unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 5, średnia 5,00. Tryby Wyświetlania
Stare 29-09-2016, 13:28   #10641
texet
ZOSTALES SKASOWANY!!!!!!!

texet - Awatar

Na forum od: 14-12-2002
Miejscowość: Warszawa - Tarchomin
Rep P0wah: 9912
texet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizasta
Cytat:
L0B0 pisze: Podgląd Wiadomości
O to mi dokładnie chodziło Dwa pytania:

Czy miałeś możliwość zawarcia umowy bez wpłaty początkowej ?

I czy dostałeś auto nówkę sztukę nieśmiganą ?

Z całym szacunkiem ziom, ale co ma wspólnego Pani, która odpłatnie co msc/kwr ma za nas robić rozliczenie bilansu/vat7 z kontrahentem który może zaoferować usługę najmu ?
Nowka, 40km przejechane, nie dalo sie bez wplaty poczatkowej

Ej bedzie koniec swiata
czytalem na onecie
(c) Majlo

"Od dzisiaj nie jemy żadnych kanapeczek. Myjemy rączki, wpierdalamy krowy i chodzimy na siłownię"
Użytkownika texet nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 29-09-2016, 18:13   #10642
fuX
dar0_o

fuX - Awatar

Na forum od: 02-11-2004
Miejscowość: Za szafOO
Rep P0wah: 2610
fuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizasta
Tia, każdy leasing to wpierdol, przy dzwoneczku
Najgorszy kredyt 100 razy lepszy w tym wypadku
Na 4 miechy przed końcem lizingu, sąsiad zaparkował na mnie, wjebała się świnia, w boczne drzwi iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii się zaczęłoooooooooooooooooo ło matko
Na szczęście miałem sianko dopłaciłem do końca i zabrałem auto, bo od 30 listopada do 1 lutego nie byli wstanie nic mi pomóc, a auto stało w serwisie, jeździłem zastępczym, na koniec chcieli kasę wyrwać za wynajem zastępczego, bez prawnika się nie obyło.

póki się nic nie dzieje spoko, ale nie daj bober..:P

Brałem nówkę 2 lata temu, miał 1 km

Tak przy okazji, Infiniti Fx45 2006 zrobiony na 360 kucyków sprzedam, księgowa znowu chce fackture ;[
Stare 29-09-2016, 18:48   #10643
L0B0
High Quality

L0B0 - Awatar

Na forum od: 11-09-2004
Miejscowość: Serock(39 km od Warszawy)
Rep P0wah: 4007
L0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizasta
Cytat:
Kyo pisze: Podgląd Wiadomości
VAT-7, dochodowy i księgę przychodów to każdy osioł zrobi samemu dowolnym programem księgowym - np. ja tak robię
Jak bierzesz księgową, to po to żeby pomagała Ci kręcić wałki jak np. doradziła najlepszą opcję leasingową, co by mieć optymalne koszta Plus wszystkie inne rzeczy typu środki trwałe, amortyzacje sracje itd.
Mam kumpla, który się w takie rzeczy bawi i on to zawsze konsultuje z księgową, żeby mieć pewność że żaden kruczek prawny/ulga nie pozostały niewykorzystane
Gwoli uzupełnienia: doradca podatkowy, też może nam pomóc optymalizować koszty. Poza tym podpisuje się pod tym co napisałeś, piona ! KDK 4 life

Cytat:
texet pisze:
Nowka, 40km przejechane, nie dalo sie bez wplaty poczatkowej
Mogę Cię prosić o namiar do gościa ? Napisz na fb, z góry dzieki Daniel

Cytat:
fux pisze:
Tia, każdy leasing to wpierdol, przy dzwoneczku
Najgorszy kredyt 100 razy lepszy w tym wypadku
Na 4 miechy przed końcem lizingu, sąsiad zaparkował na mnie, wjebała się świnia, w boczne drzwi iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii się zaczęłoooooooooooooooooo ło matko
Na szczęście miałem sianko dopłaciłem do końca i zabrałem auto, bo od 30 listopada do 1 lutego nie byli wstanie nic mi pomóc, a auto stało w serwisie, jeździłem zastępczym, na koniec chcieli kasę wyrwać za wynajem zastępczego, bez prawnika się nie obyło.

póki się nic nie dzieje spoko, ale nie daj bober..:P

Brałem nówkę 2 lata temu, miał 1 km

Tak przy okazji, Infiniti Fx45 2006 zrobiony na 360 kucyków sprzedam, księgowa znowu chce fackture ;[
Pytanie najważniejsze - gdzie brałeś leasing ?
(+loboo) ewentualnie format c:
(@VRED) no sproboj wlasnie
(@VRED) przywracanie systemu
(@VRED) albo aktualizacja biosa
(+`StaLLio_0n`) kup klawiature za 20zl i podepnij do laptopa
(@foxit`db) dzieki kur** specjalisci
Użytkownika L0B0 nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 29-09-2016, 19:18   #10644
fuX
dar0_o

fuX - Awatar

Na forum od: 02-11-2004
Miejscowość: Za szafOO
Rep P0wah: 2610
fuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizasta
Większość idzie chyba przez reiffeisen bank, ja miałem właśnie tam, gdyby nie dziewczyna od nich, która szła na macierzyński i coś mi tam podpowiedziała, to byłbym w plecy jakieś 13000 :P. Szkoda całkowita od ręki, service rozmawiał tylko z bankiem, jako właścicielem auta. Po za braniu auta, naprawa kosztowała 1300 zł i poszedł za 25 klocków od ręki, być może coś się zmieniło, przez ostatnie 5 lat, ale........Kredyt, auto Twoje, robisz co chcesz póki płacisz raty, kasa dokładnie taka sama i to Ty wybierasz ubezpieczalnie. Nie słuchaj Texeta on ma mamę
Stare 13-02-2017, 23:04   #10645
Salas
Salas - Awatar

Na forum od: 21-07-2007
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 12332
Salas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizasta
Cytat:
mmkg pisze: Podgląd Wiadomości
Ty byłeś w tvn turbo z lanosem czy jakiś inny? bo coś głośno było
Stare 19-02-2017, 16:05   #10646
mmkg
Zapracowany

Na forum od: 08-02-2005
Miejscowość: Opole
Rep P0wah: 2442
mmkg - masta of dizastammkg - masta of dizastammkg - masta of dizastammkg - masta of dizastammkg - masta of dizastammkg - masta of dizastammkg - masta of dizastammkg - masta of dizastammkg - masta of dizastammkg - masta of dizastammkg - masta of dizasta
Nie to nie ja, ale znam tamtego lanosa, chcialem go kupic kiedys. Swoja droga ten filmik z linku juz nie aktualny, obecnie moj lanos przyspiesza mniej wiecej tak:

https://www.youtube.com/watch?v=_dIPRoVI2Ts
Stare 22-02-2017, 19:30   #10647
Salas
Salas - Awatar

Na forum od: 21-07-2007
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 12332
Salas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizasta
texet sextet podałbyś linki do sprawdzonych sprzedawców komisów (kiedyś wrzucałeś nawet kilku takich)
Stare 23-02-2017, 14:53   #10648
diabo
Na forum od: 23-02-2017
Miejscowość: Kraków
Rep P0wah: 0
diabo - cham i świniadiabo - cham i świniadiabo - cham i świniadiabo - cham i świniadiabo - cham i świniadiabo - cham i świniadiabo - cham i świniadiabo - cham i świniadiabo - cham i świniadiabo - cham i świniadiabo - cham i świnia
ostatnio kupiłem seat leon FR 2.0 tdi jest na prawde godny polecenia!
Stare 23-02-2017, 17:41   #10649
texet
ZOSTALES SKASOWANY!!!!!!!

texet - Awatar

Na forum od: 14-12-2002
Miejscowość: Warszawa - Tarchomin
Rep P0wah: 9912
texet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizasta
zalezy co chcesz kupic Januszu cebulaku i za ile ;p

Ej bedzie koniec swiata
czytalem na onecie
(c) Majlo

"Od dzisiaj nie jemy żadnych kanapeczek. Myjemy rączki, wpierdalamy krowy i chodzimy na siłownię"
Użytkownika texet nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 24-02-2017, 12:00   #10650
Piter
luck>skill

Piter - Awatar

Na forum od: 02-08-2001
Miejscowość: Chorzów
Rep P0wah: 666
Piter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizasta
Cytat:
texet pisze: Podgląd Wiadomości
zalezy co chcesz kupic Januszu cebulaku i za ile ;p
Paszczura w TDI

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości