gdańsk
Rep P0wah: 230
Kaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizasta
Cytat:
Delacroix pisze: Podgląd Wiadomości
Widzę, że ciężko. Zero aktualizacji na stronie oficjalnej, zero informacji, jak postępy... to się zaczyna robić farsa a'la DNF. Dobrze radzę: żeby podano jasno, czego brakuje i chętni do zrobienia brakujących elementów na światowym poziomie się znajdą. Ale dopóki będziecie kisić się we własnym sosie, bez świeżej krwi w teamie - to możemy zapomnieć o tym rozszerzeniu. Przykre, ale wydaje mi się - prawdziwe. Szkoda, bo sądząc po wszystkich materiałach, które udostępniliście do tej pory - tona pracy i wysiłku. I na co to wszystko, jak nawet nie ma komu ściągnąć, pograć, ocenić, bo niedokończone, i nawet nie wiadomo, w jakim stopniu?

Ostre to słowa, wiem. Ale wątpię, czy krzywdzące. Sama prawda, tak ja to postrzegam.
Weź sie chłopaku otrzasnij dobra?? Ja wiem ze ty napierdalasz od samego poczatku do konca to co zaczniesz ( jak tam super mappack z mapami bety??) ale na serio skoro masz problem z tym ze TCO jeszcze nie wyszło to
spuść z tonu w toalecie. Tydzien temu wlaczylem TCO i gralo sie kozacko bez ostatniego bossa i dialogó yjasniajacych sens gry. NA chuj komukolwiek taka wesrja?? Jesli ktos tu caly dzien siedi przy kompie i wali kapucyna nad kazdym newsem ze swiata unreala/queja/hardwareu... to sory, nie do mnie z pretensjami.
Użytkownika Kaka nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-01-2010, 17:18   #609
3lk
MCP/MCSA

3lk - Awatar

Na forum od: 30-12-2007
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 1509
3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta
Chciałem zajrzeć na Waszą stronkę a tu taki zonk:

CO TO
Q_Q
Użytkownika 3lk nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-01-2010, 18:06   #610
Delacroix
Guest

A mappack wznowiony, dzięki :P Nawet poszerzony zakres... W tej chwili nie jest nawet w połowie tak gotowy, jak ma być (kwestia dodatków z konsol, które stwierdziliśmy z RoninMastą że też dodamy), ale się robi.

Ale widzę, że z Ciebie straszny frustrat się zrobił. Na moje zapytanie odpowiedziałeś serią obelg... Jeżeli ktoś się powinien otrząsnąć, to ty, a nie ja, bo ja jakoś w tak bezczelny sposób się do nikogo nie zwracam. Trochę kultury w swojej argumentacji, bo nikt nie będzie się tak do mnie bez szacunku odzywał, bo sobie na to nie pozwolę. Ani na necie, ani nigdzie indziej.
  Odpowiedz
Odpowiedz

Tagi
dead cow studios, the chosen one

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości