unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 5, średnia 5,00. Tryby Wyświetlania
Stare 17-09-2016, 17:25   #10631
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12255
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Ja wiem, tylko przez ten samochód zgłupiałam (zresztą nie pierwszy raz widzę, że przed D-1 ktoś przystaje). Aż musiałam sprawdzić, czy w 2016 nie zmieniono przepisów.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 17-09-2016, 22:37   #10632
netspeed
CHLEWMISTRZ

netspeed - Awatar

Na forum od: 12-06-2006
Miejscowość: pumpenszlupfen
Rep P0wah: 4738
netspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizasta
jedna z opcji takiego zachowania kierowcy jak w opisie posta nr #10625 to sytuacja kiedy kierowca np. zajęty dłubaniem w nosie przejedzie koło znaków nie zwracając uwagi co one nakazują/zakazują - lub alko%

Każda z dróg dojazdowych do tego skrzyżowania jest obstawiona znakami i trzeba być mega cieniasem,żeby nie wiedzieć ocb.
Stare 19-09-2016, 11:07   #10633
batman
Łódzki Klub Sportowy

batman - Awatar

Na forum od: 31-12-2003
Miejscowość: Łódź <---
Rep P0wah: 5497
batman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizasta
Cytat:
Xiri pisze:
nie pierwszy raz widzę, że przed D-1 ktoś przystaje). Aż musiałam sprawdzić, czy w 2016 nie zmieniono przepisów.
- Dobra moja kolej: C-4!
- Pudlo! D-1?
- Trafiony dwumasztowiec...
- Jesss...

Xirios jaki poniedzialek, taki caly tydzien - dziekuje, ten bedzie usmiechniety.
Czy ktos jeszcze, kto nie pracuje jako funkcjonariusz (lub w autoszkole badz WORDZIE), zna oznaczenia znakow drogowych? Zaczynam zastanawiac sie nad swoja poczytalnoscia...
Użytkownika batman nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-09-2016, 17:20   #10634
Yoko
Own3d

Yoko - Awatar

Na forum od: 08-12-2004
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 6167
Yoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizasta
ja ani jednego nie znam

Don't You Know I'm In LoCo
Użytkownika Yoko nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-09-2016, 19:58   #10635
L0B0
High Quality

L0B0 - Awatar

Na forum od: 11-09-2004
Miejscowość: Serock(39 km od Warszawy)
Rep P0wah: 4007
L0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizasta
Hejka

Wynajem długoterminowy aut pod działalność. Miał ktoś styczność ? Czy ktoś korzysta ?

Warte polecenia firmy wynajmujące ?

Z góry dzięki za jakieś konkretne informacje.

Pozdro
(+loboo) ewentualnie format c:
(@VRED) no sproboj wlasnie
(@VRED) przywracanie systemu
(@VRED) albo aktualizacja biosa
(+`StaLLio_0n`) kup klawiature za 20zl i podepnij do laptopa
(@foxit`db) dzieki kur** specjalisci
Użytkownika L0B0 nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-09-2016, 20:42   #10636
texet
ZOSTALES SKASOWANY!!!!!!!

texet - Awatar

Na forum od: 14-12-2002
Miejscowość: Warszawa - Tarchomin
Rep P0wah: 9912
texet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizasta
Ja.

Moge Ci polecic goscia ktory Ci cos takiego ogarnie

Mam wziete BMW X1 na 3 lata z wplata poczatkowa 10% i rata 2100 miesiecznie, z pelnym serwisem.

po 3 latach oddaje samochod i w chuju mam

Ej bedzie koniec swiata
czytalem na onecie
(c) Majlo

"Od dzisiaj nie jemy żadnych kanapeczek. Myjemy rączki, wpierdalamy krowy i chodzimy na siłownię"
Użytkownika texet nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-09-2016, 01:18   #10637
Kyo
- excellent -

Kyo - Awatar

Na forum od: 25-02-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 8094
Kyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizasta
Lobo konkretnie to pogadaj z księgową i ogarnijcie leasing
(19:39:10) (@lobo0o) ale co robil w twoim domu szczur ?
(19:39:17) (@hqhero) no lazi sobie

Duzo osob odwrocilo sie odemnie, podejrzewam, ze z twojego powodu i twojego klanu - koledzy liza wam dupe bo wygrywacie, a za zloty medal najwidoczniej moga wejsc tak gleboko, ze magik jest im obojetny.
Jestem najwidoczniej jedyna osoba, ktora wam sie postawila, dlatego nastawiliscie wszystkich przeciwko mnie, przykre ale prawdziwe
(c) magik
Użytkownika Kyo nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-09-2016, 10:31   #10638
texet
ZOSTALES SKASOWANY!!!!!!!

texet - Awatar

Na forum od: 14-12-2002
Miejscowość: Warszawa - Tarchomin
Rep P0wah: 9912
texet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizasta
no bo to sie tak nazywa, leasing operacyjny tylko bez wykupu

Ej bedzie koniec swiata
czytalem na onecie
(c) Majlo

"Od dzisiaj nie jemy żadnych kanapeczek. Myjemy rączki, wpierdalamy krowy i chodzimy na siłownię"
Użytkownika texet nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-09-2016, 22:09   #10639
L0B0
High Quality

L0B0 - Awatar

Na forum od: 11-09-2004
Miejscowość: Serock(39 km od Warszawy)
Rep P0wah: 4007
L0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizasta
Cytat:
texet pisze: Podgląd Wiadomości
Ja.

Moge Ci polecic goscia ktory Ci cos takiego ogarnie

Mam wziete BMW X1 na 3 lata z wplata poczatkowa 10% i rata 2100 miesiecznie, z pelnym serwisem.

po 3 latach oddaje samochod i w chuju mam
O to mi dokładnie chodziło Dwa pytania:

Czy miałeś możliwość zawarcia umowy bez wpłaty początkowej ?

I czy dostałeś auto nówkę sztukę nieśmiganą ?

Cytat:
Kyo pisze:
Lobo konkretnie to pogadaj z księgową i ogarnijcie leasing
Z całym szacunkiem ziom, ale co ma wspólnego Pani, która odpłatnie co msc/kwr ma za nas robić rozliczenie bilansu/vat7 z kontrahentem który może zaoferować usługę najmu ?
(+loboo) ewentualnie format c:
(@VRED) no sproboj wlasnie
(@VRED) przywracanie systemu
(@VRED) albo aktualizacja biosa
(+`StaLLio_0n`) kup klawiature za 20zl i podepnij do laptopa
(@foxit`db) dzieki kur** specjalisci
Użytkownika L0B0 nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 29-09-2016, 02:51   #10640
Kyo
- excellent -

Kyo - Awatar

Na forum od: 25-02-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 8094
Kyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizasta
VAT-7, dochodowy i księgę przychodów to każdy osioł zrobi samemu dowolnym programem księgowym - np. ja tak robię
Jak bierzesz księgową, to po to żeby pomagała Ci kręcić wałki jak np. doradziła najlepszą opcję leasingową, co by mieć optymalne koszta Plus wszystkie inne rzeczy typu środki trwałe, amortyzacje sracje itd.
Mam kumpla, który się w takie rzeczy bawi i on to zawsze konsultuje z księgową, żeby mieć pewność że żaden kruczek prawny/ulga nie pozostały niewykorzystane
(19:39:10) (@lobo0o) ale co robil w twoim domu szczur ?
(19:39:17) (@hqhero) no lazi sobie

Duzo osob odwrocilo sie odemnie, podejrzewam, ze z twojego powodu i twojego klanu - koledzy liza wam dupe bo wygrywacie, a za zloty medal najwidoczniej moga wejsc tak gleboko, ze magik jest im obojetny.
Jestem najwidoczniej jedyna osoba, ktora wam sie postawila, dlatego nastawiliscie wszystkich przeciwko mnie, przykre ale prawdziwe
(c) magik
Użytkownika Kyo nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości