unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament

Wyniki Sondy: Najłatwiejsza grupa
A - sYs, hud, best, SS, nWo, TC 12 18,46%
B - rA, [s], GL, uTe, FF, F&F 10 15,38%
C - SoF, TT, Hell, VU, LAD, CC 38 58,46%
D - TsQ, ck, de, LF, EQ, Sith 5 7,69%
Głosujących: 65. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 15-05-2002, 22:33   #1
CarMac
Na forum od: 06-11-2001
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 24
CarMac - coś tu śmierdziCarMac - coś tu śmierdziCarMac - coś tu śmierdziCarMac - coś tu śmierdziCarMac - coś tu śmierdziCarMac - coś tu śmierdziCarMac - coś tu śmierdzi
Najłatwiejsza grupa

Która z grup pTDM jest najłatwiejsza?
Użytkownika CarMac nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-05-2002, 22:42   #2
sof|frost
Guest

glupie pytanie no pewno ze C :-PPPP ;-)
  Odpowiedz
Stare 15-05-2002, 22:56   #3
sYs|.mysi.
- RAW POWER -

sYs|.mysi. - Awatar

Na forum od: 01-01-2002
Miejscowość: Lublin
Rep P0wah: 40
sYs|.mysi. - cham i świnia ;psYs|.mysi. - cham i świnia ;psYs|.mysi. - cham i świnia ;psYs|.mysi. - cham i świnia ;psYs|.mysi. - cham i świnia ;psYs|.mysi. - cham i świnia ;psYs|.mysi. - cham i świnia ;psYs|.mysi. - cham i świnia ;psYs|.mysi. - cham i świnia ;psYs|.mysi. - cham i świnia ;psYs|.mysi. - cham i świnia ;p
karmak a Ty na jaka glosowales?:0

i czemu pelnych skladow nie podales?

gg nr 6420664 strejt in jor kakaowe oko bjać!
Użytkownika sYs|.mysi. nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-05-2002, 23:01   #4
ninia
dj's, fans & freaks

ninia - Awatar

Na forum od: 09-08-2001
Miejscowość: ndm
Rep P0wah: 34
ninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznie
karmak lame boi sie sith

/edit poprawione: sith w grupie D

Ostatnio edytowany przez ninia; 15-05-2002 o 23:06
Użytkownika ninia nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-05-2002, 23:02   #5
Guest

ja wiem jedno, my mamy zajebista grupe
  Odpowiedz
Stare 15-05-2002, 23:05   #6
GL_PIRO
Say My Name Bitch

Na forum od: 30-09-2001
Miejscowość: wawa
Rep P0wah: 1610
GL_PIRO - masta of dizastaGL_PIRO - masta of dizastaGL_PIRO - masta of dizastaGL_PIRO - masta of dizastaGL_PIRO - masta of dizastaGL_PIRO - masta of dizastaGL_PIRO - masta of dizastaGL_PIRO - masta of dizastaGL_PIRO - masta of dizastaGL_PIRO - masta of dizastaGL_PIRO - masta of dizasta
Ehh nam to zawsze wiatr w oczy ! ale co tam ile teamow wychodiz z gorupy ???
Użytkownika GL_PIRO nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-05-2002, 23:07   #7
Guest

1 wychodzi bezposrednio, 2 i 3 gra baraze (dobrze mowie ?)...
  Odpowiedz
Stare 15-05-2002, 23:08   #8
ninia
dj's, fans & freaks

ninia - Awatar

Na forum od: 09-08-2001
Miejscowość: ndm
Rep P0wah: 34
ninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznie
Wysłane przez: Megoza
ja wiem jedno, my mamy zajebista grupe

c najslabsza, b najmocniejsza,
ciekawa jest rowniez grA

Piro
Ehh nam to zawsze wiatr w oczy ! ale co tam ile teamow wychodiz z gorupy ???

1, +2 i 3 baraze
Stare 15-05-2002, 23:34   #9
Azrael
Azrael - Awatar

Na forum od: 31-12-2001
Miejscowość: Paris
Rep P0wah: 5677
Azrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizasta
doh ... TsQ wyjdzie na 2 looz
Stare 16-05-2002, 00:10   #10
sYs|yavor
Na forum od: 03-01-2002
Rep P0wah: 26
sYs|yavor - coś tu śmierdzisYs|yavor - coś tu śmierdzisYs|yavor - coś tu śmierdzisYs|yavor - coś tu śmierdzisYs|yavor - coś tu śmierdzisYs|yavor - coś tu śmierdzisYs|yavor - coś tu śmierdzisYs|yavor - coś tu śmierdzi
Tak sobie patrze na te grupy i w sumie nie potrafie okreslic, ktora z nich jest najsilniejsza, a ktora najslabsza. Czesc klanow jest mi calkowicie nieznana, nie maja zadnego doswiadczenia w walkach turniejowych. Z drugiej strony sporo klanow ze starej gwardii przezywa mniejsze lub wieksze problemy kadrowe. W kazdym razie nie wyglada na to, zeby faworytom cos moglo naprawde powaznie zaszkodzic (A - sYs, B - rA, C - SoF, D - CK) i jesli nawet nie znajda sie na pierwszym miejscu, w barazach wygraja bez problemow. 2 i 3 miejsca sa zagadka (zreszta pierwsze tez, bo faworyci tez ludzie i piekno tej cale zabawy polega na tym, ze niekiedy i oni musza sie pomeczyc). W grupie A procz sYs na pewno powalczy Best i SS, mam nadzieje, ze cos pokaza chlopaki z TC. W grupie B ciekawe beda mecze miedzy rA, GL i FF. Zagadka to grupa C. O SoF nie ma co pisac, ale reszta to niewiadoma. Co na przyklad prezentuje obecnie w TDM kiedys dobry klan CC, naprawde nie wiem. Na pewno LAD ma ambicje wyjscia z grupy i mam nadzieje, ze im sie to uda po barazach. W grupie D mogloby powalczyc z CK TSQ, na tak beznadziejnym laczu jakie maja nie wroze im jednak przyszlosci, choc zapewne wyjda z grupy. DE zdaje sie powoli reanimuje swoj sklad, ale w TDM nigdy specjalnie silni nie byli. Zostaje SITH, ci jednak specjalizuja sie przede wszystkim w CTF-ie.

Grupy sa wiec na moje w miare wyrownane. Liderzy maja po 2-3 przeciwnikow, ktorzy zmusza ich do odrobiny wysilku i ta sama grupka 2-3 klanow bedzie grala baraze.

Przy okazji: tu widac, jak dla odswiezenia sceny potrzebny jest turniej o charakterze ligowym oraz ladder. Za ok. miesiac czesc klanow - i to te z najmniejszym stazem - pozegnaja sie z turniejem. Gdzie maja zdobyc doswiadczenia? Liga Misia pokazuje, ze nowe klany chca grac i powazniej podchodza do gry od wielu ze starej gwardii. Checi organizacyjne jednak nie wystarcza. W lidze graliby 3 miesiace, w turnieju pucharowym beda mieli dwa miesiace wolnego. Korzystam wiec z okazji i uprzejmie przypominam, ze turnieje o charakterze ligowym sa niezbedne do utrzymania sceny przy zyciu, gdyz daja szanse nowym klanom. Zas "najnowsze" klany moglyby zaprawiac sie w boju w ladderach.

To nie sztuka wygrywac, gdy nie daje sie slabszym mozliwosci rozwoju.

Mam wiec nadzieje, ze oprocz turnieju Pitera admini LM poprowadza druga edycje swojej ligi i nie beda przejmowali sie nie majacymi potwierdzenia w faktach insynuacjami wysuwanymi przez co niektorych herosow.
Użytkownika sYs|yavor nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości